חילופי משמרות בפורום

לאה_מ

New member
חילופי משמרות בפורום

חברות וחברים יקרים,
מזה כעשר שנים אני מנהלת את הפורום הזה. הוא יקר לי מאד, והיווה עבורי מקום משמעותי וציון דרך משפיע בהורות שלי ובכלל במי שאני.
בשנה האחרונה אני מרגישה שהניהול שלי כבר לא הוגן כלפי הפורום. הזמן שיש לי להשקיע בפורום הולך ומצטמצם, וגם הילדים שגדלו הופכים אותי ממישהי ששותפה כאן לעומק הדיונים, למישהי שיותר מייעצת, וזו לא היתה כוונתי.
עכשיו, כשהצעיר שלי סיים גן חובה, ועומד לעלות לכתה א', כמעט ניתן לומר שאין לי עוד ילדים בגיל הרך

בנוסף, פתחתי עסק חדש, ואני מרגישה שיהיה נכון להשקיע בו יותר מזמני, ואני לא רוצה שהפורום יפגע עוד יותר כתוצאה מכך.
לכן החלטתי לפרוש מניהול הפורום.
הפרישה הזו קשה עבורי. הפורום הזה, כמו שאמרתי, הוא חלק ממי שאני, הוא מקום שעיצב אותי כאמא וכאדם, מקום שעזר לי להגדיר את התפיסה ההורית שלי ולהפוך אותה ממשהו פנימי, אינטואיטיבי, למשהו מנוסח ומוגדר הרבה יותר, מקום שחייב אותי לעשות חשבון נפש, לחשוב לעומק על נושאים רבים ומגוונים, ולתת דין וחשבון לעצמי על דברים שקודם יכולתי לחלוף עליהם מבלי להקדיש לכך תשומת לב מיוחדת.
יחד עם זאת, אני מרגישה שאחרי תקופה ארוכה כל כך בניהול, הפורום זקוק ל"דם חדש", להתלהבות, להשקעה, למחשבה המקורית שמגיע לפורום הזה לקבל.
TheGreatNut, המוכר כאן בתור "האגוז הגדול", הסכים בטובו להחליף אותי בניהול הפורום. מהיכרותי הוירטואלית איתו, אני בטוחה שהפורום בניהולו ישגשג - היכולת שלו לתת תשובות מפורטות, לנסח תפיסת עולם מנומקת, לפנות לגולשים בנועם ובעדינות אך לומר בכנות את אשר על ליבו, חוש ההומור שלו, היצירתיות שלו, הגישה המקסימה שלו לילדים - כל אלה הופכים אותו למנהל מושלם. אני מאחלת לכם שתהנו ממנו זמן רב!
ואני לא נעלמת. אני כאן. רק לא בכחול. אשמח להמשיך ולהשתתף בדיונים, לתרום כאשר יש לי משהו להוסיף או לחדש, וכמובן, תיבת המסרים שלי פתוחה לכולם.