פורים ליום ראשון

kramerkaren

New member
הבזיון והטירוף של מחירי התחפושות ידועה כבר

שנים.
אבל אנשים קונים. עובדה.
אז בהחלט אפשר למצוא יותר זולים, ומי שמתארגנת כמו שצריך יכולה להזמין רבע מחיר מחו"ל, ואצלינו יש תחלופת תחפושות קבועה בין חברים. יש גם דברים שאני מוכנה להשקיע בהם יותר כסף, דברים שאני יודעת שישחקו איתם לאורך כל השנה, ואביזרים.
מצד שני - את אומרת - אוקיי, זה 150 שקלים, פעם בשנה, משמח את הילד עד אין קץ. יותר משמח את הילד מהקערה לסט במחיר דומה שאת קונה לדודה בתיה בפסח "כי חייבים להביא משהו" ויותר משמח את הילד מהחולצה המהממת שקנית לאירוע ואותו תלבשי אולי פעמיים...וגם זה שיקול.
אני יכולה להגיד לך עכשיו, שבסופו של דבר התחפושות של הגדולים שלי, על כל אביזריהם, עולים יותר מ 150 שקלים. מצד שני, הם ישבו, תכננו, ציירו, חיפשו, שרטטו, תיארו וכל ההתעסקות הזו גורמת להם לכל כך הרבה אושר, יותר ממשחק חדש, או בגד אחר. אז אני אומרים - יאללה, פעם בשנה. אני חיה עם זה. ושל הקטנה עלה עוד יותר הרבה, אבל הוא נקנה לפני 8 שנים ונלבש כל שנה מאז על ידי מישהי אחרת, אז אני בהחלט מרגישה שהמחיר עבור האיכות הצדיקו את הקניה.
בקיצור - כל אחד והשיקולים שלו.

ממושקה4

New member
לא המחירים לא הגיוניים

אני קניתי בחנות עידן 2000 , יש כל מיני סניפים
לבת שנתיים , תחפושת מיני מאוס ב 60 ש"ח
וראיתי גם תחפושת פרפר ב 30 ש"ח אז קניתי לשנה הבאה
(כנפיים , שרביט וחצאית פשוטה) .
זה מחיר הגיוני בעיניי .
שהבת שלי הייתה מעל שנה התחפושת הייתה יקרה יותר , של שפן
וכללה כובע ותחפושת שלמה עם הרבה בד אז מילא .
אבל בגיל הזה את לגמרי יכולה לאלתר עם בגדים מהבית
נניח רק כנפיים של פרפר ולהוסיף בגד גוף או חליפה יפה מהבית שתשמש גם לאח"כ .

בת הים 79

New member
אפשר להשיג בהרבה יותר זול!!

בעלי קפץ לחנויות בדרום תל אביב (רחוב מטלון) וקנה לנו ציוד מרשים מאוד לארגז תחפושות ב-200 ש"ח, כולל כל מיני פאות, כנפיים למיניהן, מחושים וכו'. לדוגמא תחפושת קומפלט של פרפר שכוללת חצאית טוטו, כנפיים, שרביט תואם ומחושים עלתה 25 ש"ח. אין צורך בגרביונים וחולצות...

קניתי תחפושת של כבאי

לא סמי, סתם כבאי, אבל סיפקה לגמרי את בן ה3.5 שלי.
בכפר השעשועים, ב70 ש"ח

zivaf2

New member
אולי קצת מקדימה.... משלוחי מנות

ברוח המשקיענות שנחה עלי לאחרונה (למשל הכנת התחפושת לבד... נדיר במחוזותי), אני הולכת להכין משלוח מנות מפוצץ.
מדובר על כמה בודדים, להורים שלי ושלו, לביביסיטר של רות, ולכמה חברות/ שכנות קרובות.
מה בתפריט: ראיתי באיזה בלוג רעיון מקסים, להכין נשיקות מרנג על שקף טרנספר (כזה שעושים עליו פרליני שוקולד עם "חתימה", מקווה שמובן), וכך יש לנשיקות חותמת חמודה מלמטה. קניתי שקף טרנספר עם הדפס של לבבות כתומים חמודים, והנשיקות יהיו לבנות. אני אשים בצנצנת שקופה ואקשור מלמעלה עם סרט/ בד (מתה על סטיילינג, סליחה ממי שחושבת שאני מתעסקת בשטויות).
הדבר השני- קאפקייקס. קניתי עטרות ניר ורודות עם הדפס נקודות לבנות
, כנראה הקאפקייק עצמו יהיה עוגה בהירה, קצפת לבנה עם עיטור תותים. יאמי.
הדבר השלישי- לא זוכרת למי מהפורום מגיע הקרדיט, ראיתי פה פעם כפיות שטבולות בשוקולד עם כל מיני קישוטים, וממש אהבתי את הרעיון. אני גם אכין מעט כפיות כאלה עם שוקולד ללא סוכר, לטובת אבא שלי שלא יהיה מקופח (סוכרתי).
עכשיו למה כתבתי את כל זה? לא בשביל לעצבן אתכן חלילה, וגם לא בשביל לגרות. אני צריכה רעיון יצירתי לאיך בעצם להגיש את כל הנ"ל- לא בא לי סלסלה, אני מדמיינת איזה מגש יפה כזה עם שוליים גבוהים כדי שהדברים לא יזוזו, או קופסה מגניבה שתכיל הכל, ולצערי לא מצאתי עד עכשיו משהו דומה לזה. עוד בעיה- לא יודעת איך להגיש את הכפיות עם השוקולד.
אז זורקת אליכן את הכדור, כי עד עכשיו היצירתיות פה עזרה לי מאד

תודה

יש לך חנות של חד פעמי טובה באיזור?

יש להם במיוחד לקראת פורים המון מגשים וכלי הגשה יפים ולא יקרים שיכולים להתאים. יש קופסאות קרטון יפות עם פסים בחנויות כמו אנטר אבל זה יקר רצח. שווה להסתכל גם בהכול בדולר, כמו הגדול בתחנה מרכזית י-ם, אולי יש להם משהו דומה.
הכפיות אולי יכולות להיות בתוך ספל? או סתם בערימה קשורות בסרט יפה בידיות?

zivaf2

New member
כבר ניסיתי בחנות הח"פ

אבל אולי באמת יגיעו עוד דברים לקראת פורים.
לשים את הכפיות בספל זה רעיון טוב. תודה!

polycarbonate

New member
אולי בקופסאות פח?

כמו כאלה של עוגיות מפעם? אני חושבת שיש במחיר סביר ברשתות של חד פעמי

zivaf2

New member
רעיון טוב

בחנויות של ח"פ לא מצאתי, אבל אמשיך לחפש.
תודה!

לדעתי אפשר לקנות גאטקס בצבע ירוק

כמו צבאי כזה ואז להלביש מתחת (גם מכנסיים וגם גופיה).
אם יש לכם האנגרים למינהם אמור להיות שם.

פומליתה

New member
תחפשי מכנסיים בצבע ירוק

זה לא אמור לעלות הרבה, אני קניתי מכנסיים ב-20 שקל בהאנגר (יש מכנסיים בודדים במגוון צבעים)
ומתחת לחולצה אפשר גופיה ירוקה וגם ככה אמורה להיות חגורה אז זה לא יבלוט

mAmA MiSiSiPi

New member
נשאר לך עוד בד?

מספיק כדי להוסיף למטה. לגזור את המשולשים לחבר בד נוסף ואז בקצה החדש לגזור משולשים על קו התפר בין שני החלקים לשים את החגורה.
גם האופציה שנתנה פולגרה טובה.

ו א ג ו ס

New member
כן, נשאר לי עוד בד

למעשה נשאר לי סדין זוגי שלם..
אם אני מבינה נכון, הכוונה היא לגזור רצועה ממרכז החולצה (ז"א להפריד את המותניים מהכתפיים) ולהוסיף שם פס בד ארוך ממה שיש כרגע ועליו לעשות משולשים חדשים?... ואת החיבור להסתיר בחגורה?..
נשמע טוב. נשמע הרבה עבודה.
תודה על ההצעה!

mAmA MiSiSiPi

New member
קצת יותר עבודה מלשים חולצה מלמטה

אבל גם נראה הרבה יותר טוב וממה שאני כבר רואה לא תהיי לך בעיה יצא לך ממש יפה

למעלה