כמה פיו"ת זאטוטים

applebee

New member
כמה פיו"ת זאטוטים

ברשותכם:
1. הגיע הזמן למיטת מעבר - ללכת על הדגם הכי פשוט וזול שאמצא בקופונים או על משהו מתוחכם יותר, נניח זה - http://www.etzmaleh.co.il/catalog.php?id=474
כי בעיקרון מיטות מעבר פשוטיות מתאימות למזרן של המיטה הנוכחית, אבל אם אני אקח אותו, אז אני מניחה שבשלב מסוים אנחנו נצטרך לקנות עוד מזרן תינוק כשיצטרף הילד הבא, ואז אני נשארת עם 2 מזרני תינוק כשאחד מהם יסיים את תפקידו די מהר, משהו שם צועק לי הוצאה מיותרת. מצד שני לעבור למיטת נוער לא נראה לי כרגע, אז מחפשת הכלאות...

2. בשילב יש עדיין סייל על החורף, השאלה היא האם לקנות לו כבר לחורף הבא? אם כרגע הוא לובש מידה 2, לקנות פשוט 3 לחורף הבא? ואם זה יסתבר כגדול? לא יודעת.

3. צריכה המלצות לרופא עור טוב בצפון (גם כללית וגם מכבי, לענייני נקודות חן) וגם לרופא עיניים מכבי רצוי נחמד וסימפטי. תודה !

4. פארק/יער בצפון לעל האש, כזה מסודר עם ספסלים ושירותים ואם להגזים אז גם עם גן שעשועים. יש מומלצים?

mereng

New member
רק לגבי 1 - אנחנו קנינו מיטת מעבר של איקאה

באורך של 1.60, כולל מזרון מיוחד. זה אמור לשמש עד גיל יותר מאוחר ממיטת מעבר רגילה, ופינה את מזרן התינוק לאח השני.

כשיגיע תור השני לעבור למיטת מעבר, נקנה לגדול מיטת נוער כזו.
אני בונה על זה שהשני יהיה במיטת המעבר עד גיל 5 לפחות..... בגלל שיהיה לי שימוש מאסיבי ורצוף במיטת המעבר השקעתי במיטה ומזרן איכותיים יחסית.

hag70

New member
לגבי 2 - נראה לי קצת מסוכן

אלא אם כן יש לך מבחר ילדים שסביר שאחד הפריטים יתאים לאחד מהם.
ואם כבר החלטת שכן - אני הייתי קונה ממש בקטנה

אצלנו

המזרון הישן של הגדול הפך למזרון "בולם נפילות" לקטנה כשעברה למיטת מעבר
הוא גם המזרון שאנחנו לוקחים לקמפינג וכאלה.... ובשוטף- מזרון שקופצים עליו אחה"צ כי זה היחיד שאמא מרשה
אגב- ברהיטי דורון יש מיטה בגודל רגיל אבל מאוד נמוכה. לגדול שלי קנינו אותה בגיל 5 אבל הקטנה מאוד אוהבת אותה גם והייתי בכיף קונה לה גם
2. לא. אני לא מלווה שנה מראש ליצרנים את הכסף שלי. תמיד קשה לי להעריך מידות
3. להסרת נקודות חןזה פלסטיקאי (כירורג פלסטי). רופא עור רק מעריך.

RTשוק

New member
אם את רוצה ויכולה לחכות

עד אחרי הפסח, תשעים אחוז שיהיה לי מזרן של מיטת תינוק במצב מעולה למסירה באהבה

applebee

New member
תודה על ההצעה.

אני כרגע לפחות לשנה פלוס הקרובים לא אצטרך עוד מזרן. בהמשך בטח כבר נקנה עוד אחד. תודה!

כמה תשובות

1. אני קניתי מיטת מעבר פושטית והמזרן עבר איתו, לקטנה קנינו מזרן חדש
2. אני תמיד קונה כמה פריטים גם כי זה זול וגם כי זה נותן לי איזשהו אורך נשימה כשפתאום מתחלף המזג אויר ועוד לא הסדפקתי לקנות (כמו השבוע האחרון למשל ששמחתי שהיו לי כמה חולצות קצרות בשלוף)
3. במכבי- פרופ ראובן ברגמן ודר אילן כץ, שניהם טובים. רופא עיניים לך או לילד?

applebee

New member
הרופאים זה לשנינו...

שמעתי על אילן כץ. תודה. רופא עיניים בעיקר בשביל הילד. המומחים הגדולים תפוסים. שמעתי על עלוית משהו שמקבלת במוצקין אבל גם אצלה צריך לחכות לתורים...

applebee

New member
כן, מצר ושאולי

הם התותחים. נסי למצוא תור קרוב
. מי שמקבל בבת שלמה הוא רופא אחר אגב, שאולי מקבל בלב המפרץ. תודה !

מלמוד מצויינת

אמנם רק בפרטי למכבי
אבל שוה את זה. לדעתי הפרטי ההמתנה היא חודש בערך
הילדים שלי מטופלים שלה בעקבות המלצה שלמנהל הפגיה שהיא מומלצת לטיפול בילדים (ויש לה גם גישה נעימה מאוד למרות שלפעמים הבדיקות לא נעימות)

כן עשיתי סלט
בכל מקרה קבלתי המלצה

על ההוא בבת שלמה אז ווה לנסות
ולמצר אנחנו אכן קובעים בערך חודשיים לנפי כל פעם

Noich80

New member
לגבי 2- זה מה שאני עשיתי

קניתי לה לחורף הבא חליפות במידה 3 ואפילו 4.

yoyo10

New member
אז ככה

לא קנינו מיטת מעבר אפשר להרויד דופן מהמיטת תינוק וזה הופך למיטת מעבר ולקראת גיל שנתיים אפשר בכייף לישון במיטת נוער שתשמש אותכם עד גיל התבגרות (בערך גיל 11)
לגבי בגדיני לא קונה לעונה הבאה חבל לי על מקום אחסון שאין תמיד יש כמה בגדים קצת גדולים ואפשר למצוא מבצאים תמיד אני קונה מה שאני צריכה לעכשיו בכל דבר בחיים לא רק בבגדים

יש רופא עיניים מומחה לילדים אבל מטפל גם

במבוגרים בבת שלמה ד״ר איתי בן-ציון. לא הכי נחמדי אבל טוב

applebee

New member
כן, הוא נוראי

באמת... יש לי טראומה ממנו. לא נחזור אליו, אבל תודה.

חנול

New member
בן ציון מטפל בילדים

טיפל אצלנו בשני הגדולים, ודוקא היה נחמד, אליהם ולאמא שלהם..
הוא אחלה, מקבל דרך מכבי והתורים נסבלים, כל עוד לא מדובר במשהו דחוף.

applebee

New member
תודה לכולם. השכלתי

בעיקר ירדתי מענין הבגדים בשילב...

למעלה