פופסטלגיה- 2000

mix86

New member
פופסטלגיה- 2000

והפעם שני אומני פופ-R&B בריטים שהתפרסמו בשנת 2000.

Craig David
נולד ב-1981 באנגליה (היום בן 31). אביו של קרייג ניגן בגיטרת בס ובעקבותיו קרייג הצעיר נסחף לעולם המוסיקה כאשר נתנו לו לשיר
בהופעות בפאבים השכונתיים בהם אביו ניגן.

בשנת 2000 שיחרר שני סינגלים מצליחים בכל העולם (וגם אלבום) 7 days ו-walking away. בתקופה הזו הוא מאוד הצליח בישראל. חרשו על שני השירים האלו שלו, והיו פוסטרים שלו במעריב לנוער וכו'. משם הוא הצליח בעיקר בבריטניה, כאשר בין היתר הוציא דואט עם סטינג rise& fall ואת what's your flava? (שני השירים האלה עוד הושמעו גם פה). ב-2007 שוב שמענו אותו עם הסימפול החביב של דיויד בואי (hot stuff (let's dance.
סה"כ הוא הוציא 5 אלבומי סטודיו
ואלבום אוסף. ובעקרון הוא פעיל עד היום. בעיקר מוכר בבריטניה בבראנז'ה מסוית, אבל סה"כ הוא כן מצליח, וב-2010 העריכו את שוויו (לא ברור לי מה זה בדיוק אומר) ב-8 מיליון פאונד.

Samanta Mumba
נולדה ב-1983 באירלנד (היום בת 29). הסינגל הראשון שלה gotta tell you אותו שיחררה בשנת 2000 היה הצלחה מסחררת. כשהיא שיחררה אותו היא היתה בת 17 והיא נאלצה לפרוש מהלימודים כדי להתמודד עם הקריירה המוסיקלית שלה (כל התיכוניסטים פה- לא לקחת דוגמא). מפה היא הוציאה עוד כמה להיטים כמו baby come on over ו- body 2 body שיחסית הצליחו רק בבריטניה אבל סך הכל ההתעניינות בה דעכה עד הסוף המוכר. סך הכל היא הוציאה אלבום סטודיו אחד
, אבל שימו לב, גם אלבום אוסף אחד!
אבל אל חשש סמנטה גם שחקנית ודוגמנית לעת מצוא. היא שיחקה בסרט "מכונת הזמן", עוד כמה חלטורות וגם כמה קמפיינים של דוגמנות. נראה לי ב-2008 היא הופיעה ב-dancing on ice אבל לא נראה שזה הצליח מאוד להרים את הקריירה שלה.

זוכרים את השירים האלה? מעורר נשכחות?

CrazyBoi

New member
לא יודע אם זה משו

שאני אמור לשמור בסוד אבל יש לי את האלבום המקורי שלה
ממש התלהבתי ממנה ואמרתי אני חייב לקנות את האלבום שלה חחחח

mix86

New member
וידווים כאלה עולים פה כל הזמן

והאמת השיר הראשון ממש באמת מזמין וגם הלהיט השני "גוף לגוף" הוא טוב פשוט בסגנון שונה למדי מהראשון.

והוידוי שלי.... יש לי את הסינגל הזה

spiceupmylife1

New member
קרייג דייויד

הכי פופסטלגיה שנות ה2000
עם 2 להיטים מוצלחים מאוד!!

אני אישית מאוד אוהבת אותם למרות שלא שמעתי אותו המון זמן..

ונחמד לשמוע שהוא עדיין פעיל...

theone24

New member
סמנתה מומבה!

איזה נשכחות!
בטח שזוכרים אותה, היא היתה סוג של כריסטינה מילאן כזאת, להיט וחצי ופוף, נעלמה מהעין הציבורית והאוזן המוזיקלית.
אגב, הפינה הזאת רק מראה כמה השירים של פעם היו טובים, body 2 body עדיין נשמע מצוין גם היום.

קרייג דוויד באמת די מצליח גם היום, אם גם הוא נעלם.
אני בעיקר אוהב את Walking Away שלו.

אחלה פינה, כרגיל.

Itzik200

New member
את השיר של סמנתה אני שומע עד היום!

