אם נכנסתם לשירותים בתחנה

מצב
הנושא נעול.
אם נכנסתם לשירותים בתחנה

אם נכנסתם לשירותים בתחנה
מרכזית/רכבת וראיתם סוטה מציץ לתוך תא השירותים התקשרו בבקשה מיד למשטרה (100) ותדווחו עליו

צריך להילחם בתופעה המחליאה והמכוערת הזו

droriko

New member
לדעתי

אם נכנסתם לשירותים בתחנה
מרכזית/רכבת וראיתם סוטה מציץ לתוך תא השירותים התקשרו בבקשה מיד למשטרה (100) ותדווחו עליו

לדעתי
צריך להיות סוטה בשביל לרצות להיכנס לשם מלכתחילה

felixr

New member
*למצולמים אין קשר לנאמר

אם נכנסתם לשירותים בתחנה

*למצולמים אין קשר לנאמר

זה לא מצחיק!!!

אם נכנסתם לשירותים בתחנה

זה לא מצחיק!!!
זה קרה לי לפני כמה שנים,

נכנסתי לתא ובמקרה ראיתי משמאל חור בגובה הרגליים ובתוך החור ראיתי עין!!!

מתוך אינסטינקט בעטתי בחוזקה בחור וכמעט שנשברה המחיצה האומללה.

יצאתי משם מיד והבטחתי לעצמי שיותר אני לא נכנס לשירותים ציבוריים!!!

ומאז זה כך...

ובקשר לדיווח למשטרה...

זה לא מצחיק!!!
זה קרה לי לפני כמה שנים,

ומאז זה כך...
ובקשר לדיווח למשטרה...
אני מאותם אנשים שלא מאמינים שמשטרת ישראל עושה עבודה נאמנה ובטח לא בחוקים המטופשים ובשופטים שאוהבים להקל עם עבריינים.

אני בטוח שאם הייתי מתלונן במשטרה, היה זה בזבוז זמן מיותר, לא מאמין שמוקצים לכך משאבים וגם אם היו תופסים את אותו המציצן זה היה נגמר באזהרה או בהרחקה מבניין התחנה.

זה מיותר להתלונן על כך, אותו מציצן ילמד לקח אם העונש יכאב לו וכמה אנשים טובים יתפסו אותו ויראו לו למה זה לא כדאי לעשות זאת.

אני התקשרתי מיד למשטרה, מסרתי פרטים

ובקשר לדיווח למשטרה...
אני מאותם אנשים שלא מאמינים שמשטרת ישראל עושה עבודה נאמנה ובטח לא בחוקים המטופשים ובשופטים שאוהבים להקל עם עבריינים.

אני בטוח שאם הייתי מתלונן במשטרה, היה זה בזבוז זמן מיותר, לא מאמין שמוקצים לכך משאבים וגם אם היו תופסים את אותו המציצן זה היה נגמר באזהרה או בהרחקה מבניין התחנה.

זה מיותר להתלונן על כך, אותו מציצן ילמד לקח אם העונש יכאב לו וכמה אנשים טובים יתפסו אותו ויראו לו למה זה לא כדאי לעשות זאת.
אני התקשרתי מיד למשטרה, מסרתי פרטים
מדויקים (זה קרה כמה מפתיע... בתחנה המרכזית בתל-אביב), ותוך 10 דקות הגיעו 2 שוטרים, הצבעתי על תא השירותים שבו הסתתר הסוטה, ואחד השוטרים נכנס לתא הסמוך וכשגם הוא ראה עין מציצה עליו מתוך החור שבמחיצה (חור בגודל של כדור טניס) הוא יצא, דפק בחוזקה על דלת תא השירותים של הסוטה ואמר "זה משטרה תפתח !!", הסוטה יצא והשוטר אמר לו "אתה עצור" שם עליו אזיקים ולקחו אותו לתחנת המשטרה.

כמובן שגם הגשתי נגד הסוטה תלונה במשטרה, הסתבר שזו הפעם השנייה שהוא נתפס מציץ בתחנה המרכזית בתל-אביב (הפעם הראשונה הייתה בשירותי הנשים והוצא נגדו צו הרחקה), הוגש נגדו כתב אישום והוזמנתי לתת עדות במשפט, ובסופו של דבר אותו סוטה הורשע בפגיעה בפרטיות וקיבל מאסר בפועל למשך 4 חודשים + פיצוי כספי לי ולמתלוננת הראשונה (2,000 ש"ח לכל אחד מאיתנו).

אז חברים יקרים, בבקשה לא לזלזל בטיפול המשטרתי והמשפטי.

פשוט התקשרו למשטרה ותדווחו, שלפחות לאנשים אחרים לא תיגרם אותה עוגמת נפש ותחושת עלבון !!

הנה קישור להכרעת דין במשפט של

ובקשר לדיווח למשטרה...

הנה קישור להכרעת דין במשפט של
סוטה שהציץ לתא בשירותים :

http://www.psakdin.co.il/fileprint.asp?filename=/plili/private/ver_tolp.htm

איפה זה קרה לך ? (חשוב להזהיר את ציבור

זה לא מצחיק!!!
זה קרה לי לפני כמה שנים,

ומאז זה כך...
איפה זה קרה לך ? (חשוב להזהיר את ציבור
הנוסעים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה