לוח מודעות - פרסום שאינו מסחרי

kinspirit

New member
למכירה - הספר "לידה פעילה"

שלום בנות,

אני מעונינת למכור את הספר "לידה פעילה - המדריך ללידה טבעית" של ג'נט בלאסקאס. הספר במצב חדש לחלוטין (נרכש לפני כשנתיים וחצי וקראתי בו רק איזה שני פרקים). מחיר מבוקש - 60 ש"ח (חצי ממחירו המלא).
איסוף באזור המרכז (אני גרה בגבעתיים ועובדת בתל אביב).

בברכה,
אסנת

החלפת בגדי תינוקות של בנות בבגדי בנים

הי,
יש לי שקית מלאה בגדי תינוקות לבנות (לרב בין גיל 0-6 חודשים), ואני עם בן בבטן... אם יש מישהי עם בגדי תינוקות בנים ובת בבטן, אשמח להחליף!
אני מרחובות.

דיא

New member
למסירה

שקית תה עלי פטל, נפתחה לפני שבועיים אך לא השתמשתי; כ-90 כמוסות שמן נר הלילה; כחצי חבילה של רפידות הנקה לנסינו, כל רפידה ארוזה בנפרד; שני מכנסי הריון מידה גדולה (48-50). מרחובות

שוקחתן למען עמותת גרגורים מחר בדארמה

שוקחתן- האירוע בו אפשר להתחדש בחינם בהמון דברים מעניינים, וגם לראות איך הדברים שאנחנו לא זקוקים להם יותר מקבלים קריירה שנייה בבית חדש.

איך זה עובד? כל אחד מביא מה שאין לו צורך בו יותר, והכל פרוש כמו שוק- מותר לקחת הכל חינם ללא הגבלה.

ההשתתפות במחיר 10 ש"ח לאדם (חוץ מתינוקות במנשא/עגלה), הכנסות השוק ייתרמו לעמותת גרגורים http://www.girgurim.co.il/.

שוק כיפי וקהילתי עם אווירה ומוסיקה טובה והרבה דברים כיפים בחינם.
הביאו איתכם: כל מה שאתם לא צריכים, מאכל או משקה לכיבוד הצמחוני המשותף, והרבה מצב רוח טוב.

מה אפשר למסור ולקבל?
בגדים למבוגרים, ילדים, תינוקות והריון
נעליים, אביזרי אופנה, תיקים
ציוד לילדים ותינוקות
כלי בית, ספרים, רהיטים קטנים וכל מה שאפשר לקחת באוטו

לא חייבים למסור כדי לקבל ולא חייבים לקבל כדי למסור.
כל החפצים יימסרו לכל דורש וללא תמורה.
כל מה שיישאר ייתרם לנזקקים.

לדף האירוע באתר דארמה
לדף האירוע בפייסבוק

בדים של בוגבו

מוכרת במחירים שונים טרמפיסט, שק שינה לקמיליון, בדי ריפוד וסל, גלגלים - הכל קמיליון.
אפשר לפנות במסר

מחר בדארמה: מפגש אמהות חינם, אורחת יועצת הנקה

מחר: מפגש אמהות ותינוקות חינם ברחובות, אורחת: לי-אור לבנזון, יועצת הנקה שתענה לשאלות המשתתפות.
המפגש מתקיים בכל מזג אוויר- אצלנו בפנים נעים וחמים.
בסוף ההנקה ניתן להתייעץ ולרכוש מנשאים לתינוקות.
אשמח לראותכן!

קישור למפגש באתר דארמה

וקישור למפגש בפייסבוק- אשמח אם תשתפו ותזמינו חברות

למעלה