מעניין אותי מה כל אחד יודע על הדיירים...|@

אתיופית

New member
מעניין אותי מה כל אחד יודע על הדיירים...|@

אז אמרתי שנסכם אותם (את הדיירים) בשני דברים, והם:
1) חסרון-מה החיסרון של אותה דמות?
2) ויתרון- מה היתרון (בכללי) של אותה דמות?

ואחרון...מה את/ה לוקח/ת מהדמות (מה למדת?)?

זהו...מעניין איזו דמות תיהיה מלאה בחיסרון:)

סופ״ש נעים

sense9

Member
מנהל
אוקיי

להתחיל לפרט על החסרונות של כל דמות, יהיה מייגע...יש כ"כ הרבה...

אכתוב את החיסרון הדומיננטי והיתרון הדומיננטי מבחינתי.

דנה- החיסרון הדומיננטי שלה (ולא חסרים לה...) זה העמבוש המגעיל והמיותר שעשתה לבני, בכל הזדמנות. וגם כשהודח מהתכנית, שלא בצדק, המשיכה ללכלך ולרכל עליו.
אני מניחה שזה מגיע ממקום כלשהוא, אחרת לא סביר להניח שבני מעורר אצלה כ"כ הרבה אמוציות. אולי נמשכה אליו, אולי היא יודעת שהוא דתי יותר ממנה. לא ברור. ערכה ירד מאוד מאוד, וגם ככה נקודת הפתיחה שלה לא היתה גבוהה.

אבי- מהתחלה אמרתי עליו שכל נסיונות השכנת השלום שלו, והדיבורים על יחסים טובים בין אדם לחברו, זה מהפה ולחוץ. מי שמדבר כ"כ הרבה- עושה אפס. כמו הבחורים האלה שמתרברבים במיליוני הבחורות שיש להם
. אבי פוחד על התחת שלו, ולכן בכל הזדמנות מלכלך על גילי. דתי עלק.

לאון- חסר חוט שידרה, לא גברי, כוחני לעיתים, תופס מעצמו. יאללה, הביתה.

דור- מ ש ע מ םםםםםםםםםםםםםם. לא מספיק נאמן לחבריו.

שלי- ילדה קטנה חסרת בטחון במסווה של בחורה אינטילנגטית, שמנצלת לרעה אנשים כדי להגיע גבוה.

טהוניה- חושבת שכל העולם בכיס האחורי שלה. חסרת מודעות למי ומה שהיא. באמת מאמינה שאם יצאה עם ספר בגיל של אבא שלה, זה הופך אותה לבת תרבות, נחשקת ומחוזרת. יאלה. קישטה.

ענת- סבתא רכלנית ותככנית.

אתיופית

New member
בחלק האחרון -קרעת אותי

היא אפילו לא אמא:)

עד כה אין יתרון אחת, כנראה שכולם ״שטנים״.
לגבי דנה ובני -באמת נכון שחושבים ככה, היא כנראה קינאה בו על שמחת חיים והיא לעומתו עם פרצוף תשעה באב...

sense9

Member
מנהל
יתרונות? בבקשה.

טהוניה- לא פרזיטית.

ענת- צחת לשון. לטוב ולרע.

דנה- הממ. הממ.. מתקשה למצוא.

אבי- הממ הממ. מתקשה למצוא.

דור- מוותר ללאון עם פאולינה. לא נכנס איתו לאינטריגות.

דורין - מותק. כיפית. נאמנה לחבריה.

פאו- מעודדת, לא תוקעת סכינים בגב, נשית.

שלי- אינטילנגטית, אבל לא מביאה כ"כ את הצד הזה לידי ביטוי...

לחיוב ולשלילה מברכה ועד קללה

דורין - לא מבינה מה היא עושה עדיין בבית האח, עצלנית ברמות על, את הצחוק המתגלגל שלה אני הייתי לוקחת למעקה השכונתי בשכונת התקווה. המודחת הבאה.

דנה - אם אינני טועה הכי מבוגרת בבית מהנשים, חוץ מלהתפלל ולהחזיק את הדיירים במצוקתם על ידי הכנסתם לצוללת וללמד אותם על התיקון הכללי, אז ראשית שתתקן את המיגרעות שלה. תודח אחרי דורין.

ענת - כמה, כמה אפשר לבקר אחרים, כל החור הגדול בביטנה היא ממלא בביקורתיות מזוויעה כלפי חלשים, אני תוהה איזו אמא שולחת את הילד שלה ללמוד אצלה שיעורי עברית, היא אחרי דנה בחוץ.

אבי - התחיל להבין שעל מנת להישאר במשחק הוא חייב להשתמש בתוכניות נגד גילי, למרות שצחק במופע המזוויע של גילי פח האופרה, הוא לא אוהב אותו ומחכה לרגע שיודח. אבי פרווה עבורי שישאירו אותו ויודח אחרי ענת למען הגיל השלישי ( אין לדעת אולי בבתי אבות צופים בתוכנית )

אני מהמרת שבשלב הזה שישארו 8 דיירים ייכנסו החדשים, אני מאוד מאוד מקווה, שיבואו 2 דיירים מצחיקים יותר מגילי למרות שלי הוא גורם ללחוץ מיוט שהוא מדבר(צורח) אני מקווה שתבוא עוד דיירת יפה יותר חכמה יותר מפאולינה, אתיופי שיתאים לטהונייה, דיירת שתתאים ליניב, וגרוזינית שתעשה לגילי בית ספר.

חמישיית הגמר שלי

טהונייה
לבנה
ביז'ו
לצערי גילי ( הכל מתוכנן מראש בהפקה )
דייר או דיירת חדשה. יש מצב שליאון.

עונה יבשה כמו הנגב.

