|
תל"מ אפריל בואו להתפקד!

BananaY

New member
צרבות

גם אני סובלת מצרבות בתקופה האחרונה (תל"מ 17.4) ועד עכשיו הייתי ממש סקפטית בנוגע לטאמס וחבריו
אבל להפתעתי.. זה ממש עוזר לי.. יש 2 טעמים מנטה ופירות.. הפירות סתם לא טעים ולא עושה לי כלום אבל המנטה ממש עוזר..
אז אם זה לא עוזב אותך, זה שווה ניסיון!

sharlulu

New member
לא אוהבת

אני לא כלכך אוהבת לקחת כל מיני "תרופות", זתומרת תמיד עדיף להסתדר בלי, במיוחד בהריון
ותכלס נראה לי שזה מאוד משפיע מה אני אוכלת, אז אני פשוט משתדלת לא לאכול דברים שומניים, מטוגנים ומתובלים מאוד, והאמת שבשלושה ימים האחרונים אין לי צרבת...
אולי אם אגיע למצבים בלתי נסבלים כן אקח טאמס....נראה

vviolet

New member
גם מתפקדת

תל"מ 28/4
סקירה שניה עוד שבועיים וחצי
להעמסת סוכר יש לי עוד זמן כנראה
בנתיים אנחנו מחכים לתוצאות של בדיקת ה-DNA העוברי כדי להיות רגועים יותר.
בהחלט הגענו לשלב המנוחה בהריון, בעיקר מהבחינה הפיזית כמובן. יש תיאבון ואין יותר הקאות, עליתי במשקל והבטן יצאה מזמן.
טמטמת הריון דווקא עוד לא הייתה לי למרות שציפיתי להדרדרות מהירה במקרה שלי

קינון - לא בדיוק, אני מקווה שניקח בקרוב ציוד שהובטח לנו מחברים, בנתיים בדקתי מחירים של כל מיני דברים אחרים אבל עוד לא מתכננת לקנות. קודם שנקבל את תוצאות הבדיקה האחרונה והסקירה ואז נראה

יש לנו הרבה מה לסדר ולהכין...

tooyas

New member
23.4.13

עשיתי היום סקירה שניה, ברוך השם הכל בסדר. היה ממש כיף לראות שוב את הקטנטן :)
העמסת סוכר נעשה עוד איזה שלושה שבועות.
הבטן בינתיים ממשיכה לגדול ואני כבר מתגעגעת לישון על הבטן אבל להרגיש את הבעיטות הקטנות מפצה על הכל.
כבר מזמן אין לי בחילות אבל התחילו הצרבות בגדול !! וגם הצלעות כואבות אחרי ישיבה ממושכת.
טמטמת יש.... אני פתאום לא זוכרת דברים ממש בסיסים כמו מתכונים שאני עושה מאז ומעולם
או איך אני אוהבת לאכול את האכול שלי (ממש מוזר, אכלתי אתמול פלאפל ולא זכרתי אם אני בדרך כלל מוסיפה חומוס בפיתה או לא ...חחחח)

התחלתי כבר לחפש עגלות ולהסתובב בחנויות אבל אני עדיין לא מעיזה לקנות שום דבר, למרות שלראות את כל הבגדים הקטנים האלו עושה ממש חשק. אבל החלטנו להתאפק ולחכות לחודש יותר מתקדם :)

רינתי 101

New member
תל"מ 19/4

עם בת בבטן

עשיתי סקירה שניה השבוע,היא כזאת חמודה!(ואני מאוד אוביקטיבית,כמובן....)
העמסת סוכר-יש הפנייה,כנראה עוד שבועיים וחצי
אחרי טרימסטר מכתי, החל מחודש רביעי מרגישה הרבה יותר טוב (חמסה-חמסה-חמסה), אוכלת בלי סוף ומאוד אוהבת שהבטן גדלה....

סיפורי טמטמת-היו כמה אבל לא זוכרת....הכי פאדיחה היתה שלבוס שלי היתה ישיבה והגיע אליו איזה אורח והכנסתי אותו למשרד,שאלתי אותו אם רוצה קפה,הכנתי לו קפה והמשכתי בעבודה. אחרי 5 דקות הייתי צריכה להתקשר למישהו ולברר משהו, התקשרתי אז הוא אומר לי-אבל אני כאן!!!! והמזכירה שלידי היתה בשוק ואומרת לי-הרגע הבאת לו קפה!!...
אוי...
ואתמול במכונת קפה במשרד, במיכל שצריך לשים חלב-שמתי מים...לא מומלץ.
קינון-אני עדיין לא שם.מניחה שזה יגיע בהמשך.

