בצהרי היום
ציפורים מצייצות

puma141

New member
טוב האמת שזה מסתדר בהגיון שאתה ספיציפית

שואל את זה:)

puma141

New member
חחחחחחח די זה היה כואב!כיסחת גם אותי, גם

אותם-מה מה מה...ראי שעל הקיר......בטח לא קיבלת את כל הדשים שלי, ואת געגועי הכנים לשם:)
לא הבנתי למה הם לא מגיבים-בכל פעם שאני שואלת מה עם ראי?? מסרו לו דש!

לא ראיתי זאת ככיסוח, בכל מקרה זה היה לגמרי

הדדי.
רק יש כאלה היודעים רק לעלוב
וברגע שזה נוגע בהם הם יוצאים מהכלים.

puma141

New member
אתה יודע מה? יש גבול מאוד דק-בין לעלוב לבין

ציניות אולי במיטבה..זה קשור להמון דברים,כמו מצב רוח מסוים, כמו להכיר ת'בן אדם מעבר כדי לדעת מתי הוא ציני-מתי הוא עולב..
קח אותך למשל-אתה ואני לא סבלנו אחד ת'שניה-אבל הצחקת אותי בטירוף!!ממש! לדעתי כמו שאף אחד בנט לא הצליח-
למרות שהבדיחות המון פעמים היו על חשבוני:)

אני יכול לומר לך בכנות, לקטגורית הלא נסבלים

שלי נכנסו בעיקר/רק גסי הרוח.
אולי זה יאכזב אותך, אך את לא היית שם.

puma141

New member
את השמחה שלי!אל תגיד שאתה מתנכר לה..זה"לא"

אופייני לך:)
פומבי? במציאות, באמצע המון סואן!
בא לך?

puma141

New member
גם אני שונאת המון.:) ואגב, כרגע אנחנו בתוך המ

המון שקט.. חחח אז אם הוא, אותו המון היה ספיציפית במציאות-הייתי עושה שואו של הלייף-איתך:)
וזו קביעת עובדה-זו לא שאלה

puma141

New member
אבל הייתי קצת גסת רוח..אל תגיד שלא:) אני

מודעת לעצמי-אבל זה חלק בי שאהוב עלי לא פחות-מהחלק הרגוע..
זה המכלול..אתם יותר מנומסים ממני, אני נועדתי לשבור את כללי הנימוס-ברובם. בעיקר כשזה נימוס מעושה,צביעותי שלא לרוחי ומשקף את הכלום..

puma141

New member
הגדרה=כאלו עם כוונות לפגוע?-אז אני סוחטת

ממך הגדרה-לגסות שלי..בעיניך. איפה היא?

זו לא סחיטה. כאשר משהו בוחר לפגוע באחר

ודאי יש לו סיבה טובה לכך...
באם האחר נפגע מכך זו בעייתו שלו...
גסי הרוח בעיניי הם אלה המנבלים פה בעיקר שלא לצורך...

puma141

New member
אין לי אלא-להסכים איתך..:למרות ש-

גם בחיים כשפוגשים כאלו אנשים, יש לי את הנטיה להבין-למה. ולא לפעול מתוך האוטומט של "להגן על עצמך".
וזה קורה בעיקר ברשת. כי בחיים לא יוצא לך הרבה להתקל באנשים בוטים וגסים,שמעורבים בחיים שלך.
אבל פה-לדעתי חלק גדול מהאנשים-במצוקה מסויימת, שאותה הם מנסים להסתיר. ואם יש לי כאדם אפשרות לנסות להבין-אז אני אנסה..
אבל אם האדם מתקפל בתוך האגו המזורגג שלו וממשיך לפגוע ולהשלות את עצמו-זו כבר בעיה..בעיקר שלו.

בכל מקרה יקירי..שיהיה לך אחה"צ דבש!:)
ביי...

ראי, תרשה לי להגיב על כך

תראה, נפתח פורום חדש, והיו כאלה שהוזמנו באיחור, כלומר לא היו בסוד העניינים. חלק נעלבו, חלק כעסו והעדיפו להביע את כעסם על גבי הפורום. כל הדין ודברים שהתנהל מעל דפי הפורום לא הוסיף כבוד או חן למקום. אז קרה מה שקרה, אנשים נעלבו, כעסו והתעצבנו, ובכל זאת איכשהו הצלחנו לקיים פורום מצומצם אמנם, אשר אנשים מעטים מצאו בו את עצמם.
חבל שאתה ממשיך לשאת את העלבון או את הכעס או את הטינה. אני לא רוצה להטיף, באמת שלא. לי אישית כרגע, אין פורום אשר יכול להכיל את כל מה שאני רוצה להגיד או לכתוב, ולכן מצאתי פה בית נחמד עם האנשים שאני מחבבת עוד מתקופת האח הגדול.
דרך אגב, זה מוזר שדווקא באח הגדול, התנהלו שיחות ודיונים מעמיקים על נושאים שונים, כאשר קותי ויאנה היוו רק תפאורה לנושאים האמיתיים אשר עליהם דיברנו.
עפרה עושה כמיטב יכולתה להעלות נושאים לדיון או לשיחה קלה, ולצערי אף אחד, מלבד כמה בודדים, לא לוקח חלק בשיחות האלה.
שים לב לכמות הצפיות אשר אינה עומדת בשום יחס לכמות האנשים שכותבים. משהו כנראה עוצר בעדם. איני יודעת מה הסיבה. אני מניחה שרוב האנשים מעדיפים לקרוא ולא להגיב, ויש גם בטח לא מעט אנשים אשר חושבים שהפורום הזה הוא הומוגני ומכיל רק את האנשים שמכירים זה את זה מימים ימימה.
אם מישהו נראה לך גס רוח, וודאי שאין לך שום סיבה להגיב אליו ואתה יכול להתעלם ממנו כמו שיש אנשים שמתעלמים ממך. אני לא רואה שום טעם לחזור שוב ושוב לאותו סיפור ישן ונושן מפתיחת הפורום. חשבתי שאנחנו אחרי זה. גם אתה ואני רבנו לא פעם ולא פעמיים וזה עדיין לא מפריע לנו לתקשר ולפתור חידות ביחד. אני יודעת שבדרך כלל אינך נוטר טינה וגם צד שלישי אינו נוטר טינה. אל תיתן לגורם זר וחיצוני לעורר שוב ושוב את העניין.
ניבול פה שלא לצורך הוא רק בעיני המתבונן. מן הסתם למי שמשתמש בכך, כן יש לו צורך. גם לי יש לא מעט פעמים צורך לפלוט קללה עסיסית על הסובבים אותי ועל עצמי ואפילו היה דיון שלם סביב הקטע של 'לשגול מילים'. אוליי לאיש של עברית זה קצת צורם בעיניים, אבל בעידן של היום, צריך להתרגל גם לזה.
האמת היא שאני בעצמי לא מבינה עדיין מה אני עושה פה. אוליי אני סתם מתגעגעת לימים העליזים של האח הגדול ומקווה שבכל זאת יחזרו כולם לכתוב כאן כקדם, אבל מצד שני כאשר אין נושא מרכזי שסביבו אפשר להתאסף, אז זאת בעיה.
מה שרציתי להגיד הוא, כדאי מאוד להתקדם הלאה.

puma141

New member
תקשיבי מתוקה-זו לא הקומונה. זה פורום-שהוזמנתי

אליו!
ברור לך? אל תנסי אפילו לרמוז משהו בכיווני..
כרגע זה כל מה שיש לי לומר לך. אל תפתחי את זה, רק מה שרצוי שתדעי-
הוזמנתי בגדול, זה פורום כללי-לא הקומונה-ריד מיי פאקינג ליפס-פורום כללי, לא שלך ולא של אף אחד!
אין זרים פה. מי שרוצה יכול לבוא..
בברכת יום משגשג לך!

תגידי, הזכרתי אותך איפשהו? מתישהו?

האם שמך התנוסס באיזה שהוא מקום בפוסט שלי?
אני דיברתי אל רעי הראי בתקווה שישים לב למה שאני אומרת ולא למה שאומרים אחרים

ירצה, יקשיב. לא ירצה, לא יקשיב. הוא ילד גדול.
ואכן, זהו פורום פתוח וכולם הוזמנו.

למעלה