אירוויזיון 2019 - החזרות | יום 6

E u r o b o y

New member
אירוויזיון 2019 - החזרות | יום 6

היום בחזרות: 2 המדינות האחרונות שיתמודדו בחצי גמר הראשון בחזרה שנייה + 9 המדינות הראשונות שיתמודדו בחצי גמר 2 בחזרה שנייה + 6 מדינות הגמר (ובהן גם ישראל
בחזרה ראשונה!)

יוון
סן מרינו
ארמניה
אירלנד
מולדובה
שוויץ
לטביה
רומניה
דנמרק
שוודיה
אוסטריה
ישראל

צרפת
ספרד
איטליה
בריטניה
גרמניה

החזרה הראשונה של ישראל וקובי מרימי עם "Home" צפויה בשעה 16:00

לוח החזרות המלא - אירוויזיון 2019:
http://bit.ly/2DNDUf3

סיקור שוטף, תמונות וסרטונים של החזרות באתרים הבאים, בעמודי הרשתות החברתיות שלהם וביוטיוב:
[URL='http://www.eurovision.tv']www.eurovision.tv[/URL]
wiwibloggs.com

שרשרו לכאן את כל הדיווחים הקשורים לחזרות שייערכו במהלך היום

ל-
ולכל המשלחות וחוויית חזרות מהנה לכולם

תתחילו להתרגש, כי האירוויזיון בישראל עוד שנייה כאן

dosfer

New member
מכולם אני הכי מחכה לישראל, הפטריוטיות.. מה אני אעשה

שיגיע כבר 16:00
אני מחכה לדעת אם זה עולב העולבים או מפתיע פלאים...
&nbsp
רק שלא נתבזה, כבר עשו נכון בשינוי עיבוד, מזה אני מרוצה לפחות
רק בבקשה שלא תהיה העמדה דיכאונית עם הפנים של קובי בכל מקום

סטילהוק

New member
המקסימום שהשיר הישראלי יכול להגיע השנה הוא אמצע הטבלה

וגם זה בספק, ותלוי בעיקר בשירים שיעפילו לגמר מהסמיז ויתמודדו מולו בגמר.

dosfer

New member
נראה ב4 איך תיראה ההופעה ונשמע מהעיתונאים

הם בטח יבהירו לנו מה הגורל של קובי בתחרות
כרגע כל עוד לא ראיתי את ההופעה אז אי אפשר לדעת
&nbsp
תראה את קפריסין שנה שעברה, מי בכלל חשב שהיא תגיע למקום 2??? והכל השתנה בחזרות... אז אני לא ממהר לשפוט
אני שופט לאחר שאני רואה חזרה! אז אני באמת יכול לקטול כי אי אפשר להתחבא מאחורי גרסת סטודיו, שומעים ורואים הכל בלייב! אם זה לא טוב זה לא טוב!

GM1988

Well-known member
לא מבין איך לא אהבו את קפריסין לפני החזרה

איך.. זה שיר ככ טוב גם בפני עצמו. ודווקא מהשירים שמאד מצליחים בתחרות, אז איך לא אהבו אותו.

סטילהוק

New member
זה כנראה בגלל שאלני נמנעה מלבצע אותו בלייב לפני החזרות

ולא השתתפה בשום אירוע פרה-אירוויזיון כמו כל השאר. וכל מה ששמעו וראו זה רק את הוידאוקליפ של השיר שלה. אז הרבה פקפקו בכלל שהיא מסוגלת לשיר בלייב, ויש כאלה שבכלל טענו שהיא בכלל רקדנית ולא זמרת. אך מחקר מעמיק ושמיעת סדרת ביצועים שלה על הבמות בלייב הוכיחו לי אחרת. זה למה הבנתי מהר מאוד שהיא ה
השחור של 2018. זה שהשיר טוב ואפילו להיט מטורף לא שווה כלום אם המבצע שלו לא מסוגל לבצע אותו בלייב לפחות כמו בגרסת הסטודיו, אם לא אפילו טוב יותר כמו שהיה עם אלני.

וזה גם למה נורווגיה בעיניי לפחות היא ה
השחור השנה. כי מעטים נשמעים טוב בלייב השנה, ונורווגה לאורך כל התקופה מאז שהשיר יצא נשמעים מעולה בלייב, אפילו יותר טוב מבגירסת הסטודיו, ושום הופעה לא תשנה את הווקאליות שלהם. אך כמובן, שהופעה טובה תשדרג אותם בגדול.

בעיניי לפחות נורווגיה השנה היא הקפריסין של השנה שעברה. לא בטוח שתזכה, אך תעלה לגמר ותגיע למקום מאוד גבוה, אולי אפילו מקום שני, אם לא ראשון.

tajci

New member
צפוי יום מרתק

ומעל כולם תהיה ההופעה האיטלקת. מענין אם מחמוד יעשה סלבדור ויחמיץ את החזרה הראשונה. בא לי שהאיטלקים ישאירו את אפקט ההפתעה קרוב ככל האפשר לגמר. מחמד ליבי פרפורמר מוכשר ועתיר כריזמה. גם ללא יכולת ליר הוא יכול לבצע נאמבר עתיר בכישרון. יהיה מענין...
קובי מרימי לא היה הפיבוריט שלי, גם השיר ביאס. אבל כשישראל מופיעה אני תמיד פטריוט ובעדו. ההפקה תעדשה הכל כדי להמנע מביזיון של המקום האחרון. אז בטח תהיה הופעה מיוחדת.
אני מצפה לקראת בילאל. מקוה שווקאלית יפתיע, בשילוב הקליפ הנהדר של השיר, הוא צפוי לרגש רבים. אל תתפלאו אם יעלה בסקרים בהמשך היום.
ספרד עם מיקי המקפיצי צפויה להרים, הולך להיות כיף על הבמה. האנרגיות יביאו אותו גבוה. הספרדים השקריעו השנה בהפקת השיר, אז יש למה לצפות(זיקוקים/קונפטי/ פינאטות).
מהסמי ההופעה היוונית צפויה להיות הכי בולטת. שווה לעקוב.
בהצלחה לכולם...

סטילהוק

New member
אני לא מבין למה גם החזרות השניות באורך של פחות מדקה

בכל שנה החזרות השניות באורך מלא של השירים, אז מה קרה השנה?

babyface19

New member
גם רוצים לשמור על מומנט ההפתעה לשופטים וללייב, אפילו ש....

כפי שראית ישנם חובבים /בלגרים שנמצאים בחזרות באולם ומצליחים לצלם לאייפון שלהם את מלוא החזרה באיכות לא רעה בכלל. למשל, אתמול מצאתי ברשת את מלוא החזרה השנייה של פולין ואוסטרליה ונעצתי כאן לינק בשרשור החזרות של אתמול .

למעלה