לונדון - הכנות אחרונות

• פותח הנושא viczi
  • פורסם בתאריך

viczi

New member
מקסימום - נלך למסעדה אחרת

גם די התאכזבתי כששמתי לב בתפריט שהקינוחים היפים הם רק עד שעה 18:00 ורק באמצע השבוע...

ayulli

New member
בקרבת ווטרלו (התחנה)

יש את anchor and hope הנהדר: http://www.anchorandhopepub.co.uk/. לגבי טירת ווריק, אם במקרה תשלבו את הטיול באותו היום גם עם אוקספורד, אז מומלצות (במרכז העיר) Edamame היפאנית המצויינת ו-Yeti הנפאלית. יש בה גם יופי של פאבים, כמובן...

viczi

New member
הוספתי לרשימת הפאבים שלי

מסתבר שהוא גם נבחר ברשימת מאה הפאבים הטובים בבריטניה.

באוקספורד לא נהיה, אבל שמרתי לפעם הבאה, שאני מקווה שתהיה מתישהו...

ותודה מיוחדת על כך שרשמת את השמות באנגלית

זה אמנם מעצבן לעבור שפות אבל גם התרגום מכתב עברי לאיך שזה אמור להיות כתוב באנגלית הוא לעתים אתגר.
מזל שגוגל מתקן.

תודה על ההמלצות

Meirav Flum

New member
נצל"ש לאוקספורד

אני הולכת להיות שלושה ימים באוקספורד ואשמח להמלצות עם/ בלי ילדים...

ayulli

New member
המלצות אוכל?

בכללי, Edamame ו-Yeti; השוק המקורה עם עצירה להצטיידות ב-Ben's Cookies; בטירה יש את The Big Bang שעושה כבוד לנקנקיות; G&D לכל מה שקשור בגלידות ונגזרותיהן; Loch Fyne יכול להיות נחמד לדגים ופירות ים; Turl St. Kitchen.
&nbsp
פאבים: זו הרבה שאלה של טעם, ולא רק באוכל - אווירה, פעילויות (אם בא לך להשתתף בערב חידונים, נגיד) וכו׳. על קצה המזלג - Bookbinders, וגם The Grapes, הפאב על Folly Bridge ששכחתי את שמו כרגע בגלל האווירה, וכמובן The Eagle and Child לטולקינאים וחובבי סי אס לואיס.
&nbsp
פאבים מחוץ לעיר, אם יש מזג אוויר טוב: The Perch ואולי גם The Trout (שהפך לחלק מרשת, אבל קשה להתווכח עם המיקום שלו).
&nbsp
קפה: Brew החדש יחסית, The Missing Bean במרכז העיר. The Nosebag חמוד לארוחת בוקר או תה וסקונז, ו-Old Parsonage אם רוצים משהו פנסי יותר.

Meirav Flum

New member
תודה רבה

אני נוסעת לבקר חברה עם שלושה ילדים שגרה שם ואת הביקור נסיים בזמן בנות בלונדון. כבר הוזמן מקום לארוחת צהריים ביאואצ'ה. בביקור הקודם השתתפנו בערב חידון בפאב והיה ממש מצחיק וכיף ואפילו זכינו בבקבוק יין על השם הכי מוצלח לקבוצה (ואני לא מצליחה להזכר מה הוא היה).

החתולית

New member
וואו, איזה תכנון קפדני

אם לקחתם מלון באיזור ה- TOWER בגלל רגישות לשטיחים, כדאי לחשוב על שכירת דירת נופש בפעם הבאה (וחייבת להיות פעם באה).
&nbsp
אני עם LONDI81 בעניין מסלול ההליכה מסט. פול. בבורו מרקט יש כמה מסעדות נחמדות, ולא חייבים לשוטט בשוק, רק לקנות בו אוכל :)
&nbsp
אני מסכימה גם עם משפט הסיום של LONDI81: אין על לונדון בעולם.
&nbsp
לגבי מסעדה סינית - בדקי את המאמר הזה מטיים-אאוט לונדון. יכול להיות שיעזור לך:
http://www.timeout.com/london/restaurants/where-to-eat-in-chinatown

viczi

New member

I am not freak control, I am control enthusiast

שקלנו דירה אבל לבסוף החלטנו על מלון.
זה יצא כמעט אותו מחיר כי אנחנו צריכים 2 חדרי שינה.

