אזרבייג'אן בוחרת שיר לאירוויזיון

schweine

New member
כי השופטים הם בובה על חוט של ראשי ה-EBU

והם לא יתנו למישהו כמו אנוק (שהיא שונה מזמרים זקנים אחרי התהילה שלהם ע"ע בריטניה 2012) לא לעלות לגמר.
בכל אופן, בעוד חודשיים וקצת נהיה יותר חכמים.

VickyRosti

New member
השנה אזרבייג'אן לוקחת סיכון

כי היא בוחרת שיר בדרך הכי שגרתית של תחרות קדם מרובת משתתפים, שיכולה להביא לכך שחס וחלילה יזכה שיר פחות ווינרי ופחות שוודי. מאז 2009 אזרבייג'אן תמיד תפרה את השירים שלה במיוחד לאירווזיזיון עפ"י נוסחה מתוקתקת, וזה תמיד עבד לה! 2008 הייתה הפעם היחידה עד כה שהשיר הזוכה נבחר במסגרת קדם (בהתחלה לא היה ברור האם הוא אכן ייצג את אזרבייג'אן או יוחלף בשיר אחר, אבל תוך ימים ספורים התמונה התבררה), וגם אז זה עבד לה, אבל תמיד יש פעם ראשונה, וכמו שטורקיה וארמניה נשארו בסמי ב-2011, גם לאזרבייג'אן זה עלול לקרות. מכיוון שהפעם הקדם מתקיים ימים ספורים לפני הדד-ליין, יהיה מאוד קשה להחליף ת'שיר או לעשות לו אלבניזציה במקרה שייבחר שיר מעאפן. אבל אולי אזרבייג'אן נרגעה קצת אחרי זכתה והגיעה למקום 4 כמדינה המארחת, והיא לוקחת את התחרות הפעם יותר בקלילות.

אחרי הדיווחים שהאזרים קנו כרטיסי סים

מקפריסין, מלטה, ושאר המדינות הקטנות כדי להצביע, כבר קשה להאמין במה שהם אומרים. הם מסוגלים לשלוח שיר גרוע ולהצליח רק על הבסיס הזה.

VickyRosti

New member
אחת המדינות המושחתות ביותר באירוויזיון

ולאף אחד זה לא מזיז!

למרות שיש לציין שעד עכשיו רוב השירים של אזרבייג'אן היו טובים מאוד, או לפחות תפורים על פי המתכונת הווינרית של האירוויזיון בימינו, כך שההצלחה לא מפתיעה. השיר היחיד הזוועתי של אזרבייג'אן לטעמי הוא 2008, אבל אי אפשר היה להיות אדישים לשואו המרהיב עם המלאך והשטן, כך שמלכתחילה הימרתי שאזרבייג'אן תדיע גבוה, למרות שלא סבלתי (ועדיין אני לא סובלת) את השיר.

schweine

New member
הם ממש מנסים להיות פורטוגל של שנות ה90

לא אופתע אם ליטא גם עושים אותו דבר.

VickyRosti

New member
בהחלט, אבל שאלה אם יש בקדם הזה מלכתחילה

גם שירים וינריים שיכולים להבטיח לאזרבייג'אן מקום בעשירייה, כי יש קדמים עם שירים חלשים או בינוניים אחד אחד, שלא משנה איזה מהם יזכה, גם הטוב מביניהם הוא לא שוס גדול! אני מאמינה שאם יש בקדם הזה שיר שוודי מבטיח, כבר ידאגו לכך שהוא יזכה, אבל נשאלת השאלה אם יש אחד כזה.

schweine

New member
אני לא חושב שהם רוצים לארח שוב כל כך מהר.

אבל הם מספיק משחדים בשביל שזה יקרה.

schweine

New member
אזרבייג'אן - מדינה מושלמת

12 2009
10 2008
8 2012
7 2010
6 2011 - כמה צפוי שהשיר הכי גרוע שלהם זכה חח

schweine

New member
לא, פינלנד 2013 זה לא צואה שאחריה אתה

מנגב ולא יוצא דבר |עצבים|

shaikis

New member
יש לי תקוות רבות מהמדינה הזאת!!!

אחת המדינות הקרובות ביותר לישראל היום בתחרות, מקווה שתפתיע לטובה.
אם הפופ זנות לא הגיע השנה מטורקיה שפרשה, מיוון, מארמניה או רומניה אני מקווה שאזרביג'אן תביא את זה.
למרות שאני מאוהב בבלארוס!

אבל יש לי הרגשה שהם לא יביאו בלדה השנה!

למעלה