הגיג על סקספונטני

אשה חמה

New member
זה היה ביום האהבה - סיפור על חפוז

המאהב המתוק שלי אף פעם לא בא בערב השבת , הוא עוסק באבטחה , אז שכר גבוה יותר
חג האהבה היה באותה השנה בערב השבת , הוא הועבר מהעיר הגדולה לגיבוי באחד הקיבוצים
צלצל אלי , אני בדרך אליך , יש לי רבע שעה עבורך , בחדר האורחים דלקו עדיין 3 נרות השבת
והקירות היו ורודים מאור הנרות של השבת , תאורה רומנטית מתאימה לחג האהבה

פתחתי לו את הדלת נצמדתי לגופו , שרק כותונת לעורי , השדיים נלחצו אליו שהוא חיבק אותי חזק
הגוף שלו ישר הגיב בזקפה ענקית , חשתי אותה דוחקת בבטני הרכה , ומשכתי אותו לסלון החשוך
שרק אור נרות השבת האיר אותו , כך השכנים לא יהיו עדים למראה האהבה שלי ושלו

הוא התיישב על הספה עצם את עיניו , התיישבתי על ברכיו בפיסוק גדול , נצמדת לגופו
אני שמנה והגובה שלי בסדר , אבל לידו נראיתי פצפונת , הוא חבק אותי חזק מצמיד אותי לגופו
ואת פניו טמן בעמק בין השדיים הגדולות שהיו ללא חזיה , מנשק אותם בטירוף נושך את הפטמה
יש לי רבע שעה , חייב להסניף אותך אמר לי , אני צחקתי , מה אני סם ? התמכרת אלי?
הוא ענה : את לא סם אבל אני התמכרתי לריח של גופך , והפשיט אותי מהכותונת שלבשתי
החום של הדבר הזה שהתקשה מתחתי כמו אבן היה לי נעים היה נעים להתחכך בו
בזמן שהוא ינק את שדיי , אני שפשפתי את הדגדגן שהתנפח בזין שהתקשה והזדקר
הוא פתח את מכנסיו כי לחץ לו , חשתי בו מבעד לבד הדק של התחתון , הרטבתי אותו בנוזלים שלי
י
הוא לא עמד בזה , התשוקה לחוש אותי רטובה ונוטפת עליו הטריפה אותו , לא משנה שהוא חמאחר למשמרת
רצה להיות עמוק בגן הנעלם שלי, שנבע עכשיו נוזלים , הוזיז את התחתון והכניס עמוק למעיין הרטוב
האצבע הבריקה מהנוזל שהיה עליה , אצליך מוצף בנוזלים לא נפספס את זה עכשיו
הרים אותי ב2 ידים שאני צמודה לגופו, ותזכרו אני שמנה , לקח אותי לחדר השינה הקטן שלי
הניח אותי על המיטה , בידיים מיומנות הפשיט אותי מהתחתון , והתחיל לנשק את גופי
טמן את ראשו בין רגלי , נושם אץת הריח של גן העדן הנעלם , פותח אותו בעדינות מלקק וטועם
ואני שכבת על המיטה נסערת מהזרמים שהוא העביר בגופי , האם זה חלום או מציאות

