חידון חידון חידון

oren29at

New member
תשובה אפשרית 8

(אני מנחש אמנם, אבל) א' ללא ספק .

הלקח שלנו להיום, ילדים: הכי טוב זה להיות חבר ו/או להקים הרבה מאד להקות. כך תוכל להיכנס שוב ושוב (ושוב) להיכל התהילה של הרוק'נרול, כל פעם בתואנה אחרת. אה לא חייב אפילו לשנות את הסגנון המוזיקלי שלך. בלוז יעשה את העבודה, על פי רוב.

oren29at

New member
"מופע ריקוד בטן" אני יכול להבטיח רק חלקית

כלומר- בטן כן, ריקוד לא כל כך (כשאני רוקד יורד גשם).

אני חושב, אם כבר, שהפורום הזה מעט יותר איכותי ואינטלקטואלי, ומופע ריקודי בטן לא ממש מדבר אל האנשים פה. אי לכך, וכדי למשוך יותר משתתפים לחידון שלך, אני מוכן לתרום ערב הקראת שירה, אולי של המשורר הפולני המהולל קז'מוז פשמשציג'ינסקי. כדי לעשות את זה אטרקטיבי ממש, אני אקריא את השירים בקלינגונית, משום שחלק מהעיצורים, כמו "חבעעפ" או "קרגעלג" (ל' צדית לפני ג' מתובלת) מבליטים את התשוקה העזה הנודפת משירתו של קז'מוז'.

לחילופין, אפשר תמיד לקרוא סטטוסים של יאיר לפיד ברצף ("יאיר לפיד" זה "קרוקודייל דנדי" באוסטרלית, למקרה שאתה לא מעודכן באסון שפקד אותנו לפני כשנה)

arieltr

New member
אדוני המנהל תפסת מומנטום בשלב מסוים

ואז זה התמוסס קצת.
תבדוק איפה טעית...

2/8 לבינתיים

arieltr

New member
זה שאלון ניחושים - לא ידע

רצוי ללכת בעקבות ההגיון של האלמינציה ואז להפוך אותה וללכת הכי דמיוני שנראה משלוש האופציות, ורק אז להוסיף סיבוב של דביליות לכיוון הרציונל. זה עבד למנהל פעמיים, עכשיו רק צריך לנחש איפה בדיוק

אבל יפה שאת והברמלאי ידעתם על ז'קו, אני לא ידעתי עד שהופיעה השאלה בתכנית. אין שום מצב שהייתי מהמר שהמאבטח פוצץ לו את המוח ועוד בהופעה של סנטנה. זה פשוט נשמע יותר מדי הגיוני לסרט מדע בדיוני בלבד.

Barmelai

New member
ככה זה

כשאוהבים את Weather report ומחזיקים מפסטוריוס נגן באס שמעטים כמוהו. בסופו של דבר אתה יודע עליו דבר או שניים.

למעלה