משתגעת (בחור. חוסר אונים. או כותרת אחרת)

niritne

New member
משתגעת (בחור. חוסר אונים. או כותרת אחרת)

עגום לי ממש, ולא יודעת איך לצאת מזה.
אולי תעזור התשומת לב שלכן...?!
:)

4 חודשים שאני "דלוקה" על מישהו וזה לא הדדי. ומשום מה ההכאבה העצמית הזאת לא דועכת. מה עושים?......

כבר הזכרתי את הסיפור בפורום. הבחור שהוציא אותי מהקפאה של 3 שנים, אבל רוצה רק יזיזות.
ואני יודעת שזה רק זה, וממשיכה להתייסר- כבר 4 חודשים! מתי יהיה לזה סוף?
4 חודשים שאני אסירה שלו בליבי. חודשים בהם הואיל לראותי כולה 5 פעמים, ולכן זה עוד יותר לא שווה את זה.
כרגעף לא התראינו 3 שבועות. (ורווק, פנוי. 35, ללא ילדים). 3 שבועות שבהם...פגש 2 אחרות (שאלתי, כדי לחיות במציאות).
ומזה שבוע דווקא מדבר איתי במסנג'ר מלא, אבל...פגש מישהי אחרת.
היום סופסוף הציע שניפגש, ב...שבוע הבא! והיום רק יום ראשון. אבסורד.
לא כזה בא לי להיפגש, תודה לאל- כי זה עבורו רק סקס, ועבורי כ"כ לא. אבל נראה אותי כשיסמס לי אם אני רוצה הערב. נראה אותי מתעלמת או מסרבת. באמת נראה?? :(

זה (שוב) היה כמו סכין..כשהציע את שבוע הבא. וכמו סכין-כשסיפר על אחרות. וכמו סכין- כשסגר את המסנג'ר בלי אפילו לאמר ביי - כי שעה כבר מתכתב עם איזה מישהי אחרת. וכמובן שכמו סכין- לראות אותו תמיד הולך ממני בקור מיד אחרי הסקס.

כואב לי מאד, ובאופן אובססיבי (כמובן לא כל היום, בכל זאת יש עבודה וגינה עם הילדה. מזל)
והבעיה היא שזה פשוט לא עובר, לא נגמר!! כל ה..."מהומה על לא דבר" הזאת.

למה למה למה אני עדיין מדברת איתו, מלבה, לא מוותרת - על ה"תענוג"?
מה לעזאזל צריך לקרות כדי שאפסיק לתקשר איתו, להיפגש לפעמים,
וכדי שאשכח???????????????????!

מצב בלתי נסבל!!
כל בוקר אני אומרת לי שהיום לא אהיה זמינה, שלא אענה. די. ובערב פותחת מסנג'ר, אינטרנט- שיוכל למצוא אותי. נרגשת, עלובה וכאובה.
ושוב ושוב עסוקה בעדויות על כמה שהוא לא רוצה אותי. כאילו שטרם הבנתי את זה אמש ואמש של אמש! כאילו טרם ידעתי שזה מוחלט.
וזה גם במקום להנות ולשרת נאמנה את הילדה הטהורה שלי..אני כל רגע מציצה במסנג'ר.

דווקא יצרתי לי קשרי סקס די חמדים עם אחרים, מאז שיש אותו, כנראה כדי להפחית את הרצון להיות דווקא איתו,
אבל זה גם לא עוזר לצאת ממנו.

אולי אגיד לו די? די להיות ב"קשר". אבל אצא מגוחכת, כי עד כה לא עמדתי בזה.
הכי טוב לא לענות יותר, אבל לא עומדת בזה עד כה.
התמכרתי. למרדף הזה.
והחיים שלי נראים לי די סתמיים -כנראה מדכא לחזור "אל עורי" -למחשבות על עוד ילד, למחשבות רק על עבודה.
זוגיות זה הכי ישמח אותי כמובן- אבל זה מבושש כבר שנים כידוע.

אוי מה אעשה....
מה אעשה??!!!!!

וכן, זו נטייה חזקה ומוכרת שלי- המזוכיזם (?) הזה
וכן, לוקחת ציפרלקס ודומיו.
והייתי בטיפול, ללא הועיל כ"כ. וכך גם הגעתי לגדל ילדה לבד..

