דחוף - צריכה הדרכות לתפירת חיתולי בד

Yuli Gama

New member
דחוף - צריכה הדרכות לתפירת חיתולי בד

לקטנה יש פטריה ופריחה מטורפת מהחיתול והמשחות כבר לא עוזרות. אני בגדול מאוד אוהבת חיתולים רגילים אבל יש גבול והאלטרנטיבה היא לתת לה להתרוצץ (לזחול)
"פרא" בבית. אשמח להדרכות פשוטות עם גזרה, אני רוצה להכין לה כמה עד שהפריחה תעבור.

lzabari

New member
אני יודעת שהיא עדיין תינוקת אבל אולי אפשר

לשים תחתונים רגילים עם ״ריפוד״

Yuli Gama

New member
אפשר, חשבתי שחיתול יהיה יותר נוח

מה גם, שהגדול שלי נורא נעלב מזה שהיא לובשת תחתונים (יש לה כאלו שבאים מתחת לטוניקות, מעל החיתול)
הוא לוקח את זה ממש אישית.
"ספיר קטנה! ספיר צריכה חיתול!"

מה גם, שיש לי בדיוק מטר של פלנל עודף

ותכלס, חיתול תפור אמור לספוג טוב יותר והריפוד שלו לא אמור לברוח כאשר היא זזה. (נראה לי, לפחות. תמיד הסתכלתי על החיתולים האלו בחשדנות)

זה ממש ממש פשוט!! עשיתי לא מעט בעבר

לאחיין שלי.
בגדול יש המון גזרות ברשת. אופציה נוספת היא לקחת חיתול במידה 4+ בערך ולהוציא ממנו גזרה.
לפני שהופכים את מה שתפרת (על המיומנות שלך אני סומכת!) תופרים בזיגזג גומי סביב הרגליים ובאחורי הגב, הופכים, תופרים סקוטשים וזהו
ממש ממש פשוט! ממליצה לך כמילוי להשתמש בסמרטוטי מיקרופייבר הצבעוניים הם סופגים מעולה. בפנים תעשי פלנל ובחוץ כותנה. ושוב - יש המון גזרות ברשת.
אם יש לך כוח להשקיע קצת, תעשי חור בחלק האחורי של החיתול שתוכלי להוציא את המילוי וככה יתייבש מהר יותר

רות מלר

New member
אני קצת חוששת לא מהתפירה אלא מהתועלת של התוצא

למה אני מתכוונת
כשיש פריחה זה לפעמים גם מהגומי
מהחיכוך בבד המכווץ

לכן לפחות לחודש הקרוב הייתי עוברת לחיתולי טרה כמו פעם
את הבד את יכולה למצוא אצל שבו ברחוב רענן
כדי להתקשר לוודא לפני שמגיעים
03-6825689

Yuli Gama

New member
עברנו אליהם היום

הילדה הזאת היא מפעל קקי קטן.
עברנו דרך קרוב לתריסר חיתולים בחצי יום, בינתיים לא רואה שיפור אבל לפחות אין החמרה.

אגב, יש עוד שיטה, בלי לתפור חיתול

תריצי חיפוש על how to diaper with a prefold
אחותי עושה ככה לילדים שלה, את הפלסטיק שמחזיק את יכולה להשיג באיביי. בינתיים בשביל לא לחכות עד אז, תכיני לך כמה ריבועים כאלו (חיתול בד פלנל כמו הטטרא) ותחתלי אותה לפי השיטה, תראי על לאן הבד מגיע וללפרי שם סקוטשים או טיקטקים.
הרעיון הוא לעשות סיבוב בבד וזה מה שעובר בין הרגליים.

ויש עוד שיטה

לגדל בלי חיתולים.
אצלי בבית שתי בנות שגודלו בהצלחה בשיטה. (וזה לא אומר להסתובב "פרא" בבית ולפשפש בלי הכרה)
אפשר לקרוא על זה באתר "באופן טבעי".
ולגבי החיתולים- אולי לפני שאת תופרת מאסה של חיתולים תנסי להשאיל אול לקנות אחד או שניים, כי יש תינוקות שגם חיתולי הבד עושים להם פריחה....

segev018

New member
אמבט עמילן כבר ניסית?

פשוט להמיס במי האמבט עמילן כלשהו - קמח תירס או קמח תפו"א (לא ניסיתי קמח רגיל) - ו"להשרות" את הטוסיק כל עוד יש לה סבלנות לשבת. זה מרגיע את הפריחות. גם פיזור האבקה על הגוף משפר את המצב.
רפואה שלמה!

אביטלתל

New member
תפרתי פעם חיתולי בד

( מצטערת כבר אין לי גזרה, אבל אם לפני 7 שנים היו כמה ברשת, היום בטוח יש יותר )

אבל מהנסיון שלי אז, לוקח זמן וכמה נסיונות להגיע לגזרה הנכונה

מכיוון שמדובר בעניין שדורש מענה עכשיו אני ממליצה לך לנסות קודם את הקיפול של ה prefold
בארץ אפשר לקנות כיסויים ואת הסוגר תוכלי להזמין ברשת וזה יגיע יחסית מהר

אם יד2 רלוונטי מבחינתך, תוכלי למצוא גם כאלה, ואז גם תוכלי לנסות סוגים שונים מבלי שזה יעלה לך המון כסף

Yuli Gama

New member
אנסה את ה prefold

נראה לי הכי נוח בכל מקרה.
בינתיים משתמשים בתחתונים של הגדול. נראה, אולי גם נמשיך איתם.
בכל מקרה, כנראה אחת המשכות ל התאימה, בינתיים המצב רק החמיר.

משחה מומלצת לטיפול בפריחה

אחרי שניסינו הרבה משחות, כולל אנטיביוטיקה וקורטיזון ולשווא, קיבלתי המלצה על משחה שנקראת "צינקוד" מיוצרת ע"י בייבי פסטה, קניתי בבית מרקחת ללא מרשם ב-15.8 ש"ח.
השיפור היה תוך יום
הכי מומלץ זה לשפוך צינקוד לכוסית קטנה, ולהוסיף בייבי פסטה, לערבב ביחד ואז למרוח על הטוסיק. הצינקוד מרפא, הבייבי פסטה יוצר שכבת הגנה. אני התעצלתי לערבב אז פשוט מרחתי בנדיבות צינקוד, ואז שפכתי בייבי פסטה על החיתול. זה כבר נמרח לבד. פשוט ראיתי פלאות. רפואה שלמה

Yuli Gama

New member
תודה!

חבל שלא קראתי את זה בבוקר לפני שנסעתי לעיר.
בינתיים: משחה סטרואידתית, ויטמרפאן, ופריחה + בצקת מטורפת.
מחכה ליום שלישי לקחת אותה שוב לרופאת העור.

למעלה