שאלון קצר לשבת

קולדון

New member
שאלון קצר לשבת

האם נהיית חולה או מצוננת מהתקפת החורף הזו?

מה לדעתך הדרכים הכי טובות להלחם בהצטננות הזו?

המלצה לסדרה לימים החורפיים?

סרט טוב?

ספר?

יוטיוב חורפי במיוחד?

מה הכי היית רוצה שיקרה עכשיו באורך פלא?

מה יותר שווה, שלג או גשם?

מה יותר רומנטי קיץ או חורף?

מה הדברים הטובים שיש לחורף הזה להציע (חחח אני בדיכאון חורף/הצטננות/שרירים כואבים/צוואר תפוס)?

מה עושים כשלא נעים להוריד את מר חתול מהברכיים (אבל כמה אפשר לשבת בלי לזוז על הספה הא..) ?

קולדון

New member
?ראשונה

האם נהיית חולה או מצוננת מהתקפת החורף הזו?
כן. והחזקת מעמד כשכולם היו חולים ועכשיו נפלתי גם. בעסה.

מה לדעתך הדרכים הכי טובות להלחם בהצטננות הזו?
המון תה וג'ינג'ר והמון שכבות ומרק חם..

המלצה לסדרה לימים החורפיים?
אני רואה סדרה לא משהו אז אין לי המלצה..

סרט טוב?
מחכה להמלצות שלכן...

ספר?
משהו קליל וזורם..

יוטיוב חורפי במיוחד?
הנה אחד:

מה הכי היית רוצה שיקרה עכשיו באורך פלא?
שמשהו יבוא ויסדר את החדר שלי ויעשה לי קצת מסאז' אחכ...

מה יותר שווה, שלג או גשם?
גשם... למרות שגם גשם די מעפן..

מה יותר רומנטי קיץ או חורף?
אני אוהבת קיץץץץץ

מה הדברים הטובים שיש לחורף הזה להציע (חחח אני בדיכאון חורף/הצטננות/שרירים כואבים/צוואר תפוס)?
פחחחח אולי את זה שהוא ממש קצר. אמור להיות.

מה עושים כשלא נעים להוריד את מר חתול מהברכיים (אבל כמה אפשר לשבת בלי לזוז על הספה הא..) ?
לא זזים... אהההם.

levshavur

New member
אני עונה...

שלום לכולן
קודם כול רציתי להגיד שהחורף סוער פה, בהתחלה היה גשם זלעפות ורוח (ביום רביעי) ואחר כך יש אצלנו הרים של שלג...כך שלא היה אינטרנט, ולא הייתה טלוויזיה, ויש חלקים של העיר שאפילו לא היה חשמל...
אז אני מנצלת את הזמן שכרגע יש אינטרנט...
לגבי הצטננות: עכשיו אני לא מצוננת (למרות שקר לי- כי דווקא בשבת הזאת נקרעו לי נעלי הבית החורפיות
...) אבל בסוכות הייתי מצוננת מאוד, וגם חטפתי אסתמה בתוספת.
לגבי דרכים להלחם בהצטננות: יש דרכים תזונתיות: חשוב לדעת מה לא לאכול בזמן הזה, ומה מומלץ לאכול (וזה עובד!!!) יש אנשים שצמחי מרפא יעזרו להם מאוד. זה עדיף במיוחד אצל אנשים שנוטים להצטננויות על מנת שלא לגרום לגוף לפתח עמידות עקב שימוש רב באנטיביוטיקה (כמובן שיש מקרים ואין ברירה אלא להשתמש באנטיביוטיקה, וזה חיוני).
אני לא מרבה לראות טלוויזיה אז אין לי מושג לגבי סדרה...לפעמים אני רואה חדשות או שומעת איזו הופעה באחד הערוצים...
לגבי סרט : יש סרט מצויר ממש חמוד שנקרא 'באג לייף', הציורים מדהימים!!! זה עם דיבוב לעברית ויש קריצה של הומור...(אתמול נתתי לבעלי לראות את הסרט, ולמרות שלא את כול העברית הוא הבין, הוא אהב אותו...)
הספר של לני רבינוביץ' (נדמה לי שהשם שלו 'בשמחה תמיד') ספר מצחיק (בכלל הוא איש מצחיק מאוד, גם כשהוא נותן הרצאה בחיים האמתיים...)
יוטיוב חורפי?...אין לי אחד חורפי, אבל אחד ששמעתי לא מזמן ומאוד התחברתי אליו הוא: "יודעת שאני" - של טובה גרטנר. וגם בהפוך למזג האוויר החורפי "הצד המואר" של מיכה ביטון. (שזה גם השיר שאני ובעלי בחרנו לחתונה שלנו לפני 3 שנים) אם מישהי יכולה לשים קישורים אני אשמח (אתם מכירות אותי כבר שאני גרועה בזה...חחח).
באורח פלא: הייתי רוצה עכשיו להיות באולם מחומם, על הבמה, ולשיר את השירים שלי (ואולי גם לזכור איך לנגן אותם בעצמי...)
אני מעדיפה את השלג, גם כי הוא יותר יפה, וגם כי אני לא יוצאת כולי רטובה...חבל רק שקר בשני המקרים

בעיניי יותר טוב הקיץ, אבל הכי 'רומנטי' זה דווקא האביב כשהכול מלא בפרחים...
בזמן כזה כשיש שלג בחוץ, יש סיבה טובה להיות בבית, ולא צריך להתרוצץ לשום מקום, ו'מותר' גם סתם ככה להתחפר מתחת לפוך...חחח
במקרה שלי זו גברת חתולה,(במיוחד אחת משתיהן) שמתיישבת עליי, אז אני מזיזה את עצמי ממש בעדינות, והיא מבינה את הרמז ויורדת ממני...זה יותר מורכב כאשר אני מתחת לשמיכה והן באות להיות מתחת לשמיכה גם, ואני רוצה לקום, אז כואב הלב להקים אותן כי קר......אז אני מנסה לעטוף אותן בשמיכה וללכת.
שיהיה לכולנו סוף שבוע חם ונעים!
לבשה.

למה לא

האם נהיית חולה או מצוננת מהתקפת החורף הזו? לא תודה.
מה לדעתך הדרכים הכי טובות להלחם בהצטננות הזו? לתת לזמן לעבור.
המלצה לסדרה לימים החורפיים? אין לי טלוויזיה ואין לי מושג מה יש בכלל.
סרט טוב? מסע הבחירות של מאיר אריאל.
ספר? אהבתי ממש את "שנות החלב" של יערה שחורי. עכשיו אני קוראת את underground של מורקמי, אותו אני חובבת מינוס אבל זה ספר חצי תיעודי ולגמרי פוסט-טראומטי, כך שאני בעניין.
יוטיוב חורפי במיוחד? לא יותר.
מה הכי היית רוצה שיקרה עכשיו באורך פלא? שינה, אהבה.
מה יותר שווה, שלג או גשם? שלג, ברור. גשם זה פושטי.
מה יותר רומנטי קיץ או חורף? חורף לוקח בהכל.
מה הדברים הטובים שיש לחורף הזה להציע (חחח אני בדיכאון חורף/הצטננות/שרירים כואבים/צוואר תפוס)? מים. אוויר קר. בגדים ארוכים.
מה עושים כשלא נעים להוריד את מר חתול מהברכיים (אבל כמה אפשר לשבת בלי לזוז על הספה הא..)? לפני שמתיישבים לוקחים את הקינדל החדש שקיבלת ליום ההולדת ואז את יכולה להעסיק את עצמך שעות עם החתול על הברכיים. טוב, ואז אני קוראת בשם שלה והיא מתעוררת.

למעלה