ווימבלדון, LADIES, יום שני

LENAFAN

New member
ווימבלדון, LADIES, יום שני

אני מקדים את הסקירה כבר להיום בלילה בגלל עומס מחר בבוקר (ולמעשה בכל השבוע הראשון של ווימבלדון). טורנירי ההכנה הסתיימו, המסיבות נגמרו, המריבות והעקיצות עדיין כאן אבל קצת יותר מינוריות. הגיע הזמן לקצת טניס ואין כמו סיבוב ראשון בווימבלדון כדי להיזכר שוב בטורניר עם החוקים העתיקים המיוחדים משלו שבהם כאילו אנחנו חוזרים אחורה במנהרת הזמן עם Ladies ו-Gentlemen's שלבושים לבן, שופטים ושופטות שלבושים במיטב האופנה העדכנית של תחילת המאה ה-20 ומשחקים במגרשים המרכזיים שמתחילים אחה"צ...

היום זה התור של החצי התחתון של ההגרלה, החצי של ההיא שיוצאת עם בחור בעל "לב שחור" ושל ההיא שיוצאת עם יצור מגודל שיער. 32 משחקים צפויים היום בחלוקה בערך כזאת: הרבה משחקים על ההתחלה, נרגע קצת בהמשך, מעט מאד כנראה בין 17:00 ל-19:00 ואז לקראת סוף היום, אינספור משחקים שוב. לצערנו, שחר ויוליה לא נמצאות כאן לא היום ולא מחר אבל מי שירצה בכל זאת לעקוב אחרי שחר, היא משחקת היום בזוגות, גם זה משהו (מאד קטן...).

המדורגות הבכירות:

-אזרנקה (2) שמן הסתם נהנתה מכל רגע מהעקיצות בין סרינה למריה תעלה ראשונה למגרש 1 כדי לפגוש את קוהלר הפורטוגלית כשבהנחה שהיא לא תתקשה במיוחד לנצח את המשחק הזה, היא עשויה לפגוש את המנצחת במפגש הטניסאיות הוותיקות בין בלטאשה הבריטית שהשיגה תוצאות יפות בשבועיים האחרונים ובין פנטה שיש לה רזומה לא רע בווימבלדון בעבר.
-שראפובה (3) תפתח את המסע שלה אחרי רוג'ר במגרש המרכזי מול קריסטינה מלאדנוביץ' הצרפתייה הצעירה העולה. זאת לא הגרלה נוחה מול קיקי העוצמתית אבל זה בעיקר הגרלה אכזרית לצרפתייה שקיוותה להגרלה מאירת פנים יותר. בסיבוב השני, שראפובה עשויה לפגוש את דה-בריטו (התקשורת הבריטית "תחגוג" על המפגש הקולני הזה) או שמא זאת תהיה אודן שאולי בלילות עדיין נזכרת בערגה בימים ההם בניו יורק 2009 כשהיא ניצחה את שראפובה בסיבוב השלישי של ה-US OPEN.
-אראני (5) שסיימה את ווימבלדון אשתקד עם הפסד בסיבוב השלישי לשבדובה כולל GOLDEN SET מפורסם במערכה הראשונה, קיבלה את פויג הפורטו-ריקנית העולה אם כי הדשא הוא גם לא משטח הבית של "פיקה". המנצחת במשחק הזה תפגוש את דואי או את סולר אספינוסה.
-קוויטובה (8) אלופת ווימבלדון ב-2011 ובלגאן גדול בהווה תנסה להתרכז רק במה שקורה על הדשא ולחזור למיטבה כשהיא תפתח היום מול ואנדווה האמריקנית העוצמתית במשחק שיהיה מן הסתם עם נקודות מהירות לכאן או לכאן. המנצחת תפגוש בסיבוב השני את ברטנס ההולנדית או את שבדובה שהגיעה אשתקד עד שמינית הגמר וכמעט עקצה את סרינה.
-ווזניאקי (9) שיצאה מאיסטבורן בתחושה טובה עם קצת פספוס אמורה לעבור בשלום הפעם את הסיבוב הראשון (בניגוד לאשתקד) מול קאבסה קנדלה אבל בסיבוב השני מול צ'טקובסקה או וקיץ' שהרשימה בבירמינגהאם זה עשוי להיות כבר קשה יותר.
-איוונוביץ' (12) יוצאת לעוד גרנד סלאם שאמור להסתיים בשמינית הגמר כרגיל אצלה בשנים האחרונות. התחנה הראשונה שלה היא רזאנו הוותיקה שלא אמורה לאיים עליה אך בסיבוב השני היא עשויה לפגוש את בושארד או שמא זאת תהיה ווסקובאבה.
-ברטולי (15) שספגה אכזבה נוספת העונה כשנאלצה לפרוש לפני הסיבוב השני מול לי בגלל וירוס תנסה להתאושש מול סביטולינה הצעירה כשבסיבוב השני מצפה למנצחת מפגש מול המנצחת בדרבי האמריקני בין מקהייל לגלאץ'.
-יאנקוביץ' (16) שסיימה עונת חימר מוצלחת ולא שיחקה בטורניר דשא לפני ווימבלדון תנסה לא להיכשל בסיבוב הראשון מול קונטה המקומית כשבסיבוב השני זאת יכולה להיות וויקמאייר שהגיעה לחצי הגמר באיסטבורן אך היא לא יציבה השנה או שמא זאת תהיה סרבית אחרת, דולונץ.

