t o m a k

New member
Piece Of Me מגיע לאירופה!

אמנם זה בגדר שמועה אבל עדיין מקווה שזה אמיתי..
קיימת שמועה שבריטני מתכוונת לקחת את המופע ברחבי אירופה - ב-23 לספטמבר היא תופיע בלונדון וההנהלה שלה עכשיו במו"מ עם ערים נוספות כדי שהמופע יעלה בעוד ערים באירופה..

GM1988

Well-known member
רוב השמועות שם מתבררות כנכונות

אז אולי באמת הגדילו ראש שם והחליטו שהגיע הזמן להתקדם טיפה מהרעיון המטופש להופעות רק בווגאס.

יאללה אולי גם יהיו הפתעות מעניינות:)

Shiri from the block

Active member
הלוואי!!
אבל לפי מה שהבנתי אין מצב שזה יקרה השנה כי יש לה רווח של שבועיים חופש בין הופעות בלאס וגאס אז אין מצב שהיא תעשה גם בלונדון ואז תחזור לאמריקה...
טוב נראה מה יהיה!

GM1988

Well-known member
היא מופיעה כל שבועיים??

אז כמה יוצא לה להופיע ימים בשבוע נגיד... 3-4 ?
לא יודע איך בריטני, אבל לפי דעתי שהות באותו מקום "מעריך" את הטור הזה מבחינה מנטלית, כי היא נמצאת כל הזמן באותו מקום, וזה כאילו.. נו עוד הופעה, יאללה.

אם הייתי במקומה הייתי משתעמםםםםםםםםםם

Shiri from the block

Active member
חחחחחחחח לא הבנת אותי
התכוונתי ספציפית לספטמבר.
בכתבה כתוב שהיא מתכננת להופיע שם בספמטבר וזה לא מסתדר השנה הזאת בגלל שהיא באוקטובר בלאס וגאס.. משהו כזה. כבר לא זוכרת אבל כשהסתכלתי על זה באמת היה טווח לא תקין.

t o m a k

New member
לי זה נראה דווקא הגיוני

היא מופיעה בווגאס ב-3,5,6,10 לספטמבר וזה כל ההופעות שלה לאותו חודש - כך שיש סיכוי טוב שהיא תגיע לאירופה..
אחרי זה היא חוזרת להופיע ב-3 לאוקטובר - שם היא באמת מופיעה כל כמה ימים שאז באמת אני לא צופה שהיא תגיע לאירופה
ואז שוב בנובמבר 1,5,7,8 לנובמבר זו ההופעה האחרונה עד ה-27 לדצמבר - חודש וחצי השהייה - זמן מצוין להופיע עוד קצת באירופה.
ההופעה האחרונה בדצמבר היא ב-31 והבאה אחריה היא 28 בינואר - חודש השהייה.
ובפברואר היא שוב חוזרת להופיע כל כמה ימים...
אם היה מדובר בזמרת אחרת זה היה נשמע אמין אבל בריטני בשנים האחרונות היא בגישה של "המינימום ההכרחי" ולנסוע הלוך ושוב לאירופה ובחזרה לארה"ב זה לא הכי נוח.
מצד שני הנהלה שלה יודעת שהיא תהיה סולד אאוט באירופה אז לכו תדעו...

EINAV71

New member
הלוואי!!!! אין ספק שאני אלך הפעם!! כל כך מקווה שזה נכון

t o m a k

New member
תמונות חדשות של בריטני

התמונות האלו צולמו היום כשבריטני הלכה עם הבנים שלה לפארק הסקייטבורד בניוברי.
היא נראית מהמם למרות שהיא טיפה שזופה..

GM1988

Well-known member
נו, והעיקר כותבים שהיא נראית רע

היא נראית טוב, מה שבאמת מציק זה השיזוף שלא מחמיא לה ועל הדרך גם מזקין לה את העור.
בריטני, להפסיק

nike001

New member
באמת נראית טוב

יחסית לבדרך כלל. אבל זה נראה שזה צילום מחמיא וזהו. צילום של פעם ב... שמחמיא. היא עדיין מעשנת נכון?

nike001

New member
את יודעת

כמה היא מעשנת ביום?האם ידוע לך על טיפולים קוסמטיים שהיא עושה כיום?כי במקרה שלה אנטי איג׳ינג נשמע כמו חובהויש לה הרבה כסף..

Shiri from the block

Active member
אין לי שמץ

איזה שאלות!! חחח
אני עדיין לא העוזרת האישית שלה בשביל לדעת את זה XD
תמיד יש שמועות על טיפולים קוסמטיים שהיא עושה אבל היא לא אמרה משהו מסויים חוץ מפעם אחת שהיא הודתה שהיא מנפחת לפעמים את השפתיים עם בוטוקס

GM1988

Well-known member
נראה לי שהיא מה זה ב"איזי" עם סיגריות.

בטח איזה 2 סיגריות ליום
אבל יפתיע אותי אם זה יותר.

t o m a k

New member
בריטני מועמדת ל- Teen Choice Awards 2014

בריטני מועמדת לקטגוריית "מלכת הרשתות חברתיות" (כן כן.. גם אני שיפשפתי את העיינים שלי כשקראתי את זה)
המועמדות הן:
ליידי גאגא
קייטי פרי
ריאהנה
בריטני ספירס
טיילור סוויפט

הטקס ייערך ב-10 לאוגוסט.

ד"א אין צורך לנסות להיכנס ולהצביע - ההצבעה מוגבלת לתושבי ארצות הברית וקולומביה, שהם בין הגילאים 13-19.

Shiri from the block

Active member
חחחחחחחחחחחחח מה?
זה בדיחה כאילו?
עלק מלכת הרשתות החברתיות XDD
אולי הם מתכוונים בכללי מבחינת כמות מעריצים שעוקבים אחריה?
הלוואי והיא תזכה רק בשביל וידיאו ממנה או אפילו אם היא תגיע ותעלה על הבמה!

למעלה