סיכום הקיץ

riktal

New member
סיכום הקיץ

למרות שאני יודעת שחצי מדינה היתה במקלט הקיץ, הרגשתי צורך לעשות את סיכום הקיץ הזה

אז...:

איך עבר הקיץ?
חוות הקיץ המשמעותית ביותר
משהו מיוחד שעשיתי בקיץ?
לאן טיילתי?
מה אכלתי?

סרט הקיץ שלי
סדרת הקיץ שלי
שיר הקיץ שלי

וידאו מרענן שאני רוצה לשתף

תמונת הקיץ שלי

שיהיה חורף קר וגשום

Ayelet 363

New member
מסכמת

שום דבר ממה שאכתוב בטח לא קשור לקיץ.
אני בעצמי לא ממש קשורה לקיץ (לא הולכת לבריכה, הולכת לים אבל נמנעת מהשמש ורק מסתובבת, הרבה פחות חם לי מלאחרים).
&nbsp
איך עבר הקיץ? בדאגות.
חוות הקיץ המשמעותית ביותר: עשיתי כל מיני דברים עם חברים. אבל לא דברים מיוחדים ברובם, עיקר הכיף היה להיות עם האנשים.
משהו מיוחד שעשיתי בקיץ? כתבתי סיפור לתחרות (עוד לא שלחתי), אחרי המון זמן שלא הצלחתי לכתוב שירים הצלחתי לכתוב 3 ביומיים, ראיתי מחזמר (אבל ממש בהתחלה שלו פתאום נהייתי ממש מצוננת וגם חוויתי הרפתקה בלנסות לחזור הביתה בגלל בעיות לא צפויות. היה כיף, אבל זה בזכות חברה שהייתה איתי).
לאן טיילתי? לא טיילתי (הליכה לאיבוד לא נחשבת). עשיתי הליכות והשתפרתי בזה, אבל זה היה בחיפה, בסביבה שאני מכירה טוב. הייתי גם בקריות, במודיעין ובירושלים, אבל זו סתם רשימת מקומות שהייתי בהם. מחר אני נוסעת לטבריה לחפירה. זה נחשב לסוג של טיול?
מה אכלתי? גלידה.
.
סרט הקיץ שלי: Guardians of the Galaxy
סדרת הקיץ שלי: המ... כל מיני. דוקטור הו חזרה. התחלתי סטארגייט בקצב איטי במיוחד (למרות שאני כן אוהבת את זה).
שיר הקיץ שלי: השירים הקבועים שאני שומעת, בעיקר מ-Wicked ומ-Rent, קצת Frozen. נדיר שמצטרפים עוד שירים לאהובים עליי.

למעלה