משחקים בולטים נוספים: המשחק הבולט ביותר יהיה מן הסתם הדרבי האמריקני בין סטיבנס (17) להאמפטון שנחה רק יום אחד בין גמר איסטבורן ובין המפגש הקשה שצפוי לה מול הקולגה (זה למעשה מפגש בין הטניסאית האמריקנית מס' 2 לאמריקנית מס' 3); פליפקנס (20) שהגיעה לגמר דן-בוש גם היא לא הפסיקה לנוח יותר מדיי לפני שתזכה לראות בצד השני של המגרש את פוטינצבה "הקפואה" שלא מגיבה בצורה תיאטרלית אחרי כל נקודה, בכלל לא...; קירסטאה (22) שאף אחד לא יודע מה יקרה איתה בכל יום נתון על המגרש תפגוש את ווגלה השוויצרית שנמצאת בעונת פריצה אבל לא מתמחה על דשא; גם המפגש בין יובאנובסקי לטומליאנוביץ' הוא בהחלט מעניין בין שתי שחקניות צעירות בסוג של דרבי סרבי-קרואטי. מאות המשחקים האחרים בלו"ז.

לו"ז:

ב-13:30

אנה איוונוביץ'-וירג'יני רזאנו (מגרש 2)
פלאביה פנטה-אלנה בלטאשה (מגרש 3)
שרה אראני-מוניקה פויג (מגרש 18)
קארין קנאפ-לוסי הראדצ'קה (מגרש 4)
ורוורה לפצ'נקו-אווה בירנרובה (מגרש 5)
לסיה צורנקו-לארה ארואבארנה (מגרש 7)
ג'ני בושארד-גאלינה ווסקובאבה (מגרש 8)
אליזה קורנה-וניה קינג (מגרש 14)
סילביה סולר אספינוסה-מיסאקי דואי (מגרש 16)
לוסי ספארובה-לורן דייויס (מגרש 17)

ויקה אזרנקה-מריה ז'ואו קוהלר (15:00, מגרש 1)
ילנה יאנקוביץ'-ג'ואנה קונטה (משחק שני, מגרש 12)
ינינה וויקמאייר-וסנה דולונץ (משחק שני, מגרש 4)
סו וואי הסייה-טטיאנה מריה (משחק שני, מגרש 5)
קרלה סוארז נבארו-לורדס דומינגז לינו (משחק שני, מגרש 6)
סופיה ארווידסון-מיריאנה לוצ'יץ' ברוני (משחק שני, מגרש 9)
קמילה ג'יורג'י-סמנתה מארי (משחק שני, מגרש 10)
סוראנה קירסטאה-סטפאני ווגלה (משחק שני, מגרש 16)

מריה שראפובה-קריסטינה מלאדנוביץ' (משחק שני, מגרש מרכזי)
מלאני אודן-מישל לרשר דה בריטו (משחק שלישי, מגרש 6)

