ווימבלדון, ג'נטלמנס, 24/6

כנראה שאני ואתה לא ראינו את אותו משחק

נדאל נראה מאוד מוגבל.
דארסיס שיחק מצויין אבל אם נדאל היה כשיר הוא היה מפסיד לו והוא בוודאות היה מפסיד לנובאק פדרר או מארי. הוא היה טוב אבל לא בלתי מנוצח.

Interista4

New member
ואורינקה גם בדרך הביתה? יואיט מוביל ב2 מערכות

אישית, לא מפתיע כ"כ. מעניין אם השוויצי יצליח לעשות ליואיט את מה שסימון עשה ברולאן.

אאל"ט, הוא יהיה המדורג השלישי שיודח אחרי פוניני וטיפסרביץ'. שכחתי מישהו? :D

mont

New member
רוברט הצרפתי ניצח , אדמונד ווארד הבריטים בחוץ

רוברט הצרפתי ניצח , זה אותו אחד שניצח כזכור את דודי סלע במוקדמות ואמרנו שהוא לא ניצח שחקן בתוך ה300 על דשא מעולם .

שני הבריטים ששיחקו היום עפו כבר בסיבוב הראשון
לווארד היה משחק צמוד והפסיד בשני שוברי שוויון במערכות שלוש וארבע

kingRF

New member
ובשביל להדגים את זה

הוא במקום השני בזכיות של טורנירי דשא אחרי פדרר כמובן - יש לו יותר זכיות על דשא מאשר אגדות כמו סמפראס, בקר ובורג.... (במאמר מוסגר רק אחד מהם בווימבלדון, אבל זה עדיין הישג מרשים ).

Interista4

New member
איך זה באמת שבייסליינר מובהק טוב כ"כ על הדשא?

ומנגד, חימר זה המשטח הפחות טוב שלו.

בכל מקרה, למרות שאני פחות אוהב בייסליינרים הסגנון של יואיט שונה ויותר כיף לי לראות אותו מאשר נדאל, פרר ואחרים.

kingRF

New member
אני לא חושב שבייסליינר זה ההגדרה הנכונה לו

הוא יודע להתאים את צורת המשחק שלו בצורה מאוד נכונה למשטח שעליו הוא משחק.

על דשא הוא מאוד התקפי, וראו את זה בבירור בכל נקודות השבירה שהיו נגדו בסוף המערכה השלישית. את מרביתן הוא פשוט לקח עם ווינרים, וכדורים קלים יחסית ליד הרשת. זה אחד הדברים שהופכים אותו לשחקן דשא כ"כ טוב, כי הוא יודע לנצל את הדשא לטובתו.

kingRF

New member
אז לא צפויה הפתעה, אה גילי ?

איזה יום מצאתי לי לעבוד
.....יום נהדר של טניס עם סנסציה סופר ענקית - שאף אחד בעולם לא האמין שהדחה מוקדמת יכולה לקרות לנדאל שנה שנייה ברציפות. מלבד אליו מרבית המדורגים העפילו לשלב הבא מלבד סטאן דה מאן, שבעיניי זו לא ממש הפתעה.

לגבי המעט מאוד שראיתי מיואיט ורוג'ר - קשה לומר יותר מדי על רוג'ר, בד"כ (אבל קצת פחות בשנה שנתיים האחרונות ) הוא יודע לחצות את השבוע הראשון בלי יותר מדי מעמורות - היום הוא היה נראה חד וממוקד, שאלת הגב עדיין באוויר ואני מקווה שהיא תישאר שם. לגבי יואיט - הוא תמיד היה נהדר על דשא. כיף לראות שהבחור הזה עדיין בסביבה, הוא מפגין כ"כ הרבה מחויבות ורואים בבירור שהוא עדיין אוהב את המשחק. למרות שהוא נשען פחות ופחות על כוח פיזי, נדמה שמנטלית שום גרם לא אבד לו.

לגבי ראפא - אני אכתוב הודעה ארוכה ומפורטת מחר בבוקר ברשותכם, זו דורש כוחות שכרגע אין לי....

למעלה