שעת משבר מיני...

emily88

New member
שעת משבר מיני...

מכירים את זה שמשום מקום, ככה סתם באמצע השגרה מחלחל לתוכם יצר כזה? שפתאום שולחן האוכל מתדמיין אחרת מסתם עוד ארוחת ערב או שהבד של הבגדים קצת כבד לגוף וכל מה שרץ בראש זה גניחות קטועות כאלה?
ואיכשהו היצר הקטן הזה משתלט על כל אינץ׳ בגוף, התקשורת בין המחשבות לתנועות לא ממש זורמת, מריחים קצת זיעה באוויר אבל מהסוג הזה שהתגעגעתי אליו, זיעה של התחככות בין העור שלי לשלו, ושל חדירות עמוקות שמאופיינות בנשימה קצרה ושל טשטוש חושי ההיגיון והתעצמות הפורקן הפיזי..
מכירים את זה שפתאום בא לכם שהפרטנר ישכב מתחתיכם ותשבו עליו זקופים, הוא סורק בעיניים כל קימור, כל פיסת עור ערומה, מתפעל מהגודל של השדיים, העיניים שלו ניצתות ולובשות הבעת סקס בוערת כזאת ואתם מרגישים שאתם עומדים לחוות אורגזמה שתותיר אתכם בצמרמורת ממושכת מהחוזק שלה?
ואיך שבא לי להתפשט עכשיו, מקלחת זריזה שלא תסיר לחלוטין את ריח הגוף שהתערבב בניחוח הציפייה לקראתו,
להתמקם בנוחות בין הסדינים הנקיים ולהמתין לו שיבוא לפרוק את כל החייתיות הזאת ממני וייתן לי להשתגע מהעילוי שבמגע איתו.
והכי טיפוסי... מכירים את זה שהאובססיה לסקס מגיעה ברגע הכי לא מתאים?
ברוכים הבאים לערב של חרמנית ברמות פסיכיות.

:)

מיכל352

New member
אאאאיייייי כן!!!

נראה לי שכל יצור אנושי חש בכך בצורה כזאת או אחרת..

גררררר דווקא שאני חורש

לפני החרישה היום התחלתי בפורנו קצת יותר מדי לדעתי כי בזבזתי שעתיים של כדור ועכשיו הפסקה קצרה נצפה בסרט.
פורקן ונעבור לטריגו

כמעט כל בחורה שעוברת ברחוב

אני מפשיט עם עיניי רנטגן. לאחר מכן ישר הפנטזיה היא להעיף אותה לאיזה מיטה ולצלול לתוך המעמקים. לשתות, לאכול וגם ללקק מה שצריך.

אכן, תקופה ממש קשה. איפה בנות הדרום שרוצות שיאכלו אותן?

etai677

New member
אם את..

במשבר מיני אז אני לא יודע איך להגדיר את המצב שלי כרגע...

אין יותר משבר מיני ממילואים

למעלה