ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 10.6.12

TzutZ

New member
התלבטות בנושא שמלת כלה

בעקבות המלצות חמות שקראתי בפורום,
הלכתי לראות שמלות אצל יואב ריש... מקום קטן ומקסים,
קיבלה את פניי בחורה מדהימה, נחמדה ואדיבה מאוד, מדדתי כמה שמלות מעלפות וממש נדלקתי על הסגנון שלו.
כבר דמיינתי איך אני משלבת בין 2 שמלות ובתוך הראש ממש סגרתי עם עצמי על זה.
הרגשתי שאני חייבת ללכת לעוד מקום אחד רק בשביל להשקיט את המצפון, רק בשביל לסמן וי, החלטתי ללכת למקום נוסף בשביל להגיד לעצמי שהייתי, ראיתי ואז לחזור ליואב ריש כדי לסגור.
אז שוב בעקבות המלצות שקראתי פה, הלכתי לואדים מרגולין, ובשניה שמדדתי את השמלה הראשונה הבנתי שאני בבעיה גדולה!
השמלה היתה מדהימה!!!
יצרתי לעצמי התלבטות גדולה מאוד.. עכשיו אני לא יודעת מה לעשות ואני חייבת להחליט!
אמא שלי שהיתה איתי ב-2 המקומות ואהבה את 2 השמלות בעד ואדים.
בנוסף, יאמר לזכותו שהוא בעצמו קיבל את פניי והתאים לי שמלות בעצמו בניגוד ליואב ריש שלא נכח במדידה.
מצד שני אני מרגישה שבשמלות של יואב ריש יש משהו מיוחד ושונה שאין בשמלות אחרות..

אוף, לא חשבתי שאכנס לדילמה כזו!
מה אתן אומרות? מה לעשות? על סמך מה לקבוע ולהחליט?

נשמע שאת יותר אהבת את השמלות של ואדים

אבל זו רק התחושה מאיך שניסחת את הדברים.

לכי עם תחושת הבטן שלך.
ואם עדין אין לך נטיית לב ספציפית - לכי למי שהייתה לך כימיה טובה יותר איתו או עם המקום שבו היו יותר נחמדים / נעימים אליך.

שמלת כלה זה הכל עניין של כימיה ואם את לא בטוחה - תקבעי עוד פגישה.

TzutZ

New member
אני כאילו לא בטוחה ב- 100%

ואני מפחדת להתחרט...
רשמתי כבר שאמא שלי יותר בעד ואדים, הוא גם האחרון שהייתי אצלו אז זה יותר טרי לי בזכרון.
בנוסף, הוא היה ממש מקסים וכשאמרתי לו על משהו שאהבתי בשמלות של יואב ריש (לא אמרתי לו שזה שלו, פשוט דיברתי על בד מסוים) אז הוא אמר שישמח שאבוא איתו לחנות הבדים ונמצא ונקנה בדיוק את מה שאני רוצה...

זה לגיטימי לקבוע וללכת לפגישה נוספת בלי שאני סוגרת?
וואי אני חייבת להחליט בימים הקרובים והאמת לא נעים לי שוב ללכת למדידות בלי לסגור... זה משהו מקובל?

זה בסדר לקבוע פגישה נוספת עם שניהם

אם את לא בטוחה ב-100%.
זו גם דרך לסנן - מקום שיהיה פחות נחמד אליך רק כי את רוצה לראות שוב את השמלה ולהיות בטוחה בבחירה שלך הוא לא מקום שכדאי לסגור איתו.

PrettyOK

New member
ואדים..

אני סגרתי אצלו, וכמו שאמרה פה עוד מישהי, ממנו אני הכי מרוצה בכל תכנון החתונה...
הוא בן אדים מקסים ופרפקציוניסט אמיתי...
הלכתי אליו ראשון, התאהבתי בשמלה הראשונה שראיתי, ואחר כך לא רציתי ללכת לראות אף אחד אחר... אמנם הלכתי לראות כדי לסדר את הראש, אבל חזרתי אליו וסגרתי מיד.
שאלת לגבי פגישה שניה - ממש לא אכפת לו, הוא ישמח לקבל אותך לפגישה שניה, גם אם לא תסגרי, והוא אמר לי שזה מאד מקובל, כי אני גם לא הייתי בטוחה - בגלל המחיר...
אני מאד מאד מאד מרוצה.. אמנם רק מדידה שניה, אבל אני הכי שלמה בעולם שסגרתי אצלו. ודרך אגב, הוא בכלל לא היה בתקציב שלי, ואמא שלי אמרה לי שלא אכפת לה (היא משלמת..) והעיקר שאני אסגור אצלו.
אצל יואב ריש לא הייתי, אבל על ואדים אני ממליצה בחום!

