ותודה לענק העשירי על קובץ החישובים (מצ"ב טבלה מעודכנת(
גם הפעם לא היה סבוב עילאי לכולנו, אף אחד לא הימר שמכבי תפסיד, ומעטים הלכו על נצחון של פאו על ראל, אבל 16 נקודות יפות של הענק העשירי הספיקו לו כדי לחזור למקום הראשון באופן בלעדי, בפער של 8 נקודות מאיתן, שלא הבריק השבוע.
מי שכן הבריק, שבוע שני ברציפות הוא רונן שפירא עם 18 נק', שפגע בול בנצחון של פאו על ראל.
זה היה בול אחד מתוך שניים בלבד בכל הסבוב, השני שייך לסוקרטס שניחש את ההפרש שסיינה תנצח בברלין.
ניחושים להנאה של משחקים (מהמציאות) ממשחקי כדורסל.
כל שבוע (ולפעמים יותר) יפורסמו 5 משחקים לניחוש.
הניחוש הוא של מי תנצח, ובאיזה הפרש.
יערכו 10 סיבובים.
כל אחד יכול להשתתף, בכל שלב של התחרות, גם בסיבוב האחרון
חישוב הניקוד:
על ניחוש המנצחת וההפרש המדויק תקבלו 12 נק'.
על ניחוש המנצחת עם טעות בהפרש של בין 1-3 נקודות: תקבלו 6 נקודות (יש בונוס של 2 נק' נוספות למי שטעה בהפרש זה והימר על ניצחון בפער 1-3).
על ניחוש המנצחת עם טעות בהפרש של מעל 4 נקודות: תקבלו 3 נקודות.
דוג':
מכבי ת"א – ריאל מדריד: נגמר 6 הפרש למכבי
יש לרשום בניחוש:
מכבי ת"א – ריאל מדריד
6 הפרש למכבי
ניחשת שמכבי תנצח ב- 6 הפרש: תקבל 12 נק' על ניחוש מדויק (המקסימום). בונוס של 2 נקודות אם הימרת שמכבי תנצח בנקודה, 2 נקודות או 3 נקודות, וטעית בהפרש טעות של נקודה עד 3: כלומר: הימרת שמכבי תנצח בנקודה, ומכבי ניצחה בפער של 3 נקודות: תקבל 6 נק'+ 2 נק' בונוס=8 נקודות)
ניחשת שמכבי תנצח ב- 4 הפרש: תקבל 6 נק' (כל ניחוש שמכבי תנצח בהפרש של 3-5 או 7-9)
ניחשת שמכבי תנצח ב- 10 הפרש :תקבל 3 נק' (כל ניחוש שמכבי תנצח בהפרש של 1-2 או 10 ומעלה(
ניחשת ניצחון של ריאל: לא תקבל נקודות.
במשחקים שנכנסים להארכה - התוצאה הקובעת היא התוצאה לאחר הארכה.
אם משחק לא הגיע לסיומו מכל סיבה: המשחק לא יחשב במסגרת הניחושים.
ניתן לשנות הימור כל עוד השינוי נעשה לפני תחילת המשחק. אם אתם משנים הימור, אנא דאגו לרשום את השינוי בתגובה להודעה הראשונה שלכם.
אם פספסתם הימור של משחק בגלל איחור, נא רשמו זאת.
במקרה של שיוויון נקודות, מי שידורג גבוה יותר יהיה זה עם כמות הפעמים הגבוהה ביותר בה צבר ניקוד מעל 15 נק'.
אם גם כאן יהיה שיוויון, הסינון הבא יהיה מי שצבר בסיבוב אחד את הניקוד הגבוה ביותר.
המשחקים:
קאנטו – פנאתינאיקוס
(21:00, שישי)
ריאל מדריד - חימקי מוסקבה
(21:45, שישי)
סיינה - מכבי ת"א
(21:45, שישי)
ז`לגיריס קובנה - קאחה לבוראל ויטוריה
(19:45, שישי)
אולימפיאקוס - אנאדולו אפס
(21:45, חמישי)
המשחקים:
קאנטו – פנאתינאיקוס
ריאל מדריד - חימקי מוסקבה
סיינה - מכבי ת"א
ז`לגיריס קובנה - קאחה לבוראל ויטוריה
אולימפיאקוס - אנאדולו אפס