מכושפות

always be me mc

New member
מכושפות

אם למישהו זה מפריע אז אפשר לשרשר :) אבל רק רציתי לציין את היום...
אני תמיד הולכת לציין יום הסיום לסדרה שחלק קוראים לה בדיחה, חלק לא מבינים על מה המהומה אבל גדלתי עליה ואהבתי אותה ויודעים מה? בפסח, אחרי הרבה זמן שלא ראיתי ואיך אומרים "נזכרתי" ראיתי שוב כמה פרקים ואין, אני עדיין אוהבת את הסדרה הזאת
בשבילי היא תמיד תהיה משהו מיוחד... ולא באמת, באמת תשכח.

זהו, הייתי חייבת להגיד. בלי להיכנס שוב לוויכוחים על הרמה שלה חח
(מחר אגב, מאי 22 זהו היום של זהות בדויה אפשר לומר. תוכנית שהסתיימה ב-22.5.06)

always be me mc

New member
קטע מזעזע מ-3X22

תמיד היה לי קשה לראות תפרק הזה

אולי בגלל זה אני לא מתה עליו (no pun intended)

דנה1982

New member
דווקא הפרק האהוב עליי

אני חושבת שזה הפרק שראיתי הכי הרבה פעמים (אוהבת את הסדרה מאוד) ונדרשו לי הרבה צפיות כדי להפסיק לבכות כשפייפר מתה.

סדרה טובה לרוב, היו לה רגעים מביכים מאוד, את עונה 6 ראיתי בכוח, עונה 5 ברובה נוראית, 8 הייתה טובה רוב הזמן, פרקי הסיום טובים מאוד.

אבל אין על עונות 3-4. ארבע במיוחד טובה מאוד, ואני מסכימה עם מי שאמר כאן בשרשור שפייג' הוסיפה הרבה לסדרה, ולפעמים הרגיש לי שטוב שהרגו את פרו והביאו אותה, היא הייתה קלילה יותר.

always be me mc

New member
הפרק הזה פשוט הורס אותי

אני לא יכולה להתמודד איתו נפשית
הוא אשכרה ממש קשה לצפייה

אבל פרק סיום חזק ומעולה ללא ספק!

הו ואני עדיין שונאת את הרופא הזה... האידיוט הזה לא הוסיף שמן למדורה? והמשוגעת הזאת עם הרובה

ואיך הדלתות נטרקות ... קריפי!

אניוואי מכבדת את דעתך, בשבילי כמה שזה מעולה זה טו מאץ' אבל אם את אוהבת אז סבבה

אני לא הולכת להכחיש שלמכושפות היו רגעים נורא, נורא, נורא, נורא מביכים
היו לא מעט קטעים של WTF
אבל היו גם לא מעט WTF טובים. אני אישית נקרעת מעונה 5 וחושבת שזה כל כך מרענן ונחמד שיש את זה אחרי עונה 4

עונה 6 הייתה קשה לעיכול במידה מה אבל פרקי הסיום שלה אני בהחלט אוהבת (לדוג')

עונה 7 מה? נראה לי היא התחילה קצת חסרת כיוון ואז עם קייל והאווטרים היא קיבלה מטרה. עונה נחמדה - אגב, כמה פילר שזה נשמע ושהפרק נראה אני נורא אוהבת את Little Box of Horrors, פייג' הייתה מעולה בפרק הזה ואהבתי את הנאום הקיטשי של דורסי על תקווה.

עונה 8 עונה טובה. אולי טיפה יותר מדי בילי וכריסטי בפנים שלנו ופוקוס על בילי אבל היה מותח, הפרק לפני אחרון בכלל, משהו ענק וכמה חתונות נחמדות על הדרך, ליאו בא והולך ....
תודה לאל פחות וייאט וכריס

always be me mc

New member
^^^ תתעלמי מזה בבקשה^^^^

לא ידעתי שנשלח לי ולכן המשכתי אח"כ לערוך מה שהיה ושלחתי (שוב מסתבר חח)

always be me mc

New member
וואלה?

אני לא יכולה להתמודד איתו נפשית
הוא אשכרה ממש קשה לצפייה

אבל פרק סיום חזק ומעולה ללא ספק!

הו ואני עדיין שונאת את הרופא הזה... האידיוט הזה לא הוסיף שמן למדורה? והמשוגעת הזאת עם הרובה

ואיך הדלתות נטרקות ... קריפי!

אניוואי מכבדת את דעתך, בשבילי כמה שזה מעולה זה טו מאץ' אבל אם את אוהבת אז סבבה

אני לא הולכת להכחיש שלמכושפות היו רגעים נורא, נורא, נורא, נורא מביכים
היו לא מעט קטעים של WTF
אבל היו גם לא מעט WTF טובים. אני אישית נקרעת מעונה 5 וחושבת שזה כל כך מרענן ונחמד שיש אותה אחרי עונה 4

עונה 6 הייתה קשה לעיכול במידה מה אבל פרקי הסיום שלה אני בהחלט אוהבת (לדוג')

עונה 7 מה? נראה לי היא התחילה קצת חסרת כיוון ואז עם קייל והאווטרים היא קיבלה מטרה. עונה נחמדה - אגב, כמה פילר שזה נשמע ושהפרק נראה אני נורא אוהבת את Little Box of Horrors, פייג' הייתה מעולה בפרק הזה ואהבתי את הנאום הקיטשי של דורסי על תקווה.

