אוכלים ונהנים בשבוע חדש

ליבי777

New member

מסכימה. להוריד בקבוקים ולתת אוכל רגיל. ברגע שאת נותנת לה את הבקבוקים היא מתמלאת מהם ולא רוצה לאכול אוכל מוצק. נסי בעדינות להוריד כל פעם בקבוק עד שתגיעי למצב של בקבוק אחד בבוקר ואחד בערב לפני השינה(שלטעמי בגיל כזה, גם הם מיותרים).
לגבי ממתקים, לא ממליצה לך לתת בכלל אפילו אם הסבתא רוצה. אין שום סיבה לחשוף אותה בגיל כזה לממתקים, אבל זו כמובן דעתי האישית.

Northern Sky

New member
טרמפולינה אחרי האוכל?

לאחרונה הקטנצ'יק פולט די הרבה.
אחרי שהוא יונק אני מחזיקה אותו בידיים ובמקרים רבים הוא פולט. לעומת זאת, יצא לי לשים אותו בטרמפולינה כמה פעמים אחרי שאכל ואז לא פלט.
השאלה היא עד כמה זה טוב או עד כמה זה גרוע לשים אותו בטרמפולינה אחרי האוכל?
(אני מודה שגם ככה אני לא מתה על זה שהוא יושב שם)

begonia

New member
זה בסדר גמור

בשביל זה נועדה טרמפוליה מלכתחילה. אם אתה שמה אותו שם לזמן קצוב, רק אחרי האוכל, זאת ממש לא בעיה וזה בסדר גמור. מותר לשכב בטרמפולינה זמן קצוב ביום, כל עוד זה לא בא על חשבון שכיבה על הבטן/גב והרמה על הידיים.

הרתחת מים

האם אתן מרתיחות מים בסיר/קומקום חשמלי או גם ב"תמי 4"? יש לנו מכשיר תמי 4 בבית אך עד היום אני מרתיחה בסיר או בקומקום כי הבנתי שבמכשיר זה לא מגיע לרתיחה של 100 מעלות, למרות שבחברה טוענים שכן. לאחרונה התחלתי להשלים קצת מים רותחים מהמכשיר כדי לחמם את המים הרתוחים שמתקררים על השיש..... הילד בן 5 חודשים.
איך אתן מרתיחות ועד איזה גיל המשכתן להרתיח מים?

אפרתי פ

New member
בתמי 4 אמרו לך שזה מגיע ל-100 מעלות?

לי אמרו לפני כמה חודשים שמגיע כמעט ל-100.
אני רק מניקה, אבל אם אתן תמ"ל אז נראה לי שאקח את המים החמים מהמכונה וארתיח אותם בסיר (שיגיעו לרתיחה מלאה).

Ferbers

New member
אני בהחלט מסתפקת בהרתחה של תמי 4..

ההרתחה מגיעה ל- 97/98 מעלות וזה מספיק בהחלט...
עם הבכור הרתחנו עד גיל שנה (וגם עשינו סטרליזציה) עם הקטן אני די בטוחה שנפסיק כשיתחיל לזחול וללקק את הריצפה..

היי שואלת בשביל חברה

הילד המתוק בן 6.5 חודשים, יונק מלא.
הוא נמצא בגן 8-17.
יונק בבוקר סביבות 6:30-7:00, ואז בגן הוא אוכל פירות בערך בשעה 10 וחלב שאוב בערך ב13:00-14:00. בבית שחוזר שוב ציצי ולפעמים מרק טחון. ארוחה אחרונה 19:30 ציצי או שאוב והולך לישון בסביבות 20:00
הוא מתעורר לפעמים בצרחות ב-1:30, כנראה רעב אולי שיניים, אבל הם מנסים להרגיל אותו לישון לילה שלם. יכול להיות שהוא קם רעב בשעה כזאת בלילה?
תודה למי שעונה :)

אוקיי תודה

מתי נראה לך היא צריכה להוסיף לו ארוחה?
האמת שאני שואלת בשם הסבתא שנראה לה תמוה שהוא לא אוכל די הרבה זמן בין 20:00 ל-6:30 בבוקר...

תודה!!!

ShabLuLLA

New member
הבעיה היא לא בלילה

הקטנה שלי מגיל חודשיים בערך לא אכלה ארוחה אחרונה בסביבות 19:00/20:00 והבאה הייתה רק בבוקר (היא פשוט לא קמה)
נראה לי שבגן היא לא אוכלת מספיק

begonia

New member
אבל אם הוא מתעורר ומבקש

אחרי כמה שעות רצופות של שינה? לא נראה לך הגיוני שהוא פשוט רעב?

ShabLuLLA

New member
כן ברור

בטח שיכול להיות שהוא רעב,
פשוט היא רשמה שלסבתא נראה שהוא יותר מידי שעות בלילה לא אוכל.
אז התכוונתי שבאופן כללי זה פרק זמן תקין שהוא יכול לא לאכול בו, כמובן שאם הוא כן מתעורר סביר שהוא רעב

למעלה