לינץ ואוסאקה, נשים, יום חמישי

LENAFAN

New member
לינץ ואוסאקה, נשים, יום חמישי


לינץ

עוד יום עבר בלינץ ועוד מדורגת הלכה הביתה (ליזיקי). דווקא שתי המדורגות הבכירות (אזרנקה ואיוונוביץ') עברו בשלום את הסיבוב הראשון ויש לנו כבר שתי עולות לרבע הגמר: גורגס וארווידסון שתיפגשנה אחת מול השנייה. היום (חמישי) נדע את זהות שש העולות הנותרות לרבע הגמר.

אזרנקה שלא בזבזה יותר מדיי מאמץ מול רוס (היא השקיעה יותר בויכוחים סתמיים עם השופטת) פייבוריטית לעבור בשלום גם את הסיבוב השני מול האלפ שלפני שבוע פגשה את שראפובה בבייג'ין וגרמה לה להזיע. המנצחת במשחק הזה תפגוש ברבע הגמר את המנצחת במפגש בין מרטיץ' המוכשרת ובין הנציגה האוסטרית היחידה שנותרה בסיבוב השני, מאייר אכלייטנר (ותודה לליזיקי על ה-BYE בסיבוב הראשון).
איוונוביץ' והבנדנה תפגוש את החברה הטובה פטקוביץ' (בתמונה) למשחק שבו מן הסתם אנה לא תשמיע יותר מדיי AJDE מתוך כבוד לחברה שמנסה לחזור לעצמה אחרי הפציעות הקשות שלה במהלך העונה. המנצחת במשחק הזה תפגוש ברבע הגמר את פליפקנס הבלגית או את בורדט האמריקנית הצעירה שממשיכה את המגמה החיובית שלה שהתחילה על המגרשים הקשים בארה"ב.
ברבע שנותר ללא מדורגות, סוארז נבארו שהגיעה לרבע גמר בייג'ין לפני פחות משבוע תנסה להמשיך את המומנטום שלה מול מאטק סנדס, השחקנית והשיער הצבוע, שמתאוששת גם היא מסדרת פציעות ורשמה ניצחון נאה בסיבוב הראשון על פאצ'ק הלא-יציבה. המנצחת במשחק הזה תפגוש את בגו שבכלל נכנסה כ-LL או את ברטנס ההולנדית שהכניעה את ברתל בסיבוב הראשון.

לו"ז:

קרלה סוארז נבארו-בת'אני מאטק סנדס (14:00, יורוספורט)

אירינה קמליה בגו-קיקי ברטנס (14:00)

ויקה אזרנקה-סימונה האלפ (15:30 בערך, יורוספורט)

פטרה מרטיץ'-פטריסייה מאייר אכלייטנר (17:00 בערך, יורוספורט)

אנה איוונוביץ'-אנדראה פטקוביץ' (19:00 בערך, יורוספורט)

קירסטן פליפקנס-מאלורי בורדט (20:30 בערך, יורוספורט)


אוסאקה


כן, גם הטורניר באוסאקה מתקיים למרות שאף אחד כמעט לא שם אליו לב. אתמול עלו לרבע הגמר סטוסור, האמפטון, צ'אנג ודואי המקומית. ז'נג הסינית שבקושי ניצלה מהדחה בסיבוב הראשון מול מרטינז סאנצ'ז תפגוש בסיבוב השני את פארמנטייה הצרפתייה כשניצחון עשוי להפגיש אותה עם מדינה גאריגס או שמא זאת תהיה ווטסון. בריטית אחרת, גנגנאם סטייל ("הנסיכה") תנסה להמשיך את הנסיקה שלה לעבר הטופ 50 מול ז'ו הסינית כשברבע הגמר כבר ממתינה צ'אנג ולקינוח סחיפרס ולוצ'יץ' יריבו על הזכות לפגוש את דואי ברבע הגמר.

לו"ז:

ג'י ז'נג-פאולין פארמנטייה (04:00 בבוקר)

אנאבל מדינה גאריגס-הת'ר ווטסון (05:30 בערך)

שאנל סחיפרס-מיריאנה לוצ'יץ' (06:00 בבוקר)

לורה רובסון-יי מיאו ז'ו (07:30 בערך)
 

LENAFAN

New member
אוסאקה: סחיפרס ברבע הגמר, ז'נג הודחה...

