הגיג על סקספונטני

nasooyy

New member
הגיג על סקספונטני

פעם אחת אני רוצה סקס ספונטני!

ככה, פתאום, בהפתעה, עם מישהי לא צפויה...

למשל עם זאת שעומדת על מרפסת הקומה השלישית, צופה לרחוב - שתסמן לי עם האצבע לעלות עכשיו לדירתה לצורך בדיקה היקפית של קפיצי מיטתה.

או הנהגת שאני מאפשר לה באמצע הפקק להשתחל מהנתיב השמאלי לימני - שתאותת לי עם כל הוינקרים שהיא רוצה שאשתחל אליה עכשיו.

ומה עם רוכבת האופניים שמבקשת שאסדר לה את השרשרת שנפלה - אפשר כאן מאחורי השיח על גדת הירקון...

והאחות שתעשה לי בדיקת דם ותאמר:
"אוייי, מסכן! בטח מאד כואב לך... בוא איתי למחסן כביסה". וכשאומר לה: "אבל בכלל לא כאב לי..." היא תגיב ב: "שתוק! אני חרמנית וזה יום המזל שלך..."

וגם ההיא שרצה מולי בפארק תוך טלטול שדיים מהפנט, תקלוט את עיניי הלא מרוכזות בנתיב הריצה ותרצה שארכז את כל כוחותיי בנתיב העונג שלה, במכוניתה החונה בצד.

והאמא שמניקה את תינוקה הפעוט על הספסל בגינה השכונתית, מה איתך? לא רוצה עכשיו, בספונטניות, להרגיש שוב סקסית ונחשקת עד שהבעל יחזור "מהישיבה המאוחרת שפתאום קבעו לו"?

והמורה לגיאוגרפיה של הבן, שהיא כמפה טופוגרפית מרתקת - כל כך קשה לך להציע לי עכשיו "טיול שבילים אתגרי" כדי להעלות לבן את הציון??

ואתן! כן, אתן! 2 פורסות הנקניקים והגבינות במעדניה בשוק! המשגיח יצא לסידורים... מה עם הפסקה ספונטנית קצרה לסנדביץ' לא כשר??

או המבוגרת שמבקשת שאעזור לה לסחוב את שקית הקניות של הסופר וכאשכנס לדירתה, היא תגיד:
"ג'ורג'ינה! תביאי בבקשה מים לאיש החמוד שעזר לי עם הקניות". ונכדתה בת ה- 20 תצא מאחד החדרים לבושה בגופיה שחושפת את צידי שדיה השופעים, תבקש ממני להחליף את מיכל המים המינרלים במטבח ואח"כ לעזור לה לנקום בחברה שבגד בה, באמצעות צילום סרט בו היא מראה לו איך היא מזיינת את מוביל המים המינרלים. מה, לא ריאלי???

קריאה נרגשת לי אליכן, בנות ישראל החסודות פחות - איפה הספונטניות המתפרצת שלכן???

רגע! הגיע SMS:
"היי, זו מיטל משימור לקוחות אורנג'. ביום חמישי ב- 3, בוא בי! באבו-אבוהה בוא בי!"

וואייי! מה הם לא עושים אלה כדי שלא יעזבו אותם...

אבל, ראבאק! לא פנוי... יש מירוץ שואבי אבק בערוץ הספורט... מה, לא יכלה לתת התראה של שבוע???

(-;

וונוס45

New member
כתוב ממש חמוד ומעלה חיוך, תגיד-

בעצם היית רוצה שאשה תיקח יוזמה ותתחיל איתך, נכון?
אני לא העזתי מעולם לעשות זאת. מעניין אם יש פה נשים שכן...?

בטח שכן. למה לא?

פעם ראשונה שהתחלתי עם מישהו (וואו זה היה מזמן... )
הייתה כשחברה טובה שלי לימדה אותי, והלכה למעשה חנכה אותי איך.
היא הביאה אותי לשוקת, עשתה את כל העבודה ולי רק נתנה לקצור את הפירות.
בבוקר למחרת בעודי מחוייכת מאוזן לאוזן היא אמרה לי את המשפט המעולה הבא:

"מקסימום הוא יילך עם שלט או כיתוב על החולצה שרשום עליו "אמרתי לה לא!"
עד כה לא ראיתי גברים מסתובבים עם חולצות כאלו...

:)
בהצלחה.

וונוס45

New member
בעקבות הדיון שאלתי חבר טוב

אם אי פעם הוא מתחיל עם בחורה שלא באתר הכרויות כלשהו. הוא אמר שממש לא.
הוא לא יכול לסבול את האפשרות לקבל סירוב...
עכשיו, לפי דברי כדור בדולח הם לא יסרבו לנו, הנשים. מכאן ומשם -
כנראה שהיוזמה עוברת אלינו! בהכרח..

nasooyy

New member
קודם כל, תודה! ו...