תל"מ 23/4/13

הייי
אני מתרגשת מכל יום שעובר, והבטן גודלת.. והבעיטות הקטנות האלה- עושות לי את היום :)

הסקירה השנייה שלי נקבעה ל 30/12- אני מקווה שזה לא מאוחר נכון..?

העמסת סוכר- גם עוד לא..
גם עוד לא קבעתי.. האחות מעקב אמרה שבינואר אני צריכה...

טמטמת הריון קשה חברות! קשה.. הלכתי לעשות בדיקת שתן, הנחתי את הכוס, עשיתי שתן (לתוך האסלה), הרמתי את הראש ונזכרתי שאני עושה פיפי בשביל בדיקה...
והזיכרון בכלל הלך...

עוד דבר מבאס שקרה לפני חודש בערך, היו לי דימומים כשעשיתי פיפי של בוקר- בבדיקה התגלה שיש לי שליית פתח- הרופא אמר שבשבוע שאני נמצאת בו (אז היה 17+4) זה נורמלי, והיא עשויה לעלות, אבל אם לא אז.... רק קיסרי... מבאס, מקווה לראות בסקירה השנייה שהיא עלתה...

היום קראתי בשקידה את שרשור העגלות- התגובות עזרו לי בטירוף! אז תודה לכולכן!

זהו מחכה ומצפה....
בהצלחה לכולן!

שושקינה

New member
13/4/13

שבוע 22+5 היום היה אקו לב תודה לאל הכל תקין, מחר סקירה שניה ,
מרגישים תנועות וכייף!!!
הריון חמישי ומבורך בבית שני ילדים... רוצה מכונת זמן להתחיל את שבוע 30!!!
טמטמת היא ריטואל קבוע בהריון לא משהו ספציפי אבל אכן לפריק קונטרול שכמוני זה משעשע,
העמסת סוכר עוד שבועיים ,
כבר התקבעתי על עגלה אסגור אותה בשבוע 30 בערך,
ציוד צריכה לחדש מהגדולים , אבל דברים קטנים ...
קצת כאבי גב הרבה עייפות ...
2 דקות של סיבוב לסידורים ואני רוצה לשכב!!!
העיקר בידים מלאות !!!!

BananaY

New member
17.4

סוף סוף גם תל"מ אפריל מתפקדות, כל הזמן רואה שרשורים של אחרים

אז הסקירה ביום רביעי הקרוב ואני סופרת את הימים.. מחכה לראות את שומשום שוב , התגעגעתי!!

השבועות האחרונים הם להיט, מרגישה טוב.. חוץ מצרבות וכאבי גב בערב בנתיים טפו טפו הכל טוב.. השליש הראשון הראשון תודה לאל מאחוריי!
לפני שבוע סוף סוף התחלתי להרגיש אותו וזה כל כך מרגש! עד עכשיו כל פעם שאני מרגישה זה מוציא אותי מריכוז בעבודה

התחלתי לסקור קצת עגלות אבל בנתיים רק באינטרנט.. מאמינה שבינואר נתחיל להסתובב קצת

סוף שבוע נעים לכווווווווווולם !!

N יxוe כלל

New member
16.4

לה׳ו

עם נסיך שלא מפסיק להתנדנד(; הריון ראשון

סקירת מערכות מאוחרת והעמסת סוכר יש לי עוד שבוע וחצי( בכוונה הכי מאוחר שאוכל לראות כמה שיותר גדול(;) בתלת מימד אני כולי בריגושים!!!

הבטן יצאה סוף סוף אומנם קטנה אבל שטויות מה שמוזר לי שהבטן ממש נמוכה(;

בסוף החודש אני אבדוק רהיטים ואזמין חודש הבא(;

חוץ מזה שאני מצוננת בטירוף וזה משגע אותי.. אז הכול סבבה יחסתי לא הקאתי כבר כמה ימים בלי העין הרע טפו טפו חחחח שלא יחזור הספיק לי...

עריסה כבר מצאתי
עגלה גם אלא אם כן אמצא יותר זולה באותה איכות חחח

ומתה כבר ללכת לקנות ולחכות שהכול יגיע ולסדר במקום(;
אעפי שזה לא מוצא חן בעיני המשפחה שלי לקנות לפני ושיגיע לפני הלידה..

זהו.. שיגיע כברררררררררררררר אני מתה לפגוש אותו(;

N יxוe כלל

New member
בנות כמה עליתן במשקל כבר?!

