עברו 7 שנים..

meytall0

New member
עברו 7 שנים..

היא הייתה אמורה להיות בת 7. כיתה ב'.
רואה את ילדי וילדות המשפחה שנולדו סביב מותה, איך הם גדלו והתפתחו וכואבת שלא זכיתי לחוות זאת איתה.
מכיוון שהיא נפטרה ביום האזכרה של סבתי, אני עוברת אליה, כי אני "כבר שם". מצד אחד הכאב קיים, אבל מצד שני לא טוב לשקוע יותר מדיי במחשבות של "מה היה יכול להיות" וכו'.
אז כבד וכואב לי בימים האלו שסביב תאריך האובדן.
למדתי להמשיך לחיות לצד הכאב והזיכרון שעולים מדי פעם, ומתעצמים פעם בשנה. מחבקת את השניים שישנם ושואבת מהם כוחות בכל יום ויום.
זוכרת אותך ילדה שלי.

ידי קסם

New member

רגע אחרי שמדליקה נרות שבת ונרות נשמה לסבתי (שנפטרה חודש אחרי מבלי שנפרדתי ממנה) ולתינוקת שלי לירז שלא הספקתי להכיר מחוץ לרחם, קוראת את שכתבת.
מאחלת שבת שלום, חוזק ורק בשורות טובות

בעיקר חיבוק

כן, הזמן עובר, והילדים שישנם גדלים והם נהדרים ויש רגעים שפתאום קופץ לך האין, הילד שאף פעם לא יודעים איך לספור אותו ואיך לדבר עליו.
זה גל וזה עובר לא צריך לשקוע
חיבוק גדול

shoosh101

New member

מחבקת אותך מיטל,
הימים סביב התאריך הם תמיד קשים יותר מהאחרים, ונכון שלא טוב לשקוע, אבל לגמרי מותר להוציא החוצה רגשות כואבים.
זוכרת איתך את בתך, ובטוחה ששני המתוקים שיש לך בבית עוזרים לך לעבור את הימים האלה.

איבדנו סביב אותו תאריך (בהפרש של 4 שנים).
אני כבר לא במחשבות של מה היה אילו, ואפילו מפתיעה את עצמי כשאני שומעת אותי כאילו מהצד מדברת על האובדן בכזו פתיחות וקלילות, אבל לימים האלה של אמצע חשוון יש את הכובד שלהם.

למעלה