אני פשוט חולה על הלא מושגים. במובן החולני של המילה. כולן לפעמים, אבל אצלי זה תמיד, וחזק. וכמעט רק על אלה.
ושלוש שנים לא התעסקתי כלל עם בחורים, אך ידעתי שהאובססיה הזאת עדיין שוכנת אצלי, מוכנה להתפרץ. והינה היא אכן שוב.
שום לידה לא שינתה את פנימיותי המייסרת!
חרא.

עיצות לכן? סתם הקשבה ותשומי?...
תודה!

lil449

New member

אין מה להגיד לך - את יודעת יותר טוב מאיתנו מה את צריכה לעשות
אולי תנסי לצאת (לצאת באמת לא לסקס) עם אחרים
ליזום פגישות באתרי היכרויות - מניסיון עבר (עבר רחוק )- שיוצאים עם אחרים זה משכיח ....

ותנסי לחשוב על דברים חיובים - קיטשי אבל נכון
הוא מראה לך מה את רוצה באמת (קשר ולא רק סקס)

והעיקר לא להקשות כל כך על עצמך

niritne

New member
+

דייטים אמיתיים עם אחרים- קצת התיאשתי מלמצוא שם עניין.

טיול קצר לחו"ל! התקשרתי לאחי שבחו"ל.

הקשבתי ורוצה להעניק צומי,

אבל אין לי עצות.

מקוה שיקהה הסכין ויפסיק לכאוב כל כך.

אוףףףף...

מניסיוני שום עצה לא עוזרת, הייתי צריכה להתגבר בעצמי על הצורך לבדוק, לסמס...
אוףףף ענק.
אשתף אותך שלפני הילדון יצאתי עם מישהו שאמר לי בטלפון שלא נוכל להיפגש באותו יום
ומה עשיתי? בלי מכונית בשישי בערב הלכתי לביתו ברגל בשכונה אחרת רק כדי לראות אם הוא בבית, שלא "עבד עליי"...
הוא לא היה מן הסתם אבל המזוכיזם הזה כל כך מוכר
ובשל כך אני חוששת להיכנס שוב לעולם הדייטים
...

niritne

New member
את מבינה.

וצר לי בשבילך שאת מבינה :)
כן, כמה עגום מה שעשית באותו יום :) וכן- זה כזה.
זה אבסורד... בגלל שמישהו קולע לטעמנו ומסעיר- בגלל זה להישאר שבויה? אבל הוא א מ ר שלא מעוניין. אז דיייייי :(

בדידונת

New member
אני הייתי מסמסת ללא הרף ללא שליטה

גם טיפול לא עזר :(
אסור לחשוש להיכנס שוב לג'יידייט, אלפא ושאר הירקות הרקובים למיניהם... מגיעה לנו אהבה, אם לא אהבה אז גם סקס בינתיים...

זואי74

New member
מכירה טוב את מה שאת מתארת

לשמחתי הגדולה , מאז שנכנסה האפרוחית לחיי דברים כאלו לא קורים לי יותר.
היה לי מישהו שייסר אותי ככה שנים (הוא לא אשם, זה אני), שנים סבלתי ממנו התנהגויות שאת לא יכולה לתאר אפילו , ושאף בחורה שפויה לגמרי לא הייתה מסכימה להן.
חודשיים אחרי הלידה , מילה אחת שלו שלא במקום, ו-בום טרח - נפל האסימון. הוא פשוט נמחק מחיי בשניה ובלי שום יסורי גמילה, באופן שהפתיע אפילו אותי.
חלק מזה היה האחריות שלי כלפי האפרוחית - אני לא יכולה להרשות לעצמי לבזבז אנרגיות שמגיעות לה (כשהיא צריכה את אמא שלה מתפקדת, מפוקסת, נמצאת שם בשבילה) , ועוד בשביל מישהו שבכלל לא חושב עלי מעבר לאופציה של ברירת מחדל כשמשעמם לו.
תחזיקי מעמד, תהיי חזקה, תחשבי עם הראש ולא עם ה .... , תמצאי עניינים ועיסוקים שיסיחו את דעתך ממנו בתקופה הקרובה , וזה יעבור.

