צמר גפן מתוק בחתונה?

צמר גפן מתוק בחתונה?

בן זוגי ואני חשבנו רבות על עניין המתנות לאורחים, והגענו למסקנה שאת רוב מה שאנחנו יכולים להרשות לעצמינו להביא כמתנה לאורחים, האורחים במילא לא ישמרו..
אז חשבנו אולי להשקיע את הכסף הזה במשהו כמו צמר גפן מתוק.
למה צמר גפן מתוק?
כי שנינו מתים על זה. זה מתוק, זה כיפי, זה אוורירי, זה קליל, זה מחזיר לילדות..

אז השאלה שלי היא- אם הייתם אורחים בחתונה שיש בה 1-2 מכונות של צמר גפן מתוק (אחרי קבלת הפנים והחופה), זה היה נראה לכם נחמד? טפשי? מה הייתם חושבים על זה?

תודה

אני מתה על זה

וגם אני חשבתי אוליי להביא עמדה כזו בחתונה.
אבל עוד לא התחלתי לברר עלויות. אני לא רוצה להתפזר עם אטרקציות...

בכל מקרה, אני חושבת שזה רעיון מעולה

butwhy

New member
בעד!

היינו בחתונה כזו, זה היה כיפי לגמרי. אתם גם יכולים לשים את המכונה ליד הרחבה ואז היא מושכת אנשים לרקוד.

E o S

New member
רעיון מעולה!

הלוואי והבנזוג היה משתף פעולה ורוצה גם...

yael rosen

New member
i like it

עוד נקודה למחשבה - זה מצטלם מקסים!! זה שובבי, וממש מחזיר לילדות!
אני הייתי ממש שמחה לראות עמדה כזו בחתונה ואני חושבת שזה רעיון מקסים (כמובן בתנאי שלא סוחט אתכם כספית)

איפה אתם חושבים שתהיה העמדה הזו? לקראת היציאה? ומתי? בסוף הערב?
הדבר היחיד שמבאס טיפונת בצמר גפן מתוק שזה שהוא עושה הכל מאוד דביק
אז אולי שווה לשים סלסלת מגבונים ליד.

אגב, החתונה בערב? או בשישי צהריים?

ערב

מבחינת כסף- זה לא אמור לעלות הרבה, ואנחנו גם נעשה את זה במקום מתנות לאורחים, כי עברנו על כל כך הרבה אופציות למתנות לאורחים, וכל מה שאהבנו עולה לנו קצת יותר מדי, ומה שאנחנו יכולים להרשות לעצמינו לא מצא יותר מדי חן בענינו..
נראה לי שצמר גפן מתוק יספק לאורחים חוויה נחמדה ומקורית

אה, והעמדה תעמוד..

כנראה לייד הבר, באיזור הרחבה, ותיפתח עם תחילת הריקודים, עד סוף הערב.

אלופה!!!!

רעיון אש

יואו בא לי גם

כשתבררי עלויות וחברות, אמן שתחזרי לכאן ותשתפי אותנו,
לדעתי זה יותר כיף ממתנות לאורחים, אני כאורחת הייתי מעדיפה את זה על פני איזה עציצון או מה שזה לא יהיה וגם ככלה יותר כיף לי להעצים את החתונה ככה מאשר להתעסק בעציצים :)))))

עוד לא

אבל סביר להניח שמנהל האירוע שלנו (שהוא גם חבר טוב של המשפחה) יידע להשיג לנו משהו במחיר טוב.

כשאני חושבת על זה, זה מגניב גם כי זה סוכר, וזה גורם לאנשים להיות היפר אקטיביים ולזוז לכיוון רחבת הריקודים.. ייאי

ההורים של החצי לא מתלהבים מהרעיון. את ההורים שלי לא הספקנו עוד לשאול...

Bizhi

New member
זה רעיון מצוין! גם אנחנו שוקלים

אבל בגלל שהחתונה עוד הרבה זמן (ספטמבר) עוד לא ירדנו לרזולוציה של זה...
אם תלכי על זה, נשמח אם תשתפי פרטים והמלצות!!

coffeetoffy

New member
אני ממש אהבתי

יוסי קצת חושש שלא יאהבו אבל לדעתי אם משחררים את זה אחרי שהמבוגרים מתנדפים, איפשהו ליד האלכוהול, זה יכול להצטלם מצויין ולהשאיר לאורחים טעם של זכרון נעים מהחתונה.
אני אשמח אם תשתפי במידה ותסגרי, וגם תגלי מה סדר גודל של העלויות

בכיף

ההורים שלנו לא אהבו את הרעיון, אבל כיוון שזו החתונה שלנו ולא שלהם, הם סבבה עם הרעיון שזה יהיה.
בכל מקרה, אצלינו יהיו לא מעט ילדים בחתונה, אז נראה לי שזה יהיה ממש נחמד גם בשבילם, ויזכרו ככה את החתונה כחוויה ממש נחמדה.

חוצמזה, ילדותיות היא השם השני שלי ושל החצי. אז למה לא לשים משהו ילדותי בחתונה? זה חמוד, זה כיף, זה טעים, ותכלס- גם מבוגרים ייהנו מזה.

Bobbachka

New member
גם אנחנו נהיה רקובים כשנהיה מבוגרים?

איך אפשר לא לאהוב את המתוק אוורירי הזה? זו שלמות!

למעלה