משתגעת (בחור. חוסר אונים. או כותרת אחרת)

niritne

New member
ותודה על ההשתתפות....

"את אנושית וכואב לך"..... :)

יש לי 2 יזיזים שלא נקשרתי אליהם כמעט - כלאמר שאיתם זה יוצא שווה את זה.
שווה את השעה שעתיים כייף- בשביל טריקת הדלת בסוף והתחושה הקצת חמוצה (אך גם המרחפת נעים) שעוברת אחרי כמה דקות.
אגב שניהם תפוסים, ואולי לכן אין ציפיות ואכזבות. (אחד מהם הוא מישהו שפעם פעם יצאנו ומעולם לא ממש הפסקנו להיפגש.....פרט לשלוש שנים כאמור).

אבל עם הרווק הזה....הורס אותי. פנוי, חמוד, חכם ו....לא מעוניין ביותר מהיי וביי אחת ל..

אהבה!!?! נשמע כבר כמו...פריט ביוגרפי מהגינזח.
הלואי שאכן יקרה. לי ולכולן.

-.....בבקשה אל תרגישי פרח נבול. זה הרי עניין של בחירה, של העדפות. אם תרצי סקס אז תמצאי!
אבל זה כנראה לא יספק רגשית.

עוגייה77

New member
חזר לי הניק של בדידונת לצערי קודם, אני עוגייה

יצא שנכנסתי בטעות על הניק הקודם שהחלפתי כבר...

שיסנדרה

New member

אין לי מילים חכמות חוץ משיתוף שגם אני הייתי בעבר תמיד בקשרים כאלה, ואיכשהו יום אחד אמרתי די.
כן זה אפשרי...
כשמבינים שעדיף לבד מאשר קשר הרסני שכזה, זה קורה מעצמו ובלי שום חרטה או תחושת פספוס או החמצה.
כשמבינים שהוא לא רוצה אותך לא בגלל מה שאת אלא בגלל מה שהוא אז זה לא מכאיב.

הרבה חיבוקים.

niritne

New member
תודה!

באסה שהחלופה היא הלבד.

אולי עוד אעבוד על יכולתי הזוגית. בעיקר כשאסיים לחשוב או לבצע הריון שני.

debka1

New member
מזכיר לי מאוד את עצמי

גם לי באמצע שנות העשרים היה מן קשר כזה
דפוק פגישות ליליות לל סיכוי בעוד אני יודעת שהוא יוצא עם אחרות.
אפילו יצא לי לראות אותם ביחד מזוכיזם בהתגלמותו... כמובן שלי תרמתי את זה ״בסוף הוא יראה שאלי הוא תמיד חוזר זו סתם היתה שטות אני הייתי רק שעשוע.
אני הגדרתי את זה שנים מאוחר יותר כאשה מוכה חוזרת כל הזמן לעוד.
הפסיכולוגית אמרה שזה בעצם הדפוס של להכנס לקשרים בלתי אפשריים מהפחד להפגע. בסוף באיזו שבת שהוא בא אלי והמשיך לחברה שלו הפסקתי את זה (הדפוק נשוי היום ואני קצת פחות) ועוד כמה קשרים פחות דפוקים אמנם הביאו אותי הלום והיום התרוץ הנפוץ הוא עייפות אז לילה טוב למי שהגיעה עד הסוף

niritne

New member
מוכה

לי אמרה איזו פסיכולוגית שבעיקר אני היא שלא רוצה קשר, מחשש להיבלע (האמנם??), ןלכן דואגת לחבור רק לאלה ש"יקיאו" אותי.

אישה מוכה- אכן.
ולא ברור לי אם אני עושה את זה גם מתקווה שבסוף ייקשר. הרי ברור שלא יקרה. נראה לי שזה היאחזות בפירורים. פירורים של משהו שנכספת אליו. אבל הפירורים כמובן כואבים מהכלום.

תודה.

למעלה