קורי מונטית'

riktal

New member
#RipCoryMonteith

אני כבר מזמן לא חלק מהפורום הזה, למרות שאני עדיין צופה בסדרה, אבל רציתי לשתף אתכם בכאב שלי על המוות של אדם כל כך מוכשר

קיבלתי את ההודעה מ-YNET בזמן דיון הוכחות בשעות הבוקר ומיד איבדתי כל ריכוז (השופטת שלי ציינה לאחר מכן, כשסיפרתי לה מה קרה, שעכשיו היא מבינה מדוע הייתי פתאום לא מרוכזת). הייתי בטוחה שזאת בדיחה ונכנסתי מיד ל-YNET ולטוויטר אבל האמת הכואבת התבררה כנכונה.

כל היום אני מסתובבת עם פרצוף עצוב, ממש רוצה לבכות, אבל גם כועסת על הבחור, כן כועסת
!

יש להגיד על בחור שכל עולמו היה לפניו, שהשיג את רוב חלומותיו - בחורה (לפי מה שהבנתי מטוויטר הוא וליאה עמדו להתחתן בעוד כמה שבועות),קריירה מצליחה, תהילה - הכל הגיע לו בבת אחת וזה כנראה היה יותר מדי בשבילו. לצערי הוא לא הראשון שנופל כך (ורוב הסיכויים שלא יהיה האחרון).

עצוב, פשוט עצוב

נוח על משכבך בשלום, קורי (פין)

למה את כועסת עליו? עוד לא ברור מה קרה

הרי זה לא שפורסם שהוא מת ממנת יתר או התאבד, וגם אם כן - זו הייתה מחלה, הוא ניסה לשלוט בה במקום שהיא תשלוט בו, הוא היה בחור אמיץ על כך שהיה מוכן להודות בזה שהייתה לו בעיה.
הבעיה הזו הייתה קיימת הרבה לפני התהילה, וחזרה כמה שנים אחרי שהתהילה התחילה, כך שלא נראה לי שזה היה קשור.

בכל מקרה, לא כדאי לדבר סרה על אדם שנפטר.
יהי זכרו ברוך.

מה הקשר שהכל הגיע לו בבת אחת-

ושזה הכל היה יותר מדי בשבילו? הבנאדם היה מכור הרבה לפני שהוא התפרסם.. הוא השתמש בסמים כבר מגיל 13 ובגיל 19 הוא נכנס למוסד גמילה.

aesu

New member

אוף, זה כל כך לא הוגן. הוא היה בקושי בן שלושים וזה פשוט בא משום מקום.
אני רוצה להגיד משהו למשפחה ולחברים אבל פשוט אין לי.

AccioMoon

New member

אז ישבתי במשרד ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי. אז החלטתי לכתוב מה שייצא אני משתפת-

קורי היקר,
אני כותבת לך בלי ממש לדעת למה. זו נראית כאילו הדרך היחיד לפרוק את כל מה שיושב עליי. כבר כמה שעות שאני יודעת על המוות שלך, אבל הראש שלי מסרב להבין, לקלוט, לעכל.
המורה שלי בתיכון נפטר לפני כמה שבועות. הוא נמצא ללא רוח חיים בבית שלו, קצת כמוך. אז ישבתי על המיטה והתחלתי לבכות וחשבתי "מה אני אמורה לעשות עכשיו?" לא מצאתי תשובה אז, ואני לא מצליחה למצוא אותה גם היום. קמתי בבוקר ואחד הדברים הראשונים שראיתי היה פרסום שהיום מתקיים ראיון של פינצ'ל ושל קליין. שזה היה... פאקינג מרגש, כי אנחנו מחכים לראיון של דארן וכריס יחד נצח בערך. אחרי שעה, כששחר התקשרה וסיפרה לי, שמעתי: "רורי מת". לא הבנתי למה הספוילר הראשון של העונה מדבר על מוות של דמות שבכלל נעלמה למשך עונה שלמה. עברו כמה שניות לפני שהבנתי, ועוד כמה שעות כדי להתחיל לעכל. אני לא חושבת שאפילו התחלתי. העניין הוא, שאנשים צוחקים, או פשוט לא מבינים. בזמן שאני בכיתי בשקט מעל השולחן שלי, מנסה נואשות להפסיק, התגובות היו: "חה, כוכב ילדים מת ממנת יתר. אירוני! אוקי, ממשיכים לעבוד". וזה בסדר, כי אתה כוכב הוליוודי רחוק, כנראה אחד מלא מעט כוכבים שמתו ממנות יתר בגיל צעיר, ומעבר ל"OMG!" ראשוני, אפשר להמשיך הלאה. ואני... אני מרגישה שאיבדתי חבר או בן משפחה. וזה קשה. זה קשה בעיקר כי העבודה נמשכת, והשעות מתחלפות, והטלפונים מצלצלים והחיים ממשיכים - אין לנו הלוויה ללכת אליה, או מקום להתפרק. ואני צריכה להכיל את עצמי בתוך זה ולמצוא את הדרך הנכונה להתאבל לאדם שמעולם לא פגשתי, אבל כ"כ יקר לי, ויקר לכ"כ הרבה אנשים מסביב לעולם.

אני חושבת על מה הלאה. אני חושבת על כל החדשות והכותרות והידיעות שהולכות לבוא. על תולדות חייך, על הרגעים האהובים שתמיד נזכור, על ראיונות של הקאסט, על... כל מה שהמדיה תצליח להמציא ולהוציא, ואני רק רוצה שזה יעלם. שהכל יהיה מן בדיחה אחת גדולה ולא מצחיקה. כמו שחשבנו אז, כשהתאשפזת במכון גמילה, והתאריך היה אחד באפריל. אבל זה לא נעלם. ואני חושבת על גלי בלי פין האדסון, ועל איך גלי פשוט לא יכולה להיות בלי פין האדסון. ואני חושבת על זה שאין יותר קורי מונטיית', ויש לי בחילה. ואני חושבת על ליה, ועל הקאסט, ואני חושבת על כמה הכל... אכזרי ולא פייר ומה יקרה אם גם .....

לא 'הכרתי' אותך מאוד טוב. אבל תמיד העלת לי חיוך, הצחקת, ריגשת והיית חלק בלתי נפרד מהמשפחה הכל כך מיוחדת שנוצרה בזכות גלי. אז, תודה על זה.
"your idols can save your life but you cant save theirs".

Rest in peace.

הם היו מאורסים?!?! גם אני לא ידעתי

אני לא בטוחה בזה, אמרו כאן בפורום שנראה היה שהם עומדים להתחתן, אבל לא נראה לי שהיה משהו פורמלי.
בכל מקרה, זה כבר לא משנה עכשיו

sharonironi

New member
זה מאושר

שהם היו אמורים להתחתן ב28 לאוגוסט / יולי (לא בטוחה אם אוגוסט או יולי) והם כבר קנו שמלה וארגנו והכל :'(

danas83

New member
מאושר ממי? הם לא היו אמורים להתחתן היינו

יודעים אם כן

לא כל מה שרשום בטוויטר זה נכון

danas83

New member
הם לא!
והויכוח מצחיק אותי

אף אחד לא מדבר על כך שהוא הציע והם לא פרסמו את זה בשום מקום (שמועות לא הופכות משהו לאמיתי) היא לא נקראית ארוסתו אלא רק מכונה החברה שלו בכל מקום בחדשות. אם הם היו מאורסים כולנו כבר היינו יודעים על זה כי בחורה כמו ליאה לא תסתיר דבר כמו אירוסים היא דווקא תשתף וכמה שיותר ואין להם סיבה להסתיר דבר כזה טוב בינהם כמו שהם לא הסתירו את הקשר שלהם.

אז נא לבטל את הסרט מקרינים לך הם לא היו מאורסים

למעלה