שאלת מחנה אדוארד / ג'ייקוב

kinspirit

New member
שאלת מחנה אדוארד / ג'ייקוב

אז מסתבר שזה דבר ידוע שההפקה של הסרטים יצרה בכוונה תחילה את כל קטע היריבות בין מחנה אדוארד למחנה ג'ייקוב. אבל כשחושבים על זה, הרי חלקנו קראנו את הספרים לפני שראינו את הסרטים... לכן אני סקרנית, בנות מחנה ג'ייקוב/אדוארד - כמה מכן "הצטרפו" למחנה מהספרים וכמה מהסרטים? האם יש בנות שראו קודם את הסרטים, גיבשו מחנה, וקריאת הספרים לאחר מכן גרמה להן לשנות את דעתן? או להיפך - בנות שקריאת הספרים שייכה אותן למחנה מסויים ואחרי זה ראו את הסרטים ושינו את דעתן?

aviv32

New member
ראיתי קודם את הסרטים, לא ידעתי שזה בכלל

מבוסס על ספרים. וישר הייתי אדוארד- אין ספק. לא יודעת אם זה בגלל רוב ספציפית או בגלל אדוארד, אבל אני חייבת להגן על עצמי ולומר שלפני שראיתי דמדומים חשבתי שרוברט.... מכוער תחת

רק אחרי ש"התמסמרתי" (מלשון- מסמר) לסרטים נדלקתי עליו, וכמובן שלא הבנתי מה זה טימים כי עוד לא הייתי חזק בפורום.. וכשקראתי את הספרים הייתי אדוארד ללא ספק.
אבל אני מתה על ג'ייקוב
כולל הספר שלו

shaharEB

New member
ראיתי את 'דמדומים', ואז קראתי את כל הסדרה ..

מאז לאורך הסדרה ולתמיד, אני טים אדוארד

פעם אחת לא חשבתי לשנות לג'ייקוב , בחיים בחיים

Mor L

New member
מעולם לא הייתי באף אחד מהמחנות XD

חוץ מטים ארו!

אני אוהבת את אדוארד יותר מאשר ג'ייקוב רק בגלל שבלה בחרה באדוארד ואני הולכת עם המנצחים

אם היא היתה בחורת בג'ייקוב הייתי בצד שלו

מה שכן הנשיקה הכי טובה בערך שראיתי אי פעם בסרט היא של בלה וג'ייקוב בסרט השלישי! ^^

אהבתי את הנשיקה הזאת כמו ואולי יותר מאשר הנשיקה הראשונה של בלה ואדוארד בחדר השינה של בלה

ואיך אני כועסת שלא הראו את הנשיקה של ארו לג'יין בספר השני!!!

יש לו אישה שנודע עליה בספר הרביעי ובכל זאת הוא התייחס אל ג'יין כאל השעשוע שלו בספר כמו שהיה צריך להיות - במקום האחות שלו בסרט שהרס את זה!

אני רוצה לראות את ארו מתנשק!

למעלה