niritne

New member
///

שמחה שזה עבר לך ובלי עוד ייסורים.
כן, גם לי היה אחד כזה לפני ההריון. ואחריו 3 שנים נמנעתי משטויות, גם הייתי פשוט עסוקה עם התינוקת שנולדה.
ובאסה לגלות ששוב זה קורה, ורק כזה קורה לי.
וזה כמו שתיארת- לא הוא רע אלי אלא אני קודם כל.
וזה לבזבז אנרגיות שמגיעות לילדה שלי, בדיוק.
וכתבת בדיוק את איך שאני מנסחת ואומרת לי: שזה "בשביל מישהו שבכלל לא חושב עלי"!! ...מעבר לאופציה של ברירת מחדל כשמשעמם לו (או ריק לו במכנסיו....) .

תודה.

פרח333

New member
קבלי חיבוק של אמפטיה

אין לי הרבה מה להציע....
ה"הפרעה" פחות מוכרת לי. אני מאלו שבורחות מהלא מושגים. האגו שלי גדול מדי (והבטחון העצמי נמוך מדי) בשביל לרדוף אחרי בחור.
מאידך מכירה את ההתעסקות האין סופית.
העצה היחידה היא להיות עסוקה בדברים אחרים. לארגן מפגשים עם חברות, לתכנן את הערבים כך שגם אם את בבית - את עסוקה.
אולי להשבית את המחשב בבית לזמן הקרוב (לשלוח אותו לשדרוג אצל טכנאי עצלן במיוחד)?

זה מדהים לראות (ואולי גם קצת עצוב) שהתקוות שאנחנו תולות באמהות, שתשנה בנו גורמי אופי מהותיים ובדכ לא כל-כך טובים - לא מתגשמות.
גם אחרי שאנחנו אמהות, אנחנו עדיין אנחנו.
אולי להיות קצת סבלנית כלפי עצמך, ולהמשיך בטיפול שיביא אותך להתנהלות קצת פחות הרסנית.

niritne

New member
פרח

ממש אוהבת כרגיל את איך ומה שאת כותבת :))

מעניין לי שכתבת שגם לא לרדוף- ז מתוך חוסר בטחון.
הלואי עלי התנהלות של "התנדפות".

סבלנית כלפי עצמי אני חוששת להיות, כי אז אשאר שם....

כן, חשבתי להשבית את המחשב. אבל חבל על המאמץ כי אי אפשר עלי.....תמיד אערים עלי. והרי לא אשבית גם את הטלפון.... (כיום אינטרנט בטלפון).

פרח, אני מהכי עסוקים שאת מכירה כיום. אין לי רגע של חוסר מעש, מאז שאני עושה גם ימי הולדת (תמיד יש איזה שקיות הפתעה לסדר או מוסיקה לארגן במכשיר). אז לא מבינה איך מצאתי זמן להתעסק ביצור חסר עניין.
אויל זה מתוך בדידות מסוימת, זה כן.
אנסה לחבור יותר לידידותיי וחברותיי.

תודה..

פרח333

New member
אם יש לך חברות ללא ילדים שגרות קרוב

תבקשי שיפקדו את ביתך בערב, יעזרו לך להכין שקיות הפתעה, יקשיבו לחפירות על היצור חסר העניין (תזהירי אותן מראש), רק לא יאפשרו לך זמן פנוי להגיע למחשב.

את יכולה להתקשר אלי בערב (אם אין לך את הטלפון אני אשלח לך), אבל בתנאי שאת לא מדברת איתי וגם איתו במסנג'ר

Honey Annie

New member
חיבוק וצומי ו..

את לא לבד.

אני ממש נמנעת מלהכנס למעגל הזה שוב. לחיות בלי בן זוג זה קשה מאוד אבל לחיות עם הרדיפה הזו - קשה עוד יותר.

בדידונת

New member
מזדהה, STORY OF MY LIFE

לא שזה מנחם, את לא חולנית, את אנושית וכואב לך, לא קשור לכך שיש לך ילדה, הצרכים שלנו לא נעלמים ומה לעשות החולשות שלנו עדיין בועטות...
שולחת חיבוק ומקווה כמובן שתמצאי אהבה ולא רק יזיזות ואם יזיזות אז שלא תיקשרי... לא עשיתי סקס קרוב לשנה, הילדה בת חודשיים, מרגישה פרח נבול :(

למעלה