ממליצה על ואדים בחום:)

אם תרצי עוד פרטים בשמחה,אני עכשיו בתהליכי מדידה איתו והוא מדהים הן כאדם והן כמעצב.
בנתיים הוא הספק שאני הכי מרוצה ממנו בתכנוני החתונה.

h i l a d i

New member
חי חי חי

אני נמצאת בדיוק באותה ההתלבטות בין 2 מעצבים אחרים...
זה מה שנקרא צרות של עשירים

אני רק יכולה לנסות להמליץ לך לחשוב באיזו שמלה הרגשת יותר טוב, יותר נח, איזו מהן לא יוצאת לך מהראש.
אני תמיד עושה משחק חשיבה כזה אני נגיד אומרת לעצמי טוב אני אקח את X ואז מנסה לחשוב איך אני מרגישה עם זה שאין לי את Y וגם הפוך. אבל אני יכולה להגיד לך שאני משחקת את המשחק הזה עם עצמי כבר כמעט חודש ועדיין לא מצליחה להחליט!!! וכולם מסביב כבר ממש צוחקים עליי כי 2 השמלות יפות ושתיהן מחמיאות אבל אני פשוט לא מצליחה להחליט באיזה מהן אני רוצה להיות ביום החתונה.
קיצור אני מבינה לליבך אבל קשה לי לעזור לך

אולי תנסי לחשוב על פרמטרים נוספים מבחינת מחיר וכמה נעים היה לך להיות בכל אחד מהמקומות כי זה גם ממש חשוב ומשפיע. וגם לנסות להזכר איך היתה התגובה כשהצעת לשנות דברים כי הבנתי שמלא מעצבים לא מקבלים את זה בברכה...
בהצלחה!

h i l a d i

New member
אני גם חייבת לפרגן לואדים באיזה קטע -

הוא היה אחד המקומות שבדקתי בסבב הראשון ולמרות שבסוף לא סגרתי אצלו אני חייבת לספר משהו שממש התרשמתי ממנו לטובה -
בזמן המדידות הוא קיבל טלפון מכלה שהיה זה יום החתונה.
היא לקחה את השמלה כדי להתלבש לבד והתקשרה להגיד שהבגד גוף לא נח לה או משהו כזה. והוא שאל אותה אם היא הרגישה את זה במדידות כי היא כנראה לא אמרה על זה כלום קודם והיא אמרה שלא.
בכל אופן - הבחור ביטל את כל הפגישות שהיו לו בהמשך היום ולקח את עצמו לאולם שלה בקיסריה (!!!) כדי לתקן לה את השמלה.
אני חייבת לציין שזה מאוד הרשים אותי והוא ממש התנצל שהוא לא יכל להתייחס אליי כראוי והכל אבל באמת שזה קנה אותי וזהו הייתי חייבת לשתף מגיע לו!

מהניסיון שלי.. + כללים לבחירת שמלה ומקום

אני גם ראיתי כמה שמלות. את אלו שלא אהבתי פסלתי במקום (למרות שהמלוות כן התלהבו, הרגשתי שזה לא אני).

היו שתיים שכן אהבתי בשני מקומות אחד מהם אצל ואדים.
נתחיל בזה שהוא באמת מקסים!! הייתי אצלו גם במדידה נוספת כי התלבטתי במשך המון זמן והוא היה מאוד סבלני!

בסוף החלטתי ללכת על אופציה אחרת (זה קיצור של סיפור ארוך מאוד..)