-סחיפרס ניצחה בקלות את לוצ'יץ' 2-6 2-6 והיא תפגוש ברבע הגמר את דואי.
-ז'נג, המדורגת שנייה בטורניר, סיימה את דרכה עם הפסד 3-6 4-6 לפארמנטייה. הצרפתייה תמתין ברבע הגמר לווטסון או מדינה גאריגס שנמצאות בתחילת המערכה השלישית ביניהן.
 

LENAFAN

New member
ווטסון הדיחה את מדינה גאריגס בדרך לרבע הגמר

לא נותרו כמעט מדורגות באוסאקה, ווטסון חזרה מפיגור מערכה וניצחה 7-6(4) 2-6 3-6 את מדינה גאריגס הוותיקה בדרך לרבע הגמר מול פארמנטייה שהדיחה מוקדם יותר את ז'נג. ככל הנראה יהיו שתי בריטיות ברבע הגמר בהנחה שגנגנאם סטייל תנצח את החתולה הסינית.
 

LENAFAN

New member
רובסון הזיעה אבל גם היא ברבע הגמר

4-6 4-6 לרובסון על ז'ו במשחק שהתחיל קל בשבילה עם יתרון 0-5 והמשיך יותר קשה לפני שהיא ניצחה אחרי 1:40 ש'. שתי בריטיות ברבע הגמר, הן יכולות להיפגש רק בגמר.

משחקי רבע הגמר באוסאקה:

סטוסור-האמפטון
רובסון-צ'אנג
-
סחיפרס-דואי
פארמנטייה-ווטסון
 
אפרופו האמפריה הבריטית

אם הם רוצים שבריטי ייקח את וימבלדון בשנים הקרובות כדי מאוד שאנדי יעשה את זה השנה או בשנה הבאה. בסוף 2014 יש משאל עם בסקוטלנד ואם הם יחליטו להתנתק מבריטניה (החלטה מטופשת אבל הם סקוטים אז אין לדעת) בריטניה תאבד את הסיכוי הריאלי שלה לקחת את וימבי בעתיד הנראה לעין.
 
התכוונתי זוכה ממין זכר

אישה זכתה כבר בשנות השבעים - וירג'ניה וייד ב1977 אם אני לא טועה. אז כל עוד לא עברו חמישים שנה, במונחי ספורט בריטי זה לא ממש נחשב שעבר מלא זמן

לגבי לורה - הדרך עוד ארוכה ורבה. היא כרגע ביכולת של טופ עשרים לכל היותר. הקפיצה לטופ עשר, שלא לדבר על יותר מזה מצריכה שיפור רציני בכמה פרמטרים שרק הזמן יגיד אם היא מסוגלת להם או לא.
 

LENAFAN

New member
לינץ: מאטק סנדס כבר ברבע הגמר...

3-6 3-6 לאמריקנית על סוארז נבארו ומאטק סנדס שעוברת עונה לא קלה עם לא מעט פציעות והידרדרות בדירוג מעפילה לרבע הגמר מול בגו או ברטנס. בגו מוליכה 4-6 5-5 במשחק שמתנהל במקביל במגרש המשני.

מי שמתחילה לשחק כעת היא אזרנקה מול האלפ.
 

LENAFAN

New member
בגו התחילה כ-LL ועכשיו היא כבר ברבע הגמר

4-6 6-7(7) לבגו על ברטנס ההולנדית אחרי 1:52 ש' והרומנייה שהתחילה את הטורניר בכלל כ-LL מוצאת את עצמה ברבע הגמר עם סיכוי סביר להגיע לחצי הגמר שכן בחצי היא תפגוש את מאטק סנדס.

באימון היומי של אזרנקה בלינץ זה 1-5 לטובתה מול האלפ במערכה הראשונה.
 

LENAFAN

New member
53 דקות לקחו לאזרנקה לסיים את העסק עם האלפ

1-6 1-6 לויקה על האלפ והביילורוסית איבדה ארבעה משחקונים בלבד בשני המשחקים הראשונים בדרך לרבע הגמר. אולי היא תעבוד קשה יותר ברבע הגמר מול מרטיץ' או מאייר אכלייטנר שישחקו עכשיו.
 

nolefan

New member
עוד משחק קל לויקה, כיף לראות אותה משחקת ככה..

תענוג!
רק שתמשיך ככה עד סוף העונה (כלומר בהמשך הטורניר כאן ובאינסטנבול) ותסיים במקום הראשון כי היא ראויה לו.
 
למעלה