עונה 8 עונה טובה. אולי טיפה יותר מדי בילי וכריסטי בפנים שלנו ופוקוס על בילי אבל היה מותח, הפרק לפני אחרון בכלל, משהו ענק וכמה חתונות נחמדות על הדרך, ליאו בא והולך ....
תודה לאל פחות וייאט וכריס !!

עונה 4 = מעולה

ופייג'... קשה להחליט עליה. מצד אחד הרבה פעמים היא הייתה בדיחה אבל במקום מסויים היא לא הוסיפה? היא לא ריעננה את הסדרה? כנראה שכן :)

einat162

New member
זאת לא פרו שמתה (שאנון דורהטי)?

ואת פייפר הקפיאו באיזשהי צורה (באיזור הפרקים האלו הפסקתי לעקוב).

LeAnnDylan

Well-known member
גדלחעכדלגכנלח'ק!!!!$$@%%$

מהממות שלי

עשית לי חשק לעשות מרתון

פייפר

פרו

מכושפות

always be me mc

New member
חח אז תראי מה הבעיה :)

האמת שברגע שמתחילים פרק אז בקלות אפשר להיסחף לעוד פרק ועוד....המרתון יוצא לבד

ומרתון של איזו עונה? 1?2?3? אני מניחה שמעבר לזה זו לא אופציה ממש מבחינתך.

ו:
פיבי

פייפר

פרו גם חמודה

ופייג' גדלה עלי

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שאני אוהבת את כל העונות

אז לא משנה לי מרתון של איזו עונה.. אבל 1 ו-3

always be me mc

New member
אפשר להגיד שאני מרגישה אותו הדבר :)

יש עונות שככה כיפיות יותר ויש כאלו שפחות אבל בגדול נהניתי מכל מהסדרה. לא חשבתי "יו איזו עונה מעצבנת"
לא שאני זוכרת

בקצרה:
עונה 1 - ההתחלה, כמה דמויות ופרקים בלתי נשכחים

עונה 2 - צבעונית ומגוונת וזוג מסויים מעמיק עוד יותר

עונה 3 - הסדרה הפכה עלילתית ורצינית

עונה 4 - עונה כל כך וקודרת

עונה 5 - עונה קלילה ומצחיקה

עונה 6 - עונת וייאט וכריס חח

עונה 7 - המ... אווטארים, זאנקו, קייל הטמבל חח והחיזיונותתת
הרבה התעסקות עם עתיד וחיים הייתי אומרת
עונה 8 - בילי וכריסטי, גם עונה דיי אפלה

וכן יו, אני מודה! אני אוהבת את עונות 2,4,5 לא מעט :) עונה 5 כל כך קסומה ומצחיקה ומלאה ביצורים מיתולוגיים וזו העונה שבה השלישייה המחודשת נראית הכי קרובה.
עונה 2 גם דיי צבעונית עם אנשים שנשאבים לציורים, חיות שנהפכים לאנשים והמועדון שנהיה מלא בחיות חח פרקים על גלגולי עבר, עתיד, פרשי אפוקליפסה, דמויות שיוצאות מסרטי אימה, קופידון, המזל של מרפי (החוסר מזל של פרו ;)) יאדה, יאדה, יאדה... וגם מיתות *האמ*
עונה 4 - הפרקים הראשונים של מכושפות שאי פעם ראיתי היו 401-402 וכבר אז בכיתי חח (תודה באמת הולי), אין כמה שהעונה הזאת עצובה ומדכאת ואפילו מכעיסה במקום מסויים (האמ. לא מאמינים לפייג'. האמ.) בגדול היא מדהימה והולי ואליסה עשו בה עבודה מדהימה.
גם עונה 3 עונה נורא יפה וחזקה ואיך אהבתי את פיבי וקול

עונה 1 לא ראיתי הרבה זמן אבל זו עונה ממש חמודה. אנדי ממש חמוד חח אבל ברצינות יש כמה פרקים קלאסיים שמה ומשפטים זכורים (Where's Buffy when you need her?) וזו עונה פשוטה יחסית, עם הרבה נבל השבוע אבל היא מהנה.

ואז בעונות 6,7,8 של הסדרה באמת קצת מרגישים שנשחקת אבל היא עדיין מהנה ואפילו כריס גדל עלי בסוף

אז כן, בגדול באמת שנהניתי. מכושפות הייתה ממש מהנה
לפעמים אפילו קומדיה מעורבת עם קסם

וסליחה על החפירה חח בטעות יצא לי ויאללה, אז תעשי איזה מרתון של עונה 1 או 3 (שאגב את מוזמנת להסביר את ההעדפה)

למעלה