הענין העיקרי של הפוסט אינו דווקא מי לוקח את היוזמה (למרות שבאמת ניתן להבין שאני הוא זה שמחכה לאיתות הראשון),
אלא יותר הענין של: "סקס כאן ועכשיו!" שמגיע בתיזמון ובמקום לא צפויים, עם מישהי אקראית.

אני חושב שבקטע של מי יוזם סקספונטני - אם למשל גבר ממוצע כלשהו (לא עוז זהבי) יציע ל- 20 נשים ברחוב "סקס כאן ועכשיו!",
אחוזי ההסכמה מהצד הנשי ישאפו ל- 2.5%. כלומר, אחת בלבד שרוצה... אבל ממהרת להוציא את הילדה מהגן...

לעומת זאת, אם אשה כלשהי (לא מורן אטיאס) תציע ל- 20 גברים ברחוב "סקס כאן ועכשיו!",
אחוזי ההסכמה מהצד הגברי יגיעו לפחות ל- 87.5%. כלומר, 15 גברים שיסכימו מיידית ועוד 5 שאמנם יסכימו אבל לחץ הדם הגבוה שיצוץ כתוצאה מההצעה המפתיעה, יגרום להם לסחרחורת בלתי נשלטת...

לכן, בשורה התחתונה, אני חושב שסיכויי ההצלחה לקיום סקספונטני, גבוהים יותר כשהאשה מאותתת על כך... (ו...אשמח לטעות בהשערתי
)

unlimited

New member
אממממ.... נראה לי היברזת בשיעור חשבון

אשה אחת מ-20 זה 5% ו- 15 מ- 20 זה 75%
אבל שטויות העיקר שאתה חזק וטוב במספרים האמיתיים
ממתין לעוד סיפורים טובים ממך מסידרת "המספרים" הטבעיים

nasooyy

New member
אסביר לך את חישוב האחוזים-

נכון שאשה אחת מ- 20, היא 5%. אבל כשהיא מסכימה, אבל לא יכולה - היא הופכת ל- 2.5%...
זה תופס גם לגבי הגברים. 15 גברים שמסכימים מתוך 20, הם אכן 75%. ו - 5 הגברים הנותרים שמסכימים, אבל לא יכולים - הם עוד 12.5%...

מין הגיון חשבונאי כזה

חוץ מזה, תודה

סקספונטני...

בצעירותי, ניקיתי את הבית בקביעות עבור איזה גברבר
ופעם הוא חזר הביתה מוקדם מהצפוי
ומפה לשם מצאנו את עצמינו במיטה
זרמתי בכיף אבל היה חרא זיון

ופעם התאהבתי במוזיקה של נגן רחוב אחד ואספתי אותו אליי ללילה
שימשיך לנגן לי ועליי

ועד היום, בפקק, אני לפעמים מגניבה מבט
ומדמיינת

Maja the Naked

New member
מגניב! אני לא חושבת שאי פעם

יצא לי לעשות את זה"ספונטני",
אני לא מדברת על ה"ספונטני" עם מישהו שפוגשים בפאב או סטודנט במעונות,
שזה גם אולי ספונטני, אבל יותר במובן של "קניה ספונטנית" של חטיף ליד הקופה בסופר, כאילו הוא כבר שם, על המדף, לא תקחי?

אלא על המקרים האלה, הכה שכיחים בספרות מסוג מסויים

ההוא שעזר לי להחליף גלגל והזה שלקח אותי טרמפ וכו' -
מעולם לא קרה, או לא העזתי.

nasooyy

New member
מענין אם למשל...

זה שעזר לך להחליף גלגל או זה שלקח אותך טרמפ, היו מציעים לך סקס-כאן-ועכשיו! - האם היית רואה את זה כהטרדה מינית?
או כהתנהגות גברית-מניאקית של "גביית תשלום מיני" כנגד הטובה שהם עשו לך?

ומצד שני, איך גבר היה מסתכל עלייך אם היית לוקחת אותו טרמפ ומציעה לו לסטות רגע מהדרך כדי "להרעיש קצת את שלוות היער"...
האם גם כן היה מסתכל על זה כהטרדה מינית או גביית תשלום מיני כנגד טובה? או שהיה מסתכל עלייך כמישהי חופשיה ומדליקה?

חומר למחשבה (או לא...)

Maja the Naked

New member
זה אכן, חומר למחשבה

והשאלות שלך לאו דווקא ריטוריות.

