-הטובים-בשם דנה פלוס

Mישהיא

New member
- ונא לכתוב-כדי שלא אקבל על הראש

פינת הטובים למי שלא הבינה...

אצלינו
ימים רגועים
שנ"צ נעימה - של הבנות

אתמול כדורי שוקולד ביחד.. יצאו טעימים פחד
היום היונו לארוחת צהרים אצל אבא שלי - וגם (לשם שינוי) היה נעים .

שימשיך ככה

viviane11

New member
הפעם לשם שינוי מצטרפת..

בכורתי בת ה 12 הגיעה לחצי הגמר בחידון פתח תקווה.

היא לומדת בהתנדבות כבר 3 שבועות על ההיסטוריה הכללית של העיר וההיסטוריה הצבאית בפרט
.

מעריצה את הילדה ובנושאים הנ"ל מודה שלקחה את הגנטיקה של התורם: מזמן הייתי זורקת את כל החומר הזה ל

תאילוטי

New member
גברת - אני מכירה אותך - החצי שלך גם אצלה !

מותק - אני יודעת בדיוק כמה את חכמה ונבונה ( ומרצה מעולה ! ), אז בבקשה - קצת פירגון גם לעצמך !!!

תאילוטי

New member
שבוע של

אחרי שביליתי יום כיף עם אימא שלי, יצאתי ברכוש רב ! האימא המקסימה שלי קנתה לי מלא דברים חדשים !
והים אני הלכתי וקניתי לניר גרדרובה חדשה ומלאה לחורף ! מוקדם יותר עשיתי לו מדידות, והמתוק הזה שואל עכשיו: נו אימא, החורף הגיע ?
אין מה לומר - ילד של אימא שלו...
אה - ואתמול בלילה ישנו 10 שעות (!!!). אחחחח - תענוג !

זכיתי בתביעה ייצוגית.....

ואני אמורה לקבל 12,000 ש"ח.

יתאים בדיוק לעיצוב של הדירה החדשה....

איזה כיף...

תאילוטי

New member
פשששש ! שאפו !!!

סחתיין !
תהני - ועל איזו דירה חדשה את מדברת ??? איפה ? מתי ?
שולחת מסר עם הטלפון שלי ( לא בגלל הדירה ), בגלל שהבטחתי ממזמן...
קחי בחשבון: בשעה 20:00 הבית אצלי נסגר לפעילות...

תאילוטי

New member
טעות שלי - יש לך כבר הטלפון שלי...

התבלבלתי במישהי אחרת.
בטח לדירה החדשה - ברכות ! וכבוד לאימא ואבא שלך !
שימי תמונות של השיפוץ - ותהני מכל רגע. איזה כיף !!!

אנדי75

New member
יש לי, יש לי

סקירה מאוחרת עברה היום תקין ובנוסף התקבלה היום תשובה טלפונית שגם בדיקת מי השפיר תקינה. מיני דרמה שנוצרה בעקבות בדיקת חלבון עוברי כבר מאחורי

בדרך לסקירה חלון זמן פנוי, עייפות וחשק עז לכוס קפה הכניסו אותי לבית קפה שטרם נפתח. בעל הבית הפתיע ושאל אם יש משהו שהוא יכול לעזור בו. ברוב חוצפתי ביקשתי קפה בטייק אווי והוא לקח אותי לברמן, הציג אותי כמכרה וארגן לי קפוצ'ינו כפול ע"ח הבית. מה-מ-ם ומ-ח-מ-ם את הלב

כשיצאתי מהסקירה הרכב לא הניע. באסה. מצאתי את עצמי בהרצליה ב 18:00 וצריכה עוד להגיע לצפון. אחרי שהתכוננתי נפשית להמתנה לשרותי דרך, גרר ונסיעה באוטובוסים אל תוך הלילה, הסתבר שרק הלך המצבר. חזרתי הביתה עם הרכב ועם מצבר חדש.

לא ראיתי היום את האפרוח (פעם ראשונה שאני לא רואה אותו יום שלם) אבל מחר אפצה על כך!

נפלא שהבדיקות תקינות

איזה כיף המקרים הקטנים בחיים ואנשים נחמדים שפוגשים שפשוט "מסדרים" לנו את היום
יאללה להניח דאגות בצד ולהנות מההריון

Honey Annie

New member
רק בשורות טובות כאלה.

ואם את נתקעת בהרצליה - אז תתקשרי ואדאג לך קצת. :0

הזמנתי כרטיסי טיסה!

הפיצפון ואני נטוס בקיץ לאירופה, לטיולים ולביקורי חברים ומשפחה.

הצגות בתאטרון

למרות שהבונבונית חולה ON-OFF כמעט שבועיים , אמא שלי ,שקנתה לי כרטיסים להצגה כמתנה ליומולדת שלי, התעקשה שנלך ושאבא שלי ישמור על הילדים. בלב כבד מאוד הסכמתי כי שנים לא הייתי בהצגה בתאטרון וגם כי הייתי חייבת קצת לצאת להתאוורר. ההצגה היתה מקסימה ומאוד נהניתי. זאת ההצגה של יוכי ברנדס, "בנו בחרת". חזרתי עם המון אנרגיה הביתה לעוד לילה לבן..
היום שוב הלכתי להצגה , הפעם להצגה עם הבונבון שהזמנתי אליה כרטיסים כבר לפני חודש. הצגה מתוקה להפליא שנקראת "דלת הקסמים" ומלאה שירים וצבעים. הבונבון כל כך נהנה (גם הוא צריך קצת להתאוורר ממרתון המחלות של הבונבונית) ושמח ולא הפסיק לחייך.
מסתבר שמספיק דברים קטנים כדי לתת לנו אנרגיה להמשיך

למעלה