האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 21

דנה1982

New member
לפי מה שהבנתי

ההחלטה להרוג את דרק התקבלה ממש לפני חודש או חודשיים. הפרק צולם ממש בשבועות האחרונים.
לדעתי סיפור הבגידה/לא בגידה תוכנן לפני שמישהו בכלל חשב להרוג אותו.
הרי פטריק בכלל חתום על חוזה גם לעונה הבאה, ובסך הכל דיברו על זה שהוא יופיע בעונה הזו רק בכמה פרקים. אני באמת חושבת שהמוות שלו "התבשל" מאוד מאוחר בעונה

haych

New member
לגבי למה היא לא התקשרה

זה דווקא מאוד מסתדר לי עם האופי של מרדית. היא בחורה חזקה, לא נשברת בקלות ולא אוהבת להיות תלויה באחרים. וכנראה גם רצו שזה יהיה פרק של דרק ומרדית, בלי להוסיף התערבות של דמויות נוספות.
אני לא יודעת אם מה שדנה כתבה נכון או לא-לגבי זה שהבגידה צולמה לפני ההחלטה להרוג אותו-זה דווקא מסתדר לי טוב בתסריט. שעונה שלמה היא הייתה בלעדיו והתמודדה כמו סופרוומן עם העבודה והילדים, והייתה כ"כ מרירה, ואז הם חזרו להיות ביחד והיא היתה מאושרת. ומרדית לא דמות שיכולה להיות מאושרת כי היא כולה דרק אנד טוויסטי, אז זה דווקא מתאים שהרגו אותו.

איטלקי8

New member
גם איזי לא מתה, וגם ד"ר ברק לא מת.

באופן כללי.. כשרוצים ליצור דרמה מוגזמת הורגים דמות.
ככה זה בטלנובלות-דרמה.

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 21

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

SG12

New member
ווא איזה פרק!!

שונדה הצליחה להפתיע אותי למרות שאני עוקבת כל העונה.ודרק לא הופיע בה כמעט...לא חשבתי שהוא ימות!!!

מעניין מה יהיה עם גורלה של הסדרה...
&nbsp
מרדית ושפרד אחד הזוגות היפים והמרגשים.. עם סיפור עלילה מרגש כל פעם מחדש עזב את המסך.. ממש מבאס..
לא אשקר שהזלתי דמעה בסוף.. בכל זאת 10 שנים של סדרה.. ממש חבל..
&nbsp

דנה1982

New member
טוב......

אני לא רואה איך הסדרה הזו יכולה להמשיך לעונה נוספת. צריך לסגור את זה בפרק הבא, עם עוד קצת דמעות על דרק וזהו.
&nbsp
ואחרי שאמרתי את זה... WTF????????????????????????????????????
&nbsp
במשך שבוע שכנעתי את עצמי שאין מצב שיהרגו אותו, אבל לא היה לי שום הסבר לניידת שהגיעה אליה הביתה. אם הוא רק היה נפצע הייתי מצפה שיתקשרו להודיע לה שהוא בבית החולים ושתגיע. אז חלק קטן ממני היה מוכן לזה אבל עדיין...
&nbsp
כשהניצולים של התאונה הראשונה פונו כבר חשבתי לעצמי שאוקיי, הכל בסדר, אף אחד לא מת, זהו, נגמר. המשאית שנכנסה בו גרמה לי לזנק מהספה בצרחות, לשמוע אותו נותן לרופאים הנחיות בראש ובסוף לראות אותם פועלים אחרת, ואת הרופא שלקח לו שעה וחצי להגיע כי הוא היה בארוחת ערב.. זה היה נורא ואיום.
&nbsp
כלומר, כדרמה זה היה כתוב ועשוי מצוין, הקטע של מרדית מדמיינת שהשוטרים לוקחים אותה לבי"הח ושם היא מוצאת את דרק חי נתנה תקווה ואז לקחה אותה... הסצינה שלה צועקת על הרופא לגבי הניירת, הפרידה שלה מדרק והפלאשבקים לכל מערכת היחסים שלהם - זה פשוט היה עשוי מושלם.
&nbsp
יש לי פשוט בעיה קשה עם ההחלטה להרוג אותו. במשך עונה וחצי מאז שמארק מת מאוד נזהרו לא להרוג דמויות (חוץ מההיא, הבלונדינית, שמתה בהתחשמלות, לא זוכרת איך קוראים לה והיא לא הייתה מעניינת) אז לא חשבתי שיעזו להרוג עוד דמות משמעותית, ובטח שלא את דרק. אחרי 10 שנים של מרדית ודרק לא ברור לי מה הם חשבו לעצמם כשהם תכננו את הפרק הזה.
&nbsp
גם אם הסדרה תמשיך לעוד עונה אני לא יודעת אם אני אצליח להמשיך לצפות בה. מרדית כאם חד הורית זה לא בדיוק חוויה מרתקת, גם אם ניסו להכין אותנו לכל הדבר הזה כשצמצמו את זמן המסך של דרק בעונה הזו. עדיף היה להשאיר אותו בוושינגטון עד סוף הסדרה ולא להרוג אותו. לא אחרי כל מה שקרה ביניהם, אחרי סיפור ה"האם הוא בגד" ואחרי שהם סופסוף לפרק אחד חזרו להיות מרדית ומקדרימי.
&nbsp
אני חופרת אבל זה בגלל שאני כבר חצי שעה בוכה בגלל הסדרה המחורבנת הזו (וגם הבחירה בשיר שליווה את הניתוק שלו מהמכונות, שתמיד היה מבחינתי שיר המוות של דני דוקט), ולפי הפרומו אני עומדת לבכות 40 דקות בפרק הבא.

haych

New member
השיר

הם חורשים עליו...
לא זכרתי שהוא היה במוות של דני, לי הוא ישר קופץ בהקשר של התאונה של קאלי, בפרק המיוזיקל הנוראי...

SG12

New member
אני דווקא זוכרת את השיר מE.R

או שזה אותה להקה.. שיר אחר..

&nbsp
&nbsp

SG12

New member
מסכימה

היו צריכים להשאיר אותו בוושינגטון.. ומידי פעם היה קופץ לביקור. כשחקו אורח..
ככה זה אומר שהם קברו את הסדרה.. היא "קפצה מעל לכריש" כמו שאומרים..

מאילב

New member

חייבת להוציא את זה, אני בכלל לא גולשת בפורום הזה אבל אני חייבת מקום לחלוק את הכעס שלי,
הכביש הזה איפה שקרתה התאונה היה ריקקקקק, ריק, שום איש, שום אוטו לא עבר בו אחרי שבמקרה 3 מכוניות ביחד נסעו בו ו2 נכנסו לתאונה וזה ודרק הגיבור וזהו הכביש ריק עד שהיה את הפיצוץ ורק ככה הגיעו אמבולנסים.
אבלללל אז פתאום החליטה לעבור בכביש המאוד שומם הזה משאית ענקית משום מקום, נגיד, מילא.
אבל אם אין קליטה במקום הזה איך פתאום בדיוק הטלפון שלו צלצל בתזמון מרהיב עם המשאית הענקית בכביש הריק ללא הקליטה???? מתבאסת על הכתיבה והדרך והמוות המיותר.
זהו סליחה על בסערת רגשות אני אלך עכשיו להרגע

דנה1982

New member
אה, יפה!

לא קלטתי בכלל את זה שהטלפון שלו צלצל למרות שלא הייתה קליטה בכביש.
&nbsp
לגבי נושא התנועה בכביש הזה, גם אני חשבתי על זה שברגע נתון היו שם 3 מכוניות בבת אחת, ואז שעות לא עבר עד רכב, ושנייה אחרי שהאמבולנסים הגיעו פתאום הגיע עוד רכב.
&nbsp
ולמה דרק בכלל עשה פרסה? הוא היה צריך להמשיך ישר כדי להגיע לשדה התעופה, לא?
&nbsp
הרבה דברים קטנים היו לא הגיוניים בפרק, אבל לא באמת שינו הרבה, כי המוקד היה הסיפור עצמו, וזה היה עשוי מעולה. כי לשמוע את דרק מאבחן את עצמו ואומר לצופים מה הטיפול צריך לכלול - ובמקביל לראות את כל הטעויות שנעשו... זה היה גאוני. וזה הפך את המשפט its too late לחזק, כי בשנייה שהוא אמר את זה היה ברור שזה נגמר.

Billy Shirs

New member
עוד משהו קטן

הרי הוא נסע באזור "בלי קליטה כשזה משרת את העלילה" פחות מדקה, למה הוא לא נתן לפצועים עזרה ראשונה, חזר לרגע לאוטו, נסע שתי דקות לכיוון ההפוך והתקשר ל911 בעצמו?

anonymos101

New member
נכון גם אני לא הבנתי את הקטע עם הסלולרי

כל כך פגם בעלילה...הקטע עם המשאית די מובן כי זה כביש עם עיקולים לא תמיד רואים מה יש מאחורי העיכול בשביל לעצור בזמן,אפשר לתרץ את זה כסתם ביש מזל שפתאום הגיעה משאית משומקום.
נראה לי שבפרק הבא מרדית תגלה שהיא בהריון.
משהו הזוי לי עם הקרירות הזאת שלה לאורך כל המוות שלו כבר אני בכיתי יותר ממנה