לה׳ו

הגיוני שבשליש ראשון עליתי רק קילו

ובחודש וחמי האחרונים עליתי 5 נוספים???

abc190

New member
הכל יכול להיות

כל אחת יש לה קצב עלייה שונה במשקל. אם לא שינית תזונה זה עדיין הגיוני. אני למשל בשליש הראשון בקושי עליתי 2 קילו, ואז בחודש חמישי עליתי 2 קילו במכה, ועכשיו בשליש השלעשי שוב הייתה לי קפיצה ובחודש אחד עליתי 4 קילו בערך. אם הכל תקין מבחינת ל.ד וכדומה אני לא חושבת שיש מה לדאוג.

netany

New member
עד שבוע 20 עליתי 2 קילו

מאז לא בדקתי, נראה מה יהיה כשחנוכה ייגמר...

רינתי 101

New member
עד שבוע 19+5 עליתי 4.5 קילו.

השבוע יש לי שוב מעקב הריון ונראה כמה עליתי....

תל"מ 26/4

היי אני שבוע 21 הריון ראשון
סקירה שנייה ביום ראשון וכולי בציפייה
העמסת סוכר עדיין רחוק
ברוך השם מחודש רביעי הבחילות נרגעו ועכשיו התחילו טיפה צרבות אבל לא משהו נוראי
היום הרגגשתי בפעם הראשונה את הגוזל הקטן וכולי בהתרגשות
בקשר לטמטמת קורה יותר בעבודה מאשר בבית דברים קטנים שאני שוכחת שלא היה קורה לי לפני ההריון אבל זה כיף שיש סיבה ואת מי להאשים חחחח
ובקשר לקינון אני חושבת שזה מעט מוקדם לראות למרות שאני לא מתכננת לקנות כלום לפני הלידה רק לעשות הזמנה (אמונות מהבית)
מאחלת לכולנו הריון קל ופורה

תל"מ 5/4

סקירה שניה: היתה אתמול, הגברבר לא הסכים להזיז את הידיים מהפנים ולא נתן לי תמונה אחת להתלהב ממנו... חוץ מזה שממש בתחילת הסקירה תפסנו אותי מפהק ורציתי לאכולללללל אותו!
העמסת סוכר: עוד לא עשיתי, הבנתי שאני אמורה לקבוע דרך האחות אבל כידוע האחיות בשביתה.
איך עובר ההריון: כל עוד נגמרו הבחילות וההקאות מבחינתי הכל טוב! עם כל היתר אני יכולה להתמודד. יש קצת צרבות בלילה וזהו.
טמטמת הריון: בלי ששום קשר להריון הזיכרון שלי רע מאוד.. ההריון לא עזר לו בכלל. היו יותר מדי מקרים של טימטום שאת חלקם אני כבר לא זוכרת.
ומבחינת הכנות יש לנו כבר מיטה שקיבלנו בירושה, שידת החתלה והררי בגדים.
מבחינת עגלה אני סגור על הסטוקי אז נעשה הזמנה בעוד איזה חודש,אני עכשיו מתחילה לחפש נברשות יפות לחדר של הדובון, וכמובן סגנונות עיצוב...

s20782

New member
תל״מ
18/4

סקירה שנייה עדיין לו.. עוד שבועיים, אנחנו נפגשים עם הנסיך בין סקירה לסקירה וזה מרגש כל פעם מחדש...
העמסת סוכר- גם עדיין לא, איך קובעים את זה בכלל??
בינתיים ההריון עובר בסדר גמור, תודה לאל בחילות והקאות לא היו לי, סתם מתחיל להיות כבד ולא נוח... כאבי גב וכו׳ אבל אני עכשיו מתחיל להרגיש אותו זז, כמו איזה דג קטן שעושה לי בועות, גיליתי שהוא זז יותר כשהו שומע מוזיקה, זה נחמד...
טיפשת הריון, אני מאמינה שיש לי הברקות הזויות שפתאום אי שוכחת דברים.. אבל בשביל זה יש חברים שישימו לב...
לגבי הקינון... אני סתם מסתכלת באינטרנט אבל עדיין לא התעמקתי, אני חושבת שאחכה עם זה עוד קצת
התחלתי להתעניין לגבי קורס הכנה ללידה ולגבי צילומי הריון- זה נשמע לי נחמד מאוד... מה אתן אומרות..
מה שכן אחד הדברים השנואים עלי זה התופעה של אנשים שבאים ומלטפים את הבטן כאילו היא הפכה להיות רכוש ציבורי, זה יכול לשגע אותי...

למעלה