DITY100

New member
הדיירים: תכונות טובת - תכונות רעות, תקציר:

גילי - אישיות מורכבת, שמחת חיים, כישרון וכריזמה, נתינה במידה - לא יודע להקשיב, אגוצנטרי, חולה פרסום, שתלטן - סיכוי לגמר
לאון - עדין נפש ומנומס לרוב - חסר השכלה, חסר ביטחון, אגואיסט, ילדותי, מייחס ליופי משקל רב מדי - סיכוי קלוש לגמר
דור - בעל תבונה יתרה מגילו, פייסן במידה - יכולת ביטוי מתישה, החולשה לפאולינה בעוכריו, חוסר נאמנות - סיכוי כלשהו לגמר
דורין - טובת מזג, נעימה ורגישה לזולת, בעלת נתינה - פשוטה ושיטחית, רכלנית, סכסכנית במידה, עצלנית במידה, מפונקת
פאולינה - חיננית, עדינת נפש, מנומסת - אישיות רדודה, חסרת ביטחון, אוצר מילים מוגבל, חסרת מודעות עצמית, נצלנית
ענת - בעלת תבונה, רהוטה, ישירה, מורכבת - מחפשת את הנקודות הנחותות אצל כל אדם כדי ללחוץ עליהן, רוע, עצלנית
לבנה - תמימה ובעלת נפש עדינה, חכמת רחוב - אישיות מוגבלת, חסרת השכלה, נתונה להשפעה ולמצבי רוח - סיכוי לגמר
ביז'ו - התנהגות מאופקת כלפי חוץ - חסר השכלה, יכולת ביטוי מוגבלת, תככן, רוע לב, עצלן, שתלטן במידה - סיכוי קלוש לגמר
טהוניה - טובת לב, נפש עדינה, נתינה גדולה, חכמה - קשוחה ואגרסיבית כלפי חוץ, נתונה למצבי רוח - סיכוי טוב לגמר
שלי - רהוטה, משכילה - חסרת עמוד שידרה, חנפנית, מפונקת, אגואיסטית במידה - תודח בקרוב
יניב - משכיל מאוד, אופקים רחבים, מתוחכם, אישיות מורכבת - סוציומט, הבית עושה לו רק טוב - יודח בקרוב
דנה - אישיות מורכבת, כריזמה ויכולת ביטוי - אגואיסטית, עצלנית, נצלנית, התקפי זעם, פסיכוטית במידה = אישיות גבולית
אבי - נינוח ורגוע, יכולות שיחה ותקשורת גבוהות - פשוט, תככן, עצלן, יכולת נתינה מוגבלת - יודח בקרוב

DITY100

New member
כן, זה רק תקציר

כבר אחרי חודש אפשר לכתוב מגילה על כל דייר, לא רציתי להלאות אתכם
אני מאמינה שבהמשך נגלה עוד הרבה דברים כשהקליפות יוסרו מכל דייר

DITY100

New member
צודק. כתבתי אגרסיבית, אבל לדעתי זה רק כיסוי

כהגנה עצמית, אבל בעיניי יש לה עמוד שידרה ואישיות מורכבת, עדיין מכוסה בקליפות ובהגנות. להערכתי נגלה עליה יותר בעתיד כרגישה ומתחשבת באחרים, מתחת למסווה הערסית. זאת ההתרשמות שלי

carcass6

New member
חלקי אני לא כזה רואה לייב ויש לי בעיקר מגרעות

טהוניה: עצבנית, מלינה על גזענות, אבל בעקיפין משתמשת בזה כדיי ליצור באזז סביבה. באה דרוכה מראש. לא עושה לי טוב לראות אותה על המסך
שלי: משעממת, מדברת הרבה..אבל רק פקה פקה, דיי "דודה"
פאולינה:קול תינוקי מתפנק שלא עובר מסך, חוסר מודעות עצמית גזענית (האמירה המקוממת "נו למה שלא יביאו לה גבר אתיופי שתירגע")
לאון: הפנים שהוא צריך להיות יפה ולשתוק, אבל זה אצילי מצידו לא לרכל או להמנע מלכנס למריבות

ענת: אני יתומה מאב אז ארשה לעצמי להגיד: לפעמים אני חשה שהיא שימוש מוגזם במות אימה כדיי לקבל זרקור. חסרת ביטחון מה שמתבטא בתוקפנות חסרת רחמים (כלפיי דנה או יניב בזמנו)ן
דור: משתדל יותר מידיי
דורין: אותנטית, פשוטה, רכלנית. אין לה כוונות רעה, אבל לא חכמה במיוחד

גילי: מראה סימנים של נרקסיזם, ולא שולט על פיו
דנה: חיה בסרט.

carcass6

New member
שכחתי את ביז'ו

שום ערך מוסף, חוץ מה'גרוזניות' שמתבטאת באגו העצום שלו, באהבה לכל הנוצץ והבלינג בלינג- בקיצור טאש טאש ותו לא.
למרות שהוא קנה את חבר שלי עם התעלול בלילה בו צבע את פני הדיירים, זה היה יותר משעשע מכל שטיק של המיילים

התכונות הטובות של גילי -

קורע מצחוק בדרן סוג א' א'
לא פלא שרוב הדיירים מפחדים ממנו ומקנאים בו.
בעזרתו האדיבה של עידמון מביאה שוב את חיקויי הדיירים ביצוע: גילי מיילי
את אבי הוא מחקה אחד לאחד עם דורין הכי נקרעתי..
http://big.israup.com/2013/05/blog-post_8802.html

חסרון ענק: כשפוגעים בו, יורה בכל התותחים..
ועדיין הוא הדייר שהכי עושה לי את זה העונה.
כל השאר ובמיוחד לאחר שבני יצא, פשוט דוחים ומשעממים ברמות..

למעלה