סוזנה בוביס מגיעה לפורום

היייי

תודה רבה !!!!
הייתי רוצה לנסות לשיר באנגלית בתכנית, זה הפחד שלי, כי אני תמיד רגילה לשיר בעברית!!

תודה רבההה!!!!

הכי אוהבת לשיר??? על הגשר הישן, שיר מקסים.
הייתי רוצה לבצע בתכנית איזה שיר שאולי יראה צד אד שבי, קליל יותר, קצבי יותר.

היי אופיר :) תודה רבה!!!
מה שבטוח, אני בטוח אעשה הכל כדי להגשים את החלום שלי!!
כמה מחממאותתת, אני מסמיקה :)
תודה!

סוזנה בוביס מגיעה לפורום

סוזנה, הג'ינג'ית עם הקול המיוחד, מגיעה להתארח בפורום דה וויס

היום, יום חמישי החל מהשעה 16:00

סוזנה המתמודדת הג'ינג'ית היפה מהנבחרת של משינה היא זמרת, שחקנית, סטודנטית לתקשורת ניהול, ושירתה בלהקה צבאית. התקבלה לעונה הראשונה של "The Voice" אך בחרה להשתתף במחזמר "זורו" שהציג בסין באותו הזמן, עכשיו היא חוזרת אלינו בעונה השנייה....בהצלחה

אתם מוזמנים לשאול את סוזנה על האודישן, ההתרגשות, על המנטורים ועל הדרך שמצפה לה

אנא שרשרו את שאלותיכם להודעה זו

doria2

New member
היי סוזנה

איזה כיף שאת מגיעה לפורום,
רציתי לשאול, באיזה גיל הבנת שאת רוצה לשיר? ומה שמעת בבית?
שיהיה לך המון בהצלחה!@!!

הייי

הייי!!!! גם אני שמחה להתארח פה!! זה ממש מרגש
אני מאמינה שמגיל קטן אהבתי לשיר, אבל רק בגיל 17 החלטתי שאני רוצה להיות זמרת ולקחתי את זה צעד אחד קדימה
שמעתי כמעט את כל הסגנונות, את שרית מאוד אהבתי כשהייתי ילדה, ליולנל ריצ'י, ביטלס, נורה ג'ונס אחת הזמרות האהובות עלי
וכמובן, משינה!!!

lockco2

New member
שאלה לסוזנה

קודם כל אני חושב שאת מדהימה ויש לך קול מאוד מיוחד,

איך הרגשת לפני האודישן? האם הייתה לך תחושה שהסתובבו אלייך?

תודה רבה!!!

התרגשתי מאוד, מאוד מלחיצה העובדה שיש מצב שלא יסתובבו, מזה הכי פחדתי, וברגע שהסתובבו (בדקה ה90) חשתי הקלה עצומה!!! :)

kezef

New member
היי סוזנה

עם איזה זמר היית רוצה לשיר דואט?

ממממ...

אני חושבת שאסור אף פעם להתחרט על החלטות שעשינו, חבל לי להיות בתחושה של החמצה, להפך, גם הרווחתי להיות בסין, ארץ שבחיים לא חשבתי לטוס אליה בלי המחזמר, וגם זכיתי להיות בעונה השניה של דה ווייס!!! לא שווה?! :)

היי סוזנה

מעניין לשמוע שהתקבלת לעונה הראשונה של The Voice, ושבסופו של דבר מצאת את עצמך בעונה השניה עם משינה.
מה אם היית הולכת על זה בעונה הראשונה - באיזה מנטור היית בוחרת, כשמשינה עדיין לא היו שם?

למעלה