שרשור הודעות ועדכונים

מצב
הנושא נעול.

wapy

New member
מבט על הארזים בשלג ביום חמישי

שים לב לארזים מאחורי העץ השבור
כל הענפים שלמים ללא פגע. ככה זה בהרי הלבנון שבהם שלג של חצי מטר ומעלה הוא עניין שבשגרה.

האורן במורד רחוב המורה עדיין עומד
נפל ביום שישי

wapy

New member
בדקתי הבוקר העץ נכרת

האורן במורד רחוב המורה עדיין עומד
נפל ביום שישי
בדקתי הבוקר העץ נכרת
נראה שהפורום הזה נקרא ע"י לשכת ראש העיר

נתנאל531

Well-known member
אזהרה מתשלום למכונות המטרונית

שרשור הודעות ועדכונים
כזכור הנסיעה במטרונית ממשיכה להיות בחינם, כבר יותר מ־4 חודשים, ולכל הפחות עד לתחילת השנה האזרחית.

בכל תחנת מטרונית ישנם 2 מכונות חכמות, אחת אמורה להתמודד גם עם מזומן (השניה רק עם אשראי). יש בה אפשרות לרכישת כרטיס רב-קו אנונימי. ניסיתי לבחון את האפשרות ושילשלתי למכונה 10 ש"ח ו... כלום! לא נודע כי בא אל קירבנה.

שירות הלקוחות של 'דן בצפון' במרכזית המפרץ רשם את פרטי האירוע, ואמר שיחזרו אלי כשיהיה להם מזומן, היות וכעת הם חסרי מזומן...

ממליץ לכולם שלא לנסות את מכונות המטרונית עם מזומן, ולכל הפחות לתעד כל שלב בצילום וידאו, על כל צרה שלא תבוא...

25306yosef

New member
וכמובן שלא כדאי לנסות להעביר את כרטיס האשראי

כזכור הנסיעה במטרונית ממשיכה להיות בחינם, כבר יותר מ־4 חודשים, ולכל הפחות עד לתחילת השנה האזרחית.

בכל תחנת מטרונית ישנם 2 מכונות חכמות, אחת אמורה להתמודד גם עם מזומן (השניה רק עם אשראי). יש בה אפשרות לרכישת כרטיס רב-קו אנונימי. ניסיתי לבחון את האפשרות ושילשלתי למכונה 10 ש"ח ו... כלום! לא נודע כי בא אל קירבנה.

שירות הלקוחות של 'דן בצפון' במרכזית המפרץ רשם את פרטי האירוע, ואמר שיחזרו אלי כשיהיה להם מזומן, היות וכעת הם חסרי מזומן...

ממליץ לכולם שלא לנסות את מכונות המטרונית עם מזומן, ולכל הפחות לתעד כל שלב בצילום וידאו, על כל צרה שלא תבוא...
וכמובן שלא כדאי לנסות להעביר את כרטיס האשראי
כל עוד הנסיעה בחינם, על מנת להימנע מאי נעימויות.

רכבת דרסה למוות 14 גמלים

שרשור הודעות ועדכונים
רכבת דרסה למוות 14 גמלים
רכבת נוסעים מדימונה לבאר שבע דרסה למוות 14 גמלים
פורסם: 17.12.13 , 21:26

רכבת נוסעים שנסעה מדימונה לבאר שבע פגעה ב-14 גמלים שצעדו על המסילה באזור צומת היישוב שגב שלום. הגמלים נהרגו, אין נפגעים מקרב נוסעי הרכבת, והיא המשיכה בנסיעה צפונה לכיוון באר שבע.

קצין תורן מתחנת משטרת העיירות וחוקר הגיעו למקום לבדוק את האירוע

אני מציע כותרת חלופי ויותר מאוזנת:

רכבת דרסה למוות 14 גמלים
רכבת נוסעים מדימונה לבאר שבע דרסה למוות 14 גמלים
פורסם: 17.12.13 , 21:26

רכבת נוסעים שנסעה מדימונה לבאר שבע פגעה ב-14 גמלים שצעדו על המסילה באזור צומת היישוב שגב שלום. הגמלים נהרגו, אין נפגעים מקרב נוסעי הרכבת, והיא המשיכה בנסיעה צפונה לכיוון באר שבע.

קצין תורן מתחנת משטרת העיירות וחוקר הגיעו למקום לבדוק את האירוע
אני מציע כותרת חלופי ויותר מאוזנת:
"נכשל ניסיון של 14 גמלים לפגוע ברכבת"

S a m B o o k i

New member
קווים חדשים לאפיקים בשומרון.

שרשור הודעות ועדכונים
קו 284 -> אריאל - בית החולים תל השומר.
קו 294 -> אריאל - רחובות.
כך לפי התחנה במסוף אורנית.

דבר שני, עליתי היום על קו 86 של אפיקים, ובאוטובוס היה דף עם כל המחירים החדשים של החברה החל מה1.1.14.

orenhz

Member
אני מאמין שאלה קווי סטודנטים

קו 284 -> אריאל - בית החולים תל השומר.
קו 294 -> אריאל - רחובות.
כך לפי התחנה במסוף אורנית.

דבר שני, עליתי היום על קו 86 של אפיקים, ובאוטובוס היה דף עם כל המחירים החדשים של החברה החל מה1.1.14.
אני מאמין שאלה קווי סטודנטים
מעניין אותי מה יהיה מסלול 284. האם דרך כביש גהה עד בר אילן לתה"ש? או דרך 40 עד שעריה ומכבית לתה"ש? או מסלול אחר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה