סיכום שבועי

queen helen

New member
סיכום שבועי

איך עבר השבוע האחרון?

שתפו בדברים הטובים, הרעים והאחרים.
וכמובן צרפו שיר.

באיחולי סוף שבוע צונן.

שלי

טוב

שמתם לב שהתחלתי עם טוב?
אז כן השבוע עבר טוב ובעיקר מלא בדברים מפתיעים ולטובה לשם שינוי

אממ שסגרתי איזה עסקה עם ספק מסויים שהתחלנו לעבוד איתו ואבא יצא מרוצה מימני עד הגג.

עקב זה אני נדרשת להגיע לרמת גן ביום ראשון(וכבר הייתי ברמת גן השבוע
) וזה הכי מדכא אותי אני פשוט לא סובלת לנסוע מחוץ לעיר אבל אין ברירה!

השבוע הלכתי לחפש שוב נעליים הפעם יותר לעבודה פחות ליציאה רגילה. מצאתי לשמחתי הרבה מצאתי(אני מתוסבכת בנעליים
)

הייתי בהזכרה השבוע של בן דוד ואממ היה ממש כייף כי המשפחה מצד הבן דוד שכנעו אותי לישון ולא לנסוע(זה היה 10 בלילה כמעט) והיה ממש כייף כי ישנתי עם בן דוד של הבן דוד שנפטר(נרצח וואטבר) ואממ דיברנו וזה היה בכללי כייף לא יודעת הרבה זמן לא עשיתי משהו מהנה נטו.

אמא התקשרה ובישרה לי שקידמו אותה בעבודה ואממ לשם שינוי הייתה שיחה טובה איתה.

אתמול ביקשתי מהאקס עזרה לגבי איזה גרף שאני צריכה להכין בקשר לעבודה והוא סופר חזק בזה ואני הכי בורה.

הוא לשמחתי נהנה בשמחה וישבנו לילה לבן לגמרי. גמרנו באיזה 1 בלילה גמורים . אבל העיקר שהכנתי אותו בסוף זה מאוד חשוב.

קיבלתי השבוע הרבה מחמאות(מייק אפ חדש
) כאילו פתאום חזרתי לעצמי וראיתי כמה שאנשים אוהבים/מעריכים אותי סך הכל. צריך לדעת לקחת את הדברים הטובים בחיים ולא לשים לב יותר מדי לחרא מסביב.

אבא רוצה שאוציא רישיון נהיגה על משאית........... זה מזה דפוק.... מה לי ולמשאיות למרות שהם ממש עושות לי את זה חוץ מזה שמים וארץ בכל מקרה אהבתי את ההצעה והחלטתי לקחת אותה. לא יזיק רישיון נוסף יש לי כבר על אופנוע ורכב רגיל. זה לא יועיל גם לא יזיק

השבוע התחיל בצורה טובה ומסתיים ככה. ואמן שימשיך ככה.

רע אין הרבה אבל אממ........ סתם כמעט קיבלתי קנס אני אלופה בזה לנסוע פול גז ואז להתלונן שפשוט הכביש היה ריק

אה האקס מנסה להתקרב אליי אבל אני מרחיקה אותו בצורה הכי דוחה וזה "אני עייפה 10 וצריך לישון"

השבוע באתי מאוחר הביתה לא זוכרת איזה יום ומצאתי את החנייה שלי תפוסה וואלה...........לא פאן.

לא ישנתי כמה ימים בלילה כאבים נוראים בקיבה בסוף אני הולכת לעשות גסטוסקופיה. דחוף בהול. כבר מעל 10 שנים אני סובלת את זה לא רוצה לסבול עוד.

שיר

http://www.youtube.com/watch?v=8u965-x-l3w

ווואלה שהשבוע יעבור מעולה לכולנו ושנגלה על עצמנו שאנחנו כל אחד אוצר בפני עצמו רק צריך לגלות את זה

משאית? מגניב! אני הייתי רוצה לעשות רשיון

על משאית. אבל אין לי ממש מה לעשות עם זה, אז אני לא אשקיע בזה זמן וכסף.

שמחה לשמוע שבסה"כ היה לך שבוע טוב.

תודה אממ

לא זה לא הכי פאן כי משאית זה זה מאוד כבד.

אבל אני בונה על זה שאולי פעם ארצה לנהוג במשאית(משהו כבד ומיוחד יאפ...) אז כן זה יכול לעזור

כאמא לילדים, השבוע הזה היה בסימן סיום שנה

שתי מסיבות סיום מקסימות! כריכות של מחברות, תעודות, תמונות - בקיצור: הרבה כיף ושמח והמון גאווה בשתי בנות מקסימות.

אני עכשיו בין עבודות, ולכן באווירה של סיום גם בעצמי, למרות שלהתחיל עבודה בקיץ זה די דפוק כהורה, כי זה אומר שאני לא ממש יכולה לקחת חופש...

מנסה באווירת הסדר וסיום העבודה לסדר גם דברים נשכחים בבית.
(לא ממש הולך בנתיים
)

וכרגע אין לי שיר.
איזה מזל שאני לא סובלת מחום יותר מידי...

בהתחלה הבאתי לעבודה עליונית דקה

אבל כ"כ קר לי שאני מחזיקה עליונית חמה ולפעמים גם זה לא מספיק..
אז כשאני יוצאת החוצה - זה כ"כ נעים להפשיר!

בבית הדלקתי השבוע את המזגן פעם ראשונה בעיקר בגלל אחרים שהיו כאן.

מה שכן, באוטו ממש חם..
(כנכנסים לפני שהמזגן מתחיל לעשות משהו)

orald

New member
זה ידוע שליצורים קטנים כמו עכברים...

יש בעיה לשמור על חום גוף בגלל שהנפח שלהם קטן יחסית לשטח הפנים.

עכברים הם חמודים.

ארנבים חמודים וגם נראים ממש טעימים.

עמוס כרגיל. שוב עבדתי בשישי.

הייתי בערב שישי אצל אמא שלי, אחי הקטן הגיע בשביל לקבל סוף סוף את התואר מהטכניון. אז הוא נשאר יחד עם אישתו והקטנה לשבת.

האחיינית המקסימה שלי (הבת של אחותי התאומה) גם היתה נוכחת, ובאיזה שהוא שלב התחלתי להשתעמם ב"ארוע" (המבוגרים מדברים רק על דברים משעממים או מעצבנים שאני לא יכולה להגיב) שפשוט ניגשתי אליה והתחלנו לדבר, או יותר נכון, היא התחילה לקשקש. וזה היה מדהים, אי אפשר להבין מה היא אומרת, אבל היא הוסיפה הרבה תנועות ידיים וזה נראה שהיא חוזרת על אותו סיפור שוב ושוב בעיקביות (היא בקושי בת שנתיים). והסיפור היה מלא מימיקות ונראה שהיא מספרת משהו ממש רציני שהיא ראתה/קרה לה.
אני חושבת שהילדה תצא גאון מהלך...

מעניין איך תצא הבת שאל אחי הקטן. נראה לי שגם לא יחסר IQ, אבל היא רק בת חצי שנה אז יש מה לחכות.

ביום שישי הבא יש לי את החלק הראשון של המבחן באינגליש (ראיון). אני צריכה להיות באיזה חור נידח בת"א בערך בשעה 10:00. מאוד מלחיץ, כי אני יודעת שאני אשכח הרבה מילים ואגמגם. אוף! >.<

ת'שמעי, אני מבינה את הלחץ והקושי

אבל אם מראש תגיעי בגישה של 'אני אשכח' אז את בטוח תשכחי ואם לא, יש עדיין סיכוי שלא.

queen helen

New member
שלי

היה שבוע ממש משעמם.
מישהי מהעבודה ילדה אתמול, מעניין איך זה ישנה את יחסי הכוחות בעבודה...