פטרה קוויטובה-קוקו ואנדווה (משחק אחרון, מגרש 2)
קרוליין ווזניאקי-אסטרייה קאבסה קנדלה (משחק אחרון, מגרש 3)
מריון ברטולי-אלינה סביטולינה (משחק אחרון, מגרש 12)
סלואן סטיבנס-ג'יימי האמפטון (משחק אחרון, מגרש 18)
יקתרינה מקארובה-ג'והנה לארסון (משחק אחרון, מגרש 6)
דונה וקיץ'-פטרה צ'טקובסקה (משחק אחרון, מגרש 7)
בויאנה יובאנובסקי-איילה טומליאנוביץ' (משחק אחרון, מגרש 8)
ירוסלבה שבדובה-קיקי ברטנס (משחק אחרון, מגרש 9)
קריסטינה מקהייל-אלכסה גלאץ' (משחק אחרון, מגרש 10)
קירסטן פליפקנס-יוליה פוטינצבה (משחק אחרון, מגרש 14)
אנדראה פטקוביץ'-פאולין פארמנטייה (עדיין לא נקבע)
גארבינייה מוגורוסה-אן קיוטאבונג (עדיין לא נקבע)

LENAFAN

New member
בגלל בעיה טכנית, אני אתקשה לעדכן היום...

יש לי בעיה מוזרה - אם אני פותח שידור, אני לא יכול לכתוב הודעה או שכל מילה היא איטית. מצטער, ככה אני לא יכול לעדכן, עמכם הסליחה.

apy ape

New member
המשחקים יצאו לדרך, אראני בפיגור מערכה

פויג מובילה על אראני אחרי 6-3 בראשונה

עוד טניסאיות שמובילות במערכה:
טסורנקו- ארוברנה 1-6 1-2
קנאפ - הרדאקה 3-6
דוי - סולר אספינוסה 1-6 (יפנית על דשא
)
ספרובה - דיוויס 4-6

apy ape

New member
אראני בצרות

שבירה כפולה לפויג שמובילה 3-0 על אראני במערכה השנייה. למה שחשש - גולדן סט זה לא יהיה, אראני כבר לקחה כמה נקודות...

חברתה לנבחרת של אראני פנטה מובילה 6-4 על בלטשה. עוד מדורגת בסכנת הדחה היא לפצ'נקו שהפסידה מערכה ראשונה לבריבנובה.

apy ape

New member
צ'ורנקו וספרובה ניצחו

צ'ורנקו היא המנצחת הראשונה של ווימבלדון 2013 עם 6-1 6-3 על ארוברנה. ספרובה ניצחה גם היא 6-4 6-0 את דיוויס. איוונוביץ תגיש למערכה מול רזאנו אחרי שהתקשתה במערכה הראשונה.

עוד:
וואבסקובה - בושארד 5-7
קינג (LL) - קורנה 4-6

apy ape

New member
אראני עפה, איבנוביץ ניצחה

שרה אראני היא המדורגת הראשונה שעפה אחרי 6-3 6-2 לפויג ששיחקה מצוין ולדעתי יכולה להגיע רחוק בטורניר.
איבנוביץ התקשתה במערכה הראשונה אבל לא ספרה את רזאנו בשנייה עם 6-7 0-6.
הפסד מאכזב לבלטשה המקומית שחזרה מפציעה והייתה במומנטום בעונת הדשא 6-4 6-1 לפנטה שגם היא חזרה מפציעה.
ההחלטה התמוהה של המארגנים לתת WC להרדצ'קה (במקום, נניח, לקלייבנובה) הסתיים בניצחון 6-3 6-4 לקנאפ.
חוץ מזה לפצ'נקו (מול בריבנובה) וסולר אספינוסה (מול דוי) חזרו עם נצחון בשנייה ועכשיו משוחקת מערכה שלישית.

זהו, סיימתי לשחק בלהיות LENAFAN, צריך ללכת ללימודים... זה כ"כ קשה! אין לי מושג איך הבנאדם עושה את זה

LENAFAN

New member
תודה על מילוי המקום...

אני חושב שעכשיו המצב הטכני השתפר אבל האמת שאני מת מעייפות וימים של 32 משחקים הספיקו לי מהרולאן גארוס. אני אנסה לחזור לעדכן עוד מעט אבל ייתכן גם שאני הולך עוד רגע לישון 5 שעות רצופות...

wesir

New member
רציתי לכתוב שאני נהנה תמיד לקרוא את LENAFAN

באמת,שי לך המון ידע על הסבב ומה שקורה וההודעות תמיד מעניינות.
וגם אני מסיר את הכובע על ההתמדה בעידכונים

וכך גם לגבי סקרלטו שלא יהיו אי אלה אי הבנות.... :)

למעלה