המשכתי להתלבט המון אחרי זה בינה לבין ואדים כי היא ישבה עלי מהמם, שתיהן. והיה נורא קשה ואני מבינה ממש באיזה מצב את.
הסיבה העיקרית לבחירה היתה שעוד לפני שסגרו עלי את השמלה השניה הרגשתי שזו ה-אחת!. העיצוב שלה, הגזרה שלה, התחושה שהיא נתנה לי כלפי עצמי שהרגשתי במראה.
גם אצל ואדים היתה לי תחושה דומה אבל באמת כמו שאמרת השמלה האחרונה שמודדים היא עם הרגשות הכי חזקים אבל אצל ואדים בגלל שהיא היתה עם מחוך ולא רציתי נורא חששתי איך זה יראה בלי אז הלכתי על השמלה האחרת, הן היו דיי דומות..

כמה כללים לבחירה :
1.השמלה שאת מרגישה בה מליון דולר
2. שמלה נוחה לריקודים, כזו שהיא לא כבדה שיהיה לך נוח להסתובב כל היום
3. מניסיון רצוי כזו עם תחתית בשביל קצת נפח שאח"כ אפשר להוריד! זה ממש יעיל!
4. בקשר למקום - מקום שהרגשת בו נוח, שיקשיבו לך, לטענות שלך, לבקשות שלך, לתיקונים שתרצי, שנותנים לך ייעוץ שאת מרגישה שהוא כדי שהשמלה תתאים לך ולא כדי "לחסוך" עבודה או כל מיני כאלה.. מקום שישקיעו את "הנשמה" בשביל שתצא לך שמלה יפה
5. וכמובן מחיר.

שיהיה בהצלחה!! וספרי מה בחרת

edens song

New member
אולי תלכי לראות מקום שלישי...

אולי תדלקי שם על שמלה שלישית אחרת לגמרי, מה שיפתור לך את כל הדילמה

מממ.. וברצינות:

תחשבי מהם הפלוסים והמינוסים בכל אחד. מבחינת פלוסים לטובת ואדים מרגולין, זה היחס (גם שאת נתקלת בו וגם ממה שמעידות פה כלות אחרות), זו השמלה, ומה שאמא אוהבת.אגב, למה היא מעדיפה את ואדים?

מה הפלוסים של יואב ריש? שנדלקת ממש על השמלות שלו, שכבר בנית את שמלת החלומות בראש, שיש בו משהו מיוחד ושונה. מצד שני, הוא לא היה במדידה עצמה, ולא משנה כמה המוכרת אצלו מקסימה. ובאיזה שהוא מקום, האינטואיציה הראשונית שלך, למרות שמאוד אהבה את השמלות שלו, עדיין אותתה לך ללכת למקום אחר.

הייתי אומרת לך לבחור באחד מהם על סמך תערובת של הלב והשכל. תעשי רשימה, פלוסים ומינוסים, ובנוסף לרשימה השכלית, תנסי לדמיין חזק איך תרגישי ברגע שתוותרי על השני. תנסי אולי גם להגדיר לעצמך מה מיוחד בשמלות של יואב ריש, והאם זה משהו שגם ואדים יוכל ליצור בשמלה שלך, או שברגע שתבחרי בואדים תביני שאת מתפשרת..

hadaragr

New member
מצטרפת להמלצות על ואדים

אני סגרתי אצלו והוא פשוט מדהים ביחס שלו ובירידה לפרטים, הייתי אצל עוד מעצבים והתחושה לגביו הייתה הכי חזקה והוא לא איכזב.

green witch

New member
לא מכירה את יואב ריש..

אבל אחותי סגרה אצל ואדים והתאהבנו בו קשות! הוא מקצועי, פרפקציוניסט ומקסים, ואנחנו כל פעם מחכות לפגישה הבאה איתו :)

fluppster

New member
מצטרפת להמלצות החמות על ואדים!

כמו שכבר כתבו פה, גם אצלי הוא היה אולי הספק שהכי הייתי מרוצה ממנו בכל החתונה. אין לי אפילו חצי מילה רעה לומר עליו ועל השמלות שלו. כל החלטה שתקבלי תהיה טובה ונכונה, אבל אני יכולה להבטיח לך שבכל מקרה לא תתחרטי אם תבחרי בואדים.
בהצלחה ומזל טוב!

למעלה