אז הוא הוריד מעט את מכנסיו , להפתעתי היה ללא תחתון , שם קונדום שהגשתי לו וחדר אלי עמוק בבת אחת
אני קפצתי מהעוצמה של החדירה , בדרך כלל חדר לאט לאט הפעם הוא הפתיע אותי בעומה ובמהירות
לרגע הרגשתי אותו עמוק מאד ואז יצא וחדר שוב עמוק ומרחיב אותי בבת אחת , נע קדימה אחורה פנימה והחוצה
נותן לזין לשקוכע בתוכי , אני הייתי רטובה ונוטפת המעיין סיפק לו נוזלי אהבה בשפע,
הפעם החדירה היתה עמוקה יותר ממה שחדר לפני זה הרגשתי את הלחצים בתוכי ,
יוצר גירוי חזק במקומות שלא ידעתי שקימים בתוכי ,הרגשתי שהוא מתחפר בתוך גופי עמוק בפנים
עוצמה של הגירוי היתחזקה מאד, התחילו התכווצות והוא המשיך כאילו כלום , נע פנימה והחוצה , משמיע קולות הנאה
האגן שלי התרומם מולו , שואב אותו לתוכי עאמוק יותר , מהר מאדהתחילו שוב התכווצות חזקה שאבה אותו לתוכי
אני השמעתי קולות , לרוב הייתי זהירה בגלל השכנים , ואמרתי לו אל תפסיק , תמשיך עוד
הוא נע בתוכי ,פנימה והחוצה , מתחכך בשריר שהתכווץ עליו , הוא היה רחב וארוך ומילא את כולי באברו הזקור
ואני הרגשתי אותו מתפרץ בתוכו , זרם חם של זרע נורהאל הרחם שלי,, כנראה שהקונדום הוא שפך בתוכי
ואני הרגשתי את העוצמה של הזרם בתוך הרחם שהתכווץ פנימה שומר את הזרע החם בתוכו
התאפקתי לא להתפרץ שלא להרטיב את מכנסיו, כשהוא יצא מתוכיזנקתי לשרותים ונחל יצא מתוכי
פחדתי שהפיפי יברח לי והוא צחק טפשונת שלי זה נורמלי , שאשה מתפרצת בנוזלים בעת זיון עמוק שכזה
שיצאתי מהשרותים מוטשתץ מזרם של הנוזלים ירדו מגופי ,
הוא כבר היה במקלחת שוטף את הזין שהתכווץ רק מעט לא ידעתי איך הוא יסתיר אותו במכנס
הוא יבש אותו במגבת , הוא היה אדום ומגורה , הסתכל עליו ואמר לו אני יודע שאתה רוצה עוד אבל עכשיו לעבודה
ואני צחקתי , זה חלק מגופך למה אתה מדבר אליו כאילו היתה לו ישות משלו , כי הוא שמוליק הוא ענה ונשק לי
אמר הייתי גורר אותך לעוד פעם סוער כזה , אבל אני מאחר לעבודה ואני באתי רק לחיבוק צמוד איתך שובבה שלי
מה שאת עושה לי אהובה שלי ,אל תחשבי שאני רגוע אני אחזור בסיום המשמרת , בנתיים לכי לנוח
מחכה לך משהו סוער מאד , אמר מלטף את הזין בתול המכנס
ואני עף לעבודה וכולי מוצף בריחות שלך, יודע שהוא יעמוד כל המשמרת יעניש אותישלא נשאר איתך
מי שיתקרב אלי יריח אותך ממני , ידע בדיוק למהאחרתי למשמרת אבל יש לי אהובה סוערת מתה עלחפוזים איתי
ככה גם לא אקבל צעקות רק חיוכים של הבנה וקנאה , אולי גם נזכה וישחררו אותי מוקדםלבוא אליך לעוד אהבים
אני ידעתי שכל פעם שאלך לשרותים הלילה , אריח מגופי את הריחות שלו , יטריף אותי הלילה עד שיחזור אלי
והפעם אני אראה לו מה זה לבוא לרבע שעה רק לחיבוק , אני רוצה אותו יותר בחג האהבה לא רק חיבוק
בואי תנעלי אחרי ביקש, ורק אחר כך תכנסי להתקלח , מבטיח לך אחזור מהמשמרת ואז אתן לך להנות ממנו
הייתי עירומה התחבאתי מאחורי הקיר בעת שהוא יצא , ואז נעלתי את הדרך והלכתי למקלחת מחייכת
כי מישהיא גנבה אהבה חפוזה ,
ונכנסתי למקלחת מפנקת, שטפתי את רגלי מהזרע שטפטף מהגן הנעלם , שטפתי את גופי היטב במים החמים
ידעתי הלילה צפוי לי לילה רטוב , אבל לא שבעתי ממנו חיכיתי לו שישוב בסיום המשמרת להרטיב אותי כהוגן
זו היתה הטעימה לפני הארוחה העקרית של יום האהבה , ואני לא מתכוונת לאוכל כלומר מזון אכיל
אבל בנתיים לקחתי קוביית שוקולד ושמתי עלי את הכותונת שעליה היה הריח שלו , וככה נכנסתי לישוןקמעה

Maja the Naked

New member
הי, לא יודעת מה (או מי) גרם לך

לשרשר סיפור נפלא כל כך בתור "תגובה" במקום שיככב במקום הראוי לו כהודעה ראשית, אבל שיהיה.
מלא אווירה ורגש, רק הערה אחת:
"בחדר האורחים דלקו עדיין 3 נרות השבת
והקירות היו ורודים מאור הנרות של השבת " - זהו, זה מספיק! זה נפלא,
אין שום צורך להוסיף שזו "תאורה רומנטית מתאימה לחג האהבה" את זה הקורא מבין, התיאור יפה כל כך שמדבר בעד עצמו, חוץ מזה - זורם ומתפרץ בדיוק כמו שאת יודעת לעשות כל כך טוב,
תודה!

אשה חמה

New member
תודה על ההארה

הסיפור נולד ממשהו שעלה בזכרוני שקראתי את המוביל של השרשרת
זה לא פנטזיה זה סיפור אמיתי , זה באמת היה יום של אהבה
תודה על ההערה שהאירה לי את הקטע התיאורי המיותר
שמחה שאהבת את האהבה שלי

nasooyy

New member
גם אני חשבתי

ששירשרת את הסיפור הזה בטעות לכאן.