דנה1982

New member
ומשהו קטן שחשבתי עליו במהלך הפרק

בתחילת הפרק רואים את דרק על המעבורת, מתקשר למרדית. שומעים אותו מתחיל להשאיר הודעה "רק התקשרתי להגיד ש..." ולא שומעים את ההמשך.
&nbsp
זו הייתה הנקודה שבה כמעט ולא היה ספק שהוא ימות בסוף, ושבפרק הבא מרדית תשמע את ההודעה הזו, שבה הוא "רק התקשר להגיד" שהוא אוהב אותה ושהוא כבר מת לחזור אליה או משהו כזה.
&nbsp
(כמובן שלאור התזמון של ההודעה - בערך שעה אחרי שהוא יצא מהבית - היא אמורה הייתה לשמוע את ההודעה הזו הרבה לפני שהמשטרה הגיעה אליה הביתה).
&nbsp

haych

New member
וואו

אני דווקא תיארתי לעצמי שכן קרה משהו רע לדרק, וניסיתי להדחיק את זה כל השבוע - עד שהיום בבוקר אחת הכותרות הראשיות ב-YNET הייתה שדרק לא ממשיך לעונה הבאה. נו, באמת! לא יכולתם לחכות לפחות עד לשידור הפרק בארץ?! הרי מיצינו את עניין וושינגטון, אז ברור שדרק לא יעבור לשם וזה חייב להיות מוות!
having said that
הייתי דרוכה כל הפרק! 40 דקות של שרירים מכווצים ופה ושם רעידות מהמתח
בהתחלה חשבתי שהוא יהיה מעורב בתאונה, אז הייתי מתוחה כשהבחור נהג כמו מטורף. אח"כ חשבתי שהוא יפגע בהתפוצצות הרכב, אז הייתי דרוכה בחלק הזה, ואח"כ בתאונה עם המשאית...
גם לי הציק הקטע של הטלפון שבכל הדרמה לא עבד עד לרגע בו המשאית הגיעה. אני מנסה לשכנע את עצמי שגם כשהקליטה חלשה מאוד אפשר לפעמים לקבל שיחה, אבל לא שומעים כלום והיא מתנתקת.
חוץ מהקטע הזה, הפרק באמת היה עשוי מושלם!! מותח, מרתק והכי חשוב - דרק מת כגיבור, כמו שמגיע לו.
מעניין מה יהיה בשלושת הפרקים עד לסוף העונה. מקווה שלא הכל יתמקד במוות של דרק, כי שלושה פרקים זה יותר מדי.
זה נורא מזכיר את המוות של ג'ורג' - שלא ענה לטלפונים של החברים שלו שניסו להניע אותו מלהתגייס, הגיע כאלמוני לבי"ח ולבסוף מת כגבירו.

דנה1982

New member
אז היום קלטתי

שכל הדמויות החשובות מתו בתאונה... ג'ורג' על ידי אוטובוס, לקסי ומארק בהתרסקות מטוס, דרק בתאונה (והייתה גם התאונה של קאלי ואריזונה). נכון שכולם גם מתו גיבורים (ג'ורג' הציל את הבחורה, לקסי ומארק היו בדרך לאיזו משימה רפואית - שקר כלשהו) ודרק הציל 4 אנשים בתאונה, אבל עדיין כולם מתו באופן "אקראי" לכאורה.
&nbsp
לא שיש דרך טובה יותר להרוג דמויות אהובות...
&nbsp
לגבי מה יקרה בשלושת הפרקים הבאים - אני מניחה שהם יהיו בעיקר סביב ההתמודדות של מרדית (ואמיליה, ויתר הרופאים) עם המוות של דרק. הוא אמור לגעת בכולם. אני תוהה גם אם נראה את כריסטינה ו/או אדיסון (בכל זאת האישה לשעבר צריכה לבוא ללויה...). הפרק הבא יהיה לוויה ואני מניחה ששני הפרקים הבאים יהיו סביב דילמה של מרדית האם לעזוב או לא, אבל בסוף היא תחליט להישאר בבית שדרק בנה עבור המשפחה שלו (לא רואה אותה חוזרת לבית של אמא שלה).
&nbsp
ואולי עכשיו יחליטו להיפטר מווילסון ולשדך בין אלכס למרדית?

haych

New member
כנראה שהפרק הבא הוא פרק כפול

בפייסבוק של האנטומיה מכינים אותנו לשעתיים של דמעות

דנה1982

New member
לא לפי tv.com

אמור להיות פרק בשבוע הבא, ופרק בשבוע שלאחר מכן. שמעתי איפשהו שרוצים לעשות פרק כפול ושהזיזו בשביל זה תכנית אחרת מהלו"ז אבל לא מצאתי התייחסות לזה בשום אתר "רשמי"...

http://www.tv.com/shows/greys-anatomy/episodes/

למעלה