אבל אם כבר שיר שלה שאהבתי, הוא הכי פחות מוכר שלה
Baby Come On Over שהיה נראה מעין ניסיון לחקות את כריסטינה אגילרה?!

Shiri from the block

Active member
כן גם אני תמיד חשבתי שהקליפ הזה הוא חיקוי של כריסטינה.. אבל ככה זה היה פעם.. זמרת מחקה את השנייה..

Someone 2011

New member
אני מכיר ת'שיר הזה ...

ישןן .. למה לחקות את כריסטינה לא הבנתי?

רגע, השיר הזה שלה?

אהההההההההההההההההההההההההההה

על בייבי קאם און אובר! איזה נוסטלגיה! היה לי אוסף להיטים בזמנו והשיר הזה היה מספר 4 והיינו חורשים עליו כל הזמן באוטו!
ממש אהבתי את סמנתה אז,אם כי אני חייב לומר שדווקא את הסינגל הראשון שלה,שהיה להיט לא הכרתי אז וכשהכרתי לפני 3 שנים,לא מי יודע מה התחברתי.

וקרייג דיוויד - היה מעולה בשני האלבומים הראשונים שלו. היה לו פופ-R&B כיפי ונעים. המילים של השירים היו מעט סליזי,אבל היה מין עדינות מסוימת שהיום כבר אין בפופ-R&B והיפ הופ. היה לו את התק' הטובה שלו אבל כיום הוא נשכח ולא רלוונטי.

תודה רבה על הפינה!

אני חושב להבא שלפעמים כדאי לעשות אומן בכל פעם,כדי להדגיש את מירב הפוקוס. אבל זאת רק הצעה

mix86

New member
קודם כל אני מבסוט שכולם מכירים את סמנטה

חשבתי שאולי שניים יכירו שיר או שניים שלה. סחתיין עליכם!
כבר אז מוזיקת ה-R&B היתה בוטה ברובה והוא הצליח להיות עדין (למרות שמראה קשוח היה יושב עליו פיקס).

עד עכשיו שמתי בדרך כלל שני שירים של אומן (כי הם היו פחות מוכרים ברובם). הפעם כשחקרתי קצת את עניין הקרייג- דיוויד נזכרתי בכל מיני להיטים ששכחתי מהם, ואתם הפתעתם אותי מההכרות עם סמנטה. אז אם ההצעה נובעת מזה שיש יותר מדי שירים בפוסט, אני בדרך כלל משתדל להמנע מזה. ואם זה נובע מסיבה אחרת אז אני בכיף, אם עוד מישהו מרגיש כך. אהמ... זה הזמן להגיד אם כן.

candyheart

New member
הסינגל הראשון של קרייג אחד החרושים

ועדיין הוא סוג של קלאסיקה מאותון שנים.נחמד להיזכר בו ולזמזם אותו מדי פעם,אבל באמת שזה שיר שפשוט שמעתי יותר מדי פעמים ברדיו בשביל שתהיה לי סבלנות לשמוע אותו במלואו.
Rise And Fall שיר מקסים.זכרתי שאני אהבתי אותו ועכשיו אני עדיין אוהבת.שני השירים האחרים משעממים אותי ולעולם לא שמתי אליהם יותר מדי לב.
אני זוכרת את הזמן שהוא היה פופולרי והוא באמת אחד שפשוט נעלם.

כשראיתי את השם של סמנתה מומבה,כמובן שזיהיתי אותו.הקטע הוא,לא הצלחתי להיזכר באף שיר שלה.כלחצתי לשמוע את Gotta Tell You והגעתיי לפזמון,היה לי פרץ של נוסטלגיה! אני מכירה את הפזמון הזה טוב ואוהבת אותו אך לעולם לא שייכתי אותו לאף זמרת או שם.אז טוב שגיליתי מי שרה אותו ואיך קוראים לו.
וזה כזה שיר וקליפ של שנת 2000

את השיר שני אני לא מכירה והוא גם לא עניין אותי כרגע.

תודה רבה על הפינה,כמו תמיד!

candyheart

New member
התכוונתי ל-WA

חשבתי שזה הסינגל הראשון שלו.זה הראשון שאני שמעתי ממנו בכל מקרה,אזכך הסקתי.

למעלה