אוסף נולד

מצב
הנושא נעול.

yazzon

New member
אוסף נולד

אוסף נולד
הטיול האחרון שלי היה רווי באמצעי תחבורה ציבורית. מכיוון שבקרתי בשלושה יעדים שונים, מצאתי את עצמי עם ערמה שלמה של כרטיסים. אז החלטתי לייסד אוסף. התמונה הראשונה מהטיול הקודם דווקא, אבל היא קאבר יפה לכל האוסף

yazzon

New member
התחנה הראשונה - ברצלונה

אוסף נולד
הטיול האחרון שלי היה רווי באמצעי תחבורה ציבורית. מכיוון שבקרתי בשלושה יעדים שונים, מצאתי את עצמי עם ערמה שלמה של כרטיסים. אז החלטתי לייסד אוסף. התמונה הראשונה מהטיול הקודם דווקא, אבל היא קאבר יפה לכל האוסף
התחנה הראשונה - ברצלונה
כרטיס משולב לכל אמצעי התחבורה הציבורית בעיר

yazzon

New member
ממשיכים ל
הגדול

אוסף נולד
ממשיכים ל
הגדול
קודם כל צריך להגיע מהשדה לדירה ב-Queens. אז לוקחים AirTrain ואז הרכבת של LIRR. התשלום הוא דווקא בתחנת המעבר Jamaica באמצעות רכישת כרטיס משולב.

yazzon

New member
מתניידים בניו יורק

אוסף נולד
מתניידים בניו יורק
טרם היציאה לטיול, ניסיתי לפענח איזה כלי תחבורה עדיף לנסיעות יומיות למנהטן. ואף התייעצתי עם חברי הפורום. אז ראשית, תודות לכל המגיבים. לבסוף, בהמלצת בעל הדירה, לקחנו חופשי שבועי למטרו. להלן מיצג מספר 3.

yazzon

New member
חזרה לצד המזרחי של האוקינוס האטלנטי

אוסף נולד
חזרה לצד המזרחי של האוקינוס האטלנטי
גם בדרך החזור מניו יורק נדרשנו להגיע מהדירה לשדה התעופה. הדרך הייתה זהה להלוך, אך שיטת התשלום השתנתה. עלינו לרכבת ברגע אחרון ולא הספקנו לקחת את הכרטיס בתחנה. בדיעבד, הבנתי שעלינו על רכבת מאספת שיוצאת כמה דקות לפני הרכבת שבניתי עליה, ולכן היה נראה כאילו הרכבת שלנו הקדימה וכמעט אחרנו. התשלום על הכרטיס היה בתוך הרכבת לפקחית. בתמורה למזומן קבלנו שני טפסים ענקיים. אגב, שיטה מעניינת להנפיק כרטיס עם מלוא המידע עליו. לרכבת נטולת הנהג AirTrain לשדה התעופה שילמנו בתחנת המעבר Jamaica באמצעות הערך הצבור שנותר בכרטיסי MetroCard שלנו.

yazzon

New member
כמה ימים במדריד

אוסף נולד
כמה ימים במדריד
כמו צוללן שנח לו בדרך מהמעמקים לפני המים, על מנת להזן את הלחצים, גם אנחנו עצרנו למנוחה במדריד. בשדה התעופה, ולאחר מספר דקות מול מכונת הכרטיסים בניסיון להבין מה לכל הרוחות אני אמור לקנות, קניתי שתי כרטיסיות תיירים. אין לתאר את תדהמתי כשראיתי את הכרטיסים המודפסים. קשה להבין את הגודל האמיתי בסריקה. ממדי הכרטיס הם 6.5 על 3 ס"מ. כשליש מכרטיס בגודל רגיל. מאוד חסכוני בנייר, אבל כל כך לא נוח.

עד כאן האוסף. בקרוב אעלה מספר תמונות תח"צ מהטיול.

מצב
הנושא נעול.
למעלה