כמה טעים לאכול באמצע שבוע

אור 84

New member
נמצאת איתך באותה סירה

ומנסה להרגיע
גם אותי וגם אותך.
אומרים שזה פשוט יגיע יום אחד... שלי בן תשעה חודשים, אוכל חצי מנה של פירות בבוקר (לפעמים יותר, הרבה פעמים פחות) ובצהריים, חמש כפיות של מרק. גם אני ניסיתי את כל סוגי המרק האפשריים.
אתמול החלטתי לשנות אסטרטגיה והכנתי פסטה בולונז... לא הלך שיגעון אבל הוא הסכים לשבת על הכיסא קצת יותר זמן (10 דק' בערך). גם ההתעסקות עם להכניס את הפסטה לפה מעסיקה אותו ובין לבין אני מצליחה להכניס לו גם כמה כפיות לפה.
מקווה שהיום יזרום יותר.
דרך אגב, מה שמאוד עוזר לי זה למצוא מאכל אצבעות שהוא אוהב (אצלנו זה חתיכות של עגבנייה) ולתת לו את זה במהלך כל הארוחה, הוא מתעסק בלאכול את העגבנייה, ומסכים גם לנשנש ממני את הארוחה "האמיתית".
אני לא יודעת אם זה נכון מבחינה תזונתית-רגשית, אבל זה עובד.
בהצלחה.

לימי 1

New member
ואת משלימה לו עם בקבוק?

אין לי בעיה להשלים לו.. כי אני רוצה שיעלה במשקל..
הבעיה היא שאני רוצה שיתרגל לאכול.
השאלה אם כדאי לנסות לתת לו מרקם אחר ולא טחון חלק
מפחדת שלא יחנק...

ayelet k1

New member
אפשר לתת לו לשחק עם האוכל

בהשגחה כמובן.
אני נתתי לו בננה וכמו כל משחק הוא פשוט הכניס לפה... וליקק... וככה היה עם כל טעימה, אח"כ, עברתי לטחון והיום הוא כבר אוכל מרק עשיר.
עוד משהו- לאכול ביחד איתו, כשאני אוכלת לידו הוא צורח עד שאני נותנת לו גם. זה מעניין ומסקרן, אפשר להפוך את זה למשחק משותף.
אולי תבשלי לו ירק טעים כמו בטטה ותתני לו חתיכה לשחק איתה... וככה לאט לאט...

אור 84

New member
אני מניקה לפי דרישה

אז כשהוא עושה קולות של רעב אני בוודאי מניקה.
גם שלי פצפון... ההתעסקות סביב האוכל היא מסיבית.

begonia

New member
לדעתי קודם בלי

צצילא הטעם של הירקות והפירות חדש ומעניין לקטנטנים. לא צריך להוסיף תבלינים בשלב הזה.

הקלילה

New member
נכון, לא כדאי לתבל בהתחלה

אח"כ כבר אפשר להוסיף עשבי תיבול, ובסוף- בדיוק כפי שאתם נוהגים לאכול בבית.

קיטי11

New member
למסירה נוטראמיגן ולמכירה

האריזה נפתחה ב8 לנובמבר ונלקחו ממנה מספר כפיות. הילדה עברה לנאוקייט וממש חבל לזרוק. נמצא בנתניה, יכול להגיע לאונ בר אילן. פרטים במסר.
כמו כן, מוכרת 2 אריזות גדולות (900 גר) של סימילק למהדרין שלב 1 30 שח כ"א, פחית רגילה של סימילאק אדבנס שלב 1, 25 שח, 2 מארזים + עוד 3 שקיות מחוץ למארז של מטרנה אקסטרה קייר טו גו ומארז אחד של מטרנה מהדרין, הכל ב30 שח. הכל שלב 1 והכל בתוקף.

תפוגזר

New member
לא אוכל אלא כלי אוכל...

אני יודעת שזה טיפשי, אבל חייבת לשאול.
יש לי תינוק בן ארבעה וחצי חודשים.
אנחנו רוצים להתחיל עם מוצקים (או שמא - מרוסקים), אבל מכיוון שאנחנו עדיין עושים סטריליזציה לבקבוקים לא ברור לי מה עושים עם כלי האוכל של המרוסקים.
האם מכניסים לסטריליזטור גם את הכפית והקערה?
על הכפית רשום במפורש לא להרתיח. מה לעשות?
וקערה ייעודית אין לי. במה אתם משתמשים?

תודה!

begonia

New member
אין שאלות טפשיות

תינוקות משום מה לא יוצאים החוצה מהבטן עם חוברת הוראות קשורה לרגל. לדעתי זה חבל, ומישהו עוד יעשה הרבה כסף מהסטרטאפ הזה.

ולשאלותיך: לא צריך לעשות להם סטריליזציה, הסטרילזציה מגינה נגד חיידקים שמתפתחים בסוכר של החלב, שעלולים להיות מסוכנים לתינוק. באוכל רגיל אין סכנה להתפתחות של החיידק הזה.

את בהחלט יכולה לתת גם בקערה שעשויה בכל חומר שהוא. הפלסטיק מיועד כשיש כבר תינוק שובב שמשתלט על הקערה ועלול לשבור אותה. כן כדאי להשתמש בכפיות מחומר נעים (פלסטיק, סיליקון), כי המגע של הכפיות העשויות מתכת לא נעים לתינוק בפה.

למעלה