ציוד ורכש לשבוע חדש

פזית66

New member
המלצה לתיק לעגלה?

אני רק בשבוע 27 אבל חברה טובה שגרה בארה"ב מגיעה לביקור מולדת ורוצה להביא לי תיק לעגלה. יש משהו מומלץ במיוחד? אני לא מבינה בזה כלום, ילדה ראשונה ולא התחלתי עוד לחשוב בכיוון. אם זה משנה, העגלה תהיה מסוג מוצי (מקבלים יד שניה מקרובת משפחה). ואולי בכלל עדיף לקנות בארץ? או להזמין מעלי אקספרס? אני יכולה להתעקש איתה.

mafe

New member
הרבה ממליצים על גיטה בגס

זה תיק ממש יקר (בארץ סביב 450 ש"ח ומעלה), אבל מלא אמהות נשבעות שלא היו מחליפות אותו בשום דבר אחר.
תראי בחנות אם את אוהבת, ואם המחיר בחו"ל נמוך משמעותית.
אני אישית הזמנתי תיק ב-20 דולר באי ביי ואני מרוצה ממנו, אבל אין לי מי יודע מה דרישות...
בעיקרון מאוד נוח שיהיה תאים חיצוניים בתיק - לבקבוק, למוצץ, לצעצוע בשלוף, וגם לדברים שלך- ארנק, פלאפון, מפתחות.
בתוך התיק יש כאלה שיש להם חלוקה פנימית. בתיק שלי אין חלוקה פנימית ואין לי בעיה עם זה, אבל אם את בלגניסטית זה יעזור לסדר בין חיתולים, בגדים להחלפה, צעצועים, מגבונים וכו'.

Cafe Latte

New member
התיקים של גיטה כל כך מכוערים בעיני.

ושלא תביני לא נכון, יש לי גיטה בג. הוא נחמד לאללה, אבל יקר מאוד (קניתי במבצע ב300 ש"ח), ואני לא מבינה את השוס הגדול. כולה תיק...

פזית66

New member
עברתי אתמול בשילב במקרה ונכנסתי להסתכל על התיקים שם

היו רק גיטה וסימפלי גוד. שניהם נראו לי בסדר אבל הסימפלי גוד היו הרבה יותר קשיחים לעומת הגיטה הרכים. דווקא אהבתי את הרכים יותר... אבל הפרש של יותר מפי 2 במחיר!

שוליקה10

New member
גם בעיניי! ממש מכוערים.

וגם לי יש כזה
לקראת הלידה הבאה זה הדבר היחיד כמעט שאמרתי שאני רוצה לפנק את עצמי בחדש.

mitmit11

New member
סימפלי גוד משילב

הידוע בכינויו התיק עם הפרח. גדול, מחולק, נוח, עמיד ומחזיק אצלי כבר ילדה שלישית.

בסוף מרוב המלצה על התיק הזה יחשבו שיש לי מניות בשילב

(אבל זהו שממש לא - זה תיק ממש מצויין , גם אצלי ילדה חמישית ועם התיק הזה
מודה אבל במהלך השנים החלפתי כמה מהדורות של אותו התיק ומרוצה לגמרי )

Jasyy

New member
מישהו התנסה בסלקל החדש - DOONI?

זה שהופך לעגלה?
אשמח לשמוע חוו"ד.
בעיקרון יש לי snap n go אבל אני עדיין אצטרך לקנות סלקל אז מתלבטת אם כדאי ללכת על זה.

תודה רבה!

לא ניסיתי, אבל לא נשמע לי להיט

מומלץ להשתמש בסלקל פרקי זמן קצרים עד כמה שניתן ורצוי מאוד רק בנסיעות עצמן.
ואני חושבת שסלקל שהופך לעגלה עלול לעודד שימוש בו מחוץ לרכב.
&nbsp
בכל מקרה, הייתי קודם כל בודקת את מבחני הבטיחות שלו שזה הדבר הכי חשוב בסלקל.
&nbsp

Jasyy

New member
לגבי בדיקת הבטיחות, אין ספק

לגבי השאר, בעיקרון את צודקת, אבל מהנסיון עלי עם הילדים הקודמים הסל-קל הוא מאד שימושי בהתחלה הרבה מעבר לרק לנסיעה, ואני בכל מקרה אשתמש לגיחות קצרות כמו טיפת חלב ב-snap n go שזה עגלה שמתאימה לסל קל.
מאחר ואני אצטרך לקנות סל קל חדש, אני לא יודעת אם עדיף לי כבר לקנות את זה שמובנה.
&nbsp
תודה בכל אופן :)

Jasyy

New member
זה נראה מדהים

וזוכרת את סחיבת הסל-קל הכבד הזה על הידיים וכמה זה קשה.
ה-snap n go באמת פותר את זה בגדול, אבל ההפרש בעלות בין סל קל חדש ל-dooni כבר לא כזה גדול ולכן עברה בי המחשבה...
אה, ובעלי גם נורא מתלהב מגדג'טים ושלח לי את זה בהתלהבות

&nbsp
&nbsp

Jasyy

New member
תודה! שאלה אחת :))

האם במקרים הבודדים שאת כן צריכה להרים את זה על הידיים (למשל כשיש מדרגות או להכניס לאוטו וכו') זה מאאאאד כבד בגלל הגלגלים?
כששאלתי בשילב היא לא ממש ענתה, היא רק אמרה שאין צורך אף פעם להרים את זה כי יש גלגלים. אני חושבת שבטוח יהיו מצבים שכן צריך ואז זה בעצם עוד יותר כבד מסלקל רגיל.

ובעצם עוד שאלונת - האם יצא לך לבדוק את עניין הבטיחות של הסלקל בפני עצמו?

תודה!!

noonni

New member
אמנם יש עוד זמן אבל המלצה על חיתולים

ביקרתי במסדרת סיור של קהילת המשפיענים של תפוז במפעל האגיס בעפולה וגם זכיתי להתנסות בחיתול החדש האגיס פרידום דריי.
החיתול פשוט מעולה מעולה מעולה ועברנו לילה שלם בלי דליפות של שתן.. ממליצה מאוד!

למעלה