EasyWax שעווה ביתית מבית Veet-סקירת מוצר

EasyWax שעווה ביתית מבית Veet-סקירת מוצר

קיבלתי מחברת Veet להתנסות במוצר חדשני שיצא להם.המוצר הוא רול און חשמלי להסרת שיער בשעווה חמה בבית.
המכשיר מיועד להסרת שיער מהרגליים, ידיים, בית שחי וקו הביקיני.

המראה:מראה של דאודורנט סטיק בצבע ורוד עם לבן, בצד יש לו רצועות גומי להקלת האחיזה.מאוד נשי, לא יפספסו שזה שלי בחדר האמבטיה.

מה מכיל:
המכשיר מגיע עם מכסה, ובסיס להנחת המכשיר.
אריזת מילוי של 50 מ"ל.
12 רצועות בד.
4 מגבונים לניקוי שאריות השעווה.
כבל חשמלי.

הוראות שימוש:
מכניסים את המילוי לתוך המכשיר, יש לוודא כי אריזת המילוי נכנסה בצורה מלאה למכשיר.
מכניסים את הכבל החשמלי למכשיר ואז לשקע החשמל.כאשר הנורה דולקת,המכשיר מחמם את השעווה.
יש להכניס את המכשיר לבסיס ולהשאיר מחובר לחמשל ל20 דקות.
לאחר 20 דקות יש למרוח את השעוה בשכבה אחת על העור,אם השעווה לא יוצאת בקלות,יש לתת לה להתחמם למשך 5 דקות נוספות.היא מוכנה כאשר היא יוצאת בקלות מהמכשיר ונמרחת על הגוף בצורה אחידה.

בסיום השימוש:
הוציאי את המכשיר מהשקע, בגלל שאריזת הרול און עדיין חמה אחרי השימוש, יש להניח לה להתקרר לפני שמוציאים את המילוי מהמכשיר.

LIKE המכשיר מעוצב בצורה יפה ונשית, נראה כמו דאודורנט סטיק גדול.
נוח לאחיזה.
פשוט לשימוש ונוח למי שמעולם לא התנסתה בשעווה(כמוני).
יתרון גדול שלו הוא שהוא ידידותי למשתמש, למי שרגילה לגלח ומעולם לא התנסתה בשעווה(כמוני) בגלל הסרבול, והפחד מלחמם יותר מידי את השעווה.פה אין את זה,המכשיר מווסת את עצמו ואת לא צריכה לפחד לקבל כוויה.ח"ח גדול על כך

UNLIKE אליה וקוץ בה:אומנם המכשיר מווסת את החום ונאמר שצריך רק 20 דקות, אך יש תחושה שזה לא מספיק זמן,לאחר חימום של 20 דקות השעווה עדיין לא יצאה כמו שצריך והייתה קשה, והייתי צריכה לחמם לפחות עוד 5 דקות את המכשיר.

רגל ימין שלי אמרה:"אהבתי -היא הורידה לי שיערות כמו שצריך במשיחה אחת, השעווה גם בצבע וורוד זוהר ואי אפשר לפספס איפה מרחנו אותה, איזה מגניב."

רגל שמאל שלי אמרה:"אכזבה, ברגל הזאת לא המכשיר לא הוריד לי שיערות בכלל למרות שחזרתי וחיממתי את השעווה, פשוט השיער לא נתלש."

לסיכום:המכשיר חדשני, יפה, מתאים למי שמשתמשת בשעווה ומחפשת חיים קלים ונוחים יותר.
האם אחזור להשתמש במכשיר התשובה היא לא, זה לא מה שחשבתי שיהיה, המכשיר לא הסיר לי כמו שצריך שיערות משני הרגליים, ברגל שמאל הייתי צריכה לחזור ולחמם את השעווה כמה פעמים והשיער לא נתלש(העור היה לאחר פילינג,ללא קרמים ויבש).

מחיר המוצר:מחיר השקה בסופר פארם כרגע: 99.99 ש"ח
מילוי:49.99 ש"ח

jenny110

New member
קניתי מכשיר כזה לפני כמה שנים

והייתי מאוד מאוכזבת ממנו
הוא היה מסורבל ומעצבן וכל פעם השעווה היתה מתקררת מחדש
אני פשוט זרקתי אותו לפח
עכשיו אני רואה שויט מנסים לשווק את אותו המכשיר בשם שלהם
ממש לא שווה קניה

למעלה