היום הלכתי לשיעור ניסיון (שני) בגלישת גלים. היה ממש כיף, אבל בחזור בהמשך לסאגה הבלתי נגמרת של פציעות ממש מגוחכות, נפלתי על כף היד ועכשיו היא ממש כואבת, אז אני אסיים כאן.
נ.ב
בקצב הזה אני אזכה בפרס דארווין ממש בקרוב.

לילה טובה לכולם.

שיר מחאה

גלישת גלים??

את נעשת מגניבה יותר מיום ליום...

אחותי עשתה את זה לפני שנתיים והאמת שזה נגמר עם פציעה ביד שעד היום היא סובלת ממנה. (זה בלי קשר לפציעות שהיא החלימה מהן..)
מסתבר שזה ספורט די מסוכן.
אבל גם מאוד כייפי

אז תהני ותשמרי על עצמך

אגב, את יודעת מה הסימן של הגולשים?
איך מזהים אותם גם ללא גלשן?

queen helen

New member
את ממש לא בכיוון

זה היה רק שיעור ניסיון כי לברה מצאה קופון.
השיעור ניסיון של לפני שנתיים היה כי חבר גרר אותי.
ואםהיית רואה את כל הנפילות, לא היית מדברת על מגניבות יותר לעולם. למען האמת יש לי קואורדינציה של קרנף.

מה קרה לאחותך? אני רק קיבלתי גלשן לשיניים, אבדן של עדשה (חד פעמית) ומלא שטפי דם בכל הגוף.
הנפילה על היד היתה כמה שעות אח״כ...
קואורדינציה של קרנף, כבר ציינתי?

והיד עדיין כואבת.

אם זה המצב, תשכלי שוב אם את רוצה לקחת

שיעורים בגלישת גלים.

אחותי משוגעת. היא אוהבת ספורט אקסטרים והיא עושה הרבה דברים משוגעים.

מה קרה לה?
טוב, חוץ מחבלות ומכות כחולות שהן בלתי נמנעות בהתחלה (ואחותי ספורטאית מגיל ממש קטן), היא חטפה את הגלשן לפרצוף וזה נגמר במזל בלי נזק רציני, כמעט טבעה (ספור ארוך שאני לא זוכרת את כל הפרטים שלו, פרט לעובדה שהיא פשוט ידעה שמה שהיא לא תעשה, היא הולכת לחטוף את הגל הזה ולשקוע למצולות..) והפגיעה שבעקבותיה סיימה את הגלישה, היתה כאשר נפלה מהגלשן והוא משך לה את היד ומאז יש לה בעיה במרפק של היד (כאבים, דלקות וכד'. יש לה מה שקורה לרוב ממשחקי טניס. לא זוכרת את השם של זה.)
ואמרו לה שזה 'יישאר לתמיד'.
אני כבר לא מדברת על הספורים שהיו לה על אחרים..

קיצר, היא נסתה במשך אותו קיץ לשכנע אותי לבוא איתה.
בהתחלה עוד שקלתי את זה, כי זה נראה ממש כיף ומגניב.
אבל אחרי שראיתי את כל המכות שהיא חוטפת ושמעתי את כל הספורים, אמרתי לה שהבנות שלי עדיין צריכות אמא.
אולי בגיל 60

queen helen

New member
אני ממש לא בענייני אקסטרים

אני פחדנית באופן מביש.
לכן אין לי כוונה לקחת את זה לכיוונים מסוכנים (כמו גלים גבוהים).
ואם (בדגש על "אם") אני אמשיך, זה בטח יגמר בקורס של שישה שעורים בים חלק כמראה.

בגיל 60 אני מתכננת לטייל במקומות משעממים כמו אירופה.

למעלה