לפחות בתאוריה לגור ליד Tower of London מאוד קוסם לי.
מקווה שיהיה בסדר גם במציאות

תודה על התגובה

אoיה

New member
מחשבות לונדוניות

יאווצ'ה, בהחלט, אוירה, קוקטיילים וצלעות ביסמין. יאמי. לא זכורה לי כרועשת במיוחד (מצד שני, אולי אנחנו היינו גורמי הרעש עם שני ילדים?)
זוכרים לטובה וגם כל מי שהמלצנו לו זוכר לטובה את polpo האיטלקית הקלילה והמשמחת, יש להם כמה סניפים. מנות קטנות וטריות משקאות טובים, וייב מעולה.

קחו בחשבון שהמרכז הלונדוני לא גדול במיוחד כך שאפשר להשקיע ביום אחד גם בצ'יינה טאון, קובנט גארדן וסוהו בלי להרגיש שזה מותח את גבול היכולת.
בורו-מרקט כיפי לשיטוט ובכלל, הצד השני של הנהדר נהדר להלך לאורכו.
אפשר לחצות ולחזור לסיטי bea's נהדר (לתה של אחה"צ עם סקונס והכל).
בפורטבלו תראו מה מזמין לכם ונראה טוב וטרי ונחמד. יש שם סניף של gail's - יאמי למאפים וקפה או ארוחה קלה, יש את הfirst floor - שהוא סוג של פאב משודרג. למטה בר, בקומה מעל מסעדה. נחמד. וכמובן אוטולנגי.
כשתחזרי, ספרי הכל, כדי שיהיו לי רעיונות נהדרים לנסיעה ביוני.

viczi

New member

אכן בסוף החלטנו לנסות להגיע ל-yauatcha
למרות שמונח "לא רועש" עבור אנשים עם ילדים הוא די שונה משלי

אני חייבת לרוץ לעבודה אבל בערב אקרא יותר על polpo.
ממבט חטוף, נראה שהיא קרובה ל-princi ויכולה לשמש עוד אופציה לאיטלקי.

Bea's מתוכנן אצלינו לארוחת בוקר.
שמחה לשמוע שהיא נחמדה כי ברגע שראיתי קנקני תה תלויים מהתקרה - כבר לא התעמקתי בתפריט

קראתי על gail's, טוב לדעת שיש גם באיזור פורטובלו.

תודה רבה על ההמלצות

אשתדל להעלות דיווחים כשאחזור

Czerniak

New member
מעורר חשק - עוד שני גרוש

א. מצטרף לכל ההמלצות על בורו מרקט. לעומת זאת בפורטבלו היבול היה דל יותר (טוב בורו הוא שוק אוכל, ופורטבלו עתיקות

ב. לגבי פאבים - מזכרוני בחלק גדול מהפאבים אין אוכל באמצע השבוע (פרט לבירה שזה לחם נוזלי). לא מכיר את הפאבים שציינת, אבל שווא לברר מראש כדי שלא תתאכזבו.

viczi

New member
פותחת את הארנק

א. שוק בורו - לא הפעם. בפורטובלו אני קהל שבוי אבל בזה מסתכמים השווקים לפעם הזאת.
מקווה שתהיה עוד פעם, אולי אז...
ב. הפחדתי אותי ורצתי לבדוק אתרים של הפאבים.
בדקתי 4-5 ולכולם יש אוכל בצהריים.

תודה על התגובה

למעלה