התשובה לשאלה השניה שלך למשל ממש לא מובנת לי מאליה.
אני לא יודעת איך גבר יתנהג בסיטואציה כזאת כשזה לא בפנטזיה, כשזה "על אמת"! דווקא בגלל זה אהבתי את הסיפור שלך, יש לי הרגשה שרוב הגברים ינהגו בדיוק כמו הגיבור שלך - ברגע שדבר כזה ייפול עליהם פתאום יתברר שזה לא כל כך פשוט...

nasooyy

New member
בואי נאמר ש...

אם נהגת/עוברת אורח (שפויה ולא מסוממת/שיכורה) תציע לי סקספונטני, אלך על זה בלי לחשוב הרבה...
(וזה לא ינבע מתוך "נואשות" אלא מתוך סקרנות חוויית הספונטניות).

לעומת זאת, אם אני (בנאדם שפוי... אני חושב
) אציע סקספונטני לטרמפיסטית/עוברת אורח, רוב הסיכויים שבאותו היום ב- 19:35 אהיה אזוק...
אבל זה יקרה בתחנת המשטרה ותחת חקירה צולבת על נסיונותיי להטריד מינית...
(-;

Maja the Naked

New member
מה פתאום תהיה אזוק???

אין שום חוק שאוסר עליך "להטריד מינית" עוברות אורח! אנחנו בינתיים לא בטהרן, השבח לאללה.
עם טרמפיסטית אסור לך להתחיל רק אם אתה מפקד והיא חיילת או אם היא עמיתך לעבודה, אבל סתם ככה? זה לא פלילי, כל עוד אתה לא אונס אותה, אתה יודע.
אני לא אומרת שאין איזה סטנדרט כפול, אולי באמת יש, אבל לא עד כדי כך!

nasooyy

New member
הדוגמאות שלך מדליקות

אבל... "כמעט" קולעות לכוונתי בסקספונטני.

הפקק יותר מתאים...
* ועכשיו כמובן צפויה ההנחתה להרמה שהרמת - מענין באיזה פקק מפקקי ארצנו יהיה צ'אנס בו עינינו יצטלבו במבט המוגנב...

הנה, במיוחד בשבילך... סקס בפקק

אני נוסעת לאט
הפקק מתארך... שעת בין ערביים
היה יום ארוך כל כך. המזגן עובד, אני עוצמת עיניים, היד שלי הולכת מאליה אל בין הרגליים, רק חצאית קלילה של קיץ ותחתונים דקיקים מפרידים בין היד שלי למרכז העונג שמתחיל לשלוח זרמים בגופי...
אני פותחת עיניים, וקולטת בנתיב שלצדי, גבר בג'יפ גבוה שמסתכל ישר אליי. אני מבינה שהוא רואה בדיוק מה אני עושה, ומחייכת אליו חיוך קטן. במורד הכביש, יש פניה לתוך הפרדס. אני מכירה אותה כי עצרתי שם כבר פעם. אני תוהה. אם אפנה, האם הוא יפנה אחריי? אני מסתכלת עליו שוב, מאותתת, ופונה. מבט במראה והלב שלי צולל... הוא אחריי. מה עכשיו?
אני חונה בין העצים. השמש כבר כמעט שקעה. שנינו יוצאים מהרכבים, די ברור שאין שם מקום למילים. הוא סוקר אותי מלמעלה למטה, מרים אותי בקלילות ומושיב על מכסה המנוע, והידיים שלו עליי, על כולי, הוא מושך לי בשיער ואני מתקמרת לעומתו,הוא מרים לי את החצאית, קורע את התחתונים, מושך אותי לקצה וחודר לתוכי. אני כבר רטובה עוד מהמכונית... הוא מזיין אותי בפראות, ואני נאחזת בו והולכת לאיבוד..
כשאנחנו חוזרים לכביש הפקק כבר איננו. אני משתלבת בתנועה והוא אחריי, במחלף הבא הוא יורד ונעלם. אני מסדרת את החצאית, נושמת עמוק, וחושבת מה צריך לקנות לארוחת ערב.

nasooyy

New member
יפה
קלעת במדויק

אז אני מבין שעלי לקנות ג'יפ לפקקים שלך, כן?
(משאית מובילה תרנגולי הודו, זה גם תופס?
)

וד"א, אם למשל זו את שהיית נוהגת בג'יפ הגבוה בפקק...
וזו את שהיית קולטת נהג במסלול המקביל שהחליט קצת לאוורר את "מוט ההילוכים" שלו...
וזה הוא שהיה קולט את מבטך ומאותת לך לכיוון הפרדס...
היית פונה אחריו??

למעלה