שרשור שאלות בטעם פיצה-מצה!

september1

New member
נעליים :)

מישהי יודעת איפה אפשר למצוא נעליים כאלה ב-ישראל- ? :)
אפשר גם בסגנון,צבעים שונים גם תופס
תודה וחג שמח

PointOfFashion

New member
עכשיו יהיה לך קצת יותר קשה למצוא בארץ

בגלל שרוב חנויות הנעליים עוברות לקולקציית קיץ ואלו בברור נעלי חורף, אבל את יכולה לנסות באלדו או בסטייל-ריבר שמוכרים נעליים של ג'פרי קמפבל.

בהצלחה!

addicted to

New member
איפה מוצאים כזאת ??

מישהי יודעת איפה אני יכולה למצוא את השמלה המהממת הזאת ?
או מי המעצב ?
לעוד תמונות אפשר לחפש ביוטיוב JESSICA SANCHEZ DUET
תודה

tzlil21

New member
צריכה עזרההה

מחר כמה חבר'ה מהבסיס עושים על האש באיזה חוף ים. השאלה שלי היא מה ללבוש?? משהו פשוט?קליל? חשבתי על שמלה קיצית כזו אבל נראה לי שיהיה קר..יש לי גם כובע קש חמוד אם אפשר לשלב אותו במשהו..עזרהה!!@

PointOfFashion

New member
עדיין רלוונטי?

אם זה הבוקר לא נראה לי שתהיה בעיה עם שמלה קיצית כי די חם בימים האחרונים. אולי תקחי איזו עליונית דקיקה למקרה ותהיה רוח קרה.
בערב עדיין ממש קר אז ממליצה על משהו יותר מחמם משמלה.

בכל מקרה, אם זה על האש בים זה לא נשמע כמו משהו שצריך להתגנדר אליו יותר מידי. תבחרי את מה שבא לך הכי בטבעי והכי נוח.

והכי חשוב - תהני!

tzlil21

New member
חחח כן עדיין רלוונטי, זה היום בערב

את צודקת שלא צריך להתנגדר לזה אבל השאלה היא מה אפשר לשים במזג אוויר ההפכפך הזה..אין לי מכנס ארוך שהוא לא ג'ינס אבל נראה לי שג'ינס לא כ"כ מתאים ל"אירוע"..

PointOfFashion

New member
מה רע בג'ינס?

דווקא הכי מתאים בעיניי...

אני כנראה הייתי לובשת ג'ינס עם חולצה מכופתרת אוברסייזד וג'קט דמוי עור (כדי שלא יתפוס את הריח של העל-האש כמו ג'קטים אחרים).
כדי לתת לכל המראה קצת יותר "קטע" הייתי שמה איזו שרשרת בעלת נוכחות (בצבע ו/או בגודל) וסגרתי עניין.
אבל זאת אני

מקווה שבנות אחרות בפורום יעזרו לך, ובכל מקרה ספרי לנו מה החלטת בסוף!

יעל176

New member
שמלה של בר רפאלי

מישהי יודעת מי עיצב את השימלה של בר?
תודה.

no nick7

New member
שאלה לאלו שהולכים\ות לקנות בגדים עם חבר\ה

יש לך חבר או חברה לא קרוב ואתם או אתן
הולכים לקנות בגדים.

עכשיו, יש כמה חנויות שרוצים ללכת. נעולים על משהו בראש אבל רוצים לבדוק כמה חנויות לראות אם יש את הבגד ואם יש במקום אחר עוד בגד דומה שנראה יותר טוב ורוצים לראות גם מחירים.

איך אפשר ללכת עם חבר או חברה לא קרובים ולעשות את הבדיקה הזאת מבלי לשגע אותם ממקום למקום ? זה לא נראה טוב .
בנוסף, האם אתם מודדים את הבגדים ואז הולכים לחנות אחרת למדוד? בבקשה תענו על זה. כי בעצם, המוכרים של כל החנויות המותגים אומרים "וואו, זה יפה לך!!!" ורק ממתינים שנקנה כדי שיקבלו אחוזים וכשאנחנו רוצים למדוד גם בחנות אחרת אז המוכרים יתבאסו ואני ארגיש לא נעים עם זה.

ושאלה אחרונה שפחות חשובה - איך אתם קונים בגדים בשוק? כי.. אי אפשר להוריד את הבגדים (למדוד) ליד כולם. אין מראה לראות איך הבגד יושב על הגוף . מצד שני, יש מציאות שוות בשוק והמחירים נשמעים טוב.

שאלתי אתכם שלוש שאלות, אשמח אם תעזרו לי כי אני בחור מבולבל וחסר בטחון וגם מנסה להיות בסטייל ובפוזה לעשות רושם על החברים (או חברות) המגניבים שלי אבל בפנים אני לא כזה ..

מחפשת המלצה לאתר בו ניתן לקנות ברשת

מחפשת המלצות לשמלות קיץ גופיות מכנסונים
וגם תחתונים
במחירים נמוכים

Shusho

New member
אולי תפסיק לנסות לעשות רושם?...

זה מעייף גם אותך וכנראה גם את החברים שלך.

אני מעדיפה לקנות בגדים לבד בדיוק בגלל הסיבה שציינת: לך תעבור 10 חנויות בלי לחרפן את החברים שלך...
ולמי אכפת שהמוכרים מתבאסים על זה שלא קנית אצלם? מה הם חברים שלך? אתה חייב להם משהו? שיתבאסו עד מחר, תקנה מה שאתה אוהב ואל תרגיש מחוייב לשום מקום.
יותר מזה - תנפנף את המוכרים. הם ידחפו לך דברים שאתה לא מעוניין בהם רק כי הם מקבלים על זה אחוזים.

בגדים בשוק - תכלס אני לא קונה יותר מדי בשוק כי זה ממש הימור. תנסה לקנות דברים כמו חולצות וחלקים עליונים שאפשר למדוד או שאפשר לנחש איך הם יראו עלייך.

התייעצות לגבי אאוטפיט

היוש. אני צריכה חוות דעת כנה ואמיתית! בלי רחמים. מה דעתכן על התלבושת הזאת לדייט ראשון? (המיקום לא ידוע. כנראה לשבת איפשהו)
נסיתי לשמור על זה מצד אחד פשוט ומצד שני לא מוגזם..לא יודעת אם זה יצא פשוט מידי או מוגזם? ועכשיו בכלל זה נראה לי משעמם..
ומה כדאי ללבוש מעל?
קיצר, תצילו אותי.

lemons

New member
תגובה

הלוק עצמו יפה, אך כיוון שבערבים עוד קריר + דייט ראשון, אני מוצאת שזה קצת חשוף מדי... יכול להיות לך לא נוח או להעביר רושם מוטעה

לגבי השרשרת, אני זוכרת שהמלצת לי על החנות בפלורנטין
אז רציתי להגיד שנהייתי לקוחה קבועה בזכותך,יש לי את אותה שרשרת בצבע ירוק מדהים ועוד כל מיני דברים, חלקם "וואן פיס", אני לגמרי מרוצה :)

תודה

חנות של מעצב תכשיטים. הוא עושה כל מיני שרשראות, צמידים, טבעות, הכל ממש זול..נגיד השרשרת הזאת עלתה לי 20 שקל אם אני לא טועה. החנות נמצאת בפלורנטין 7. אני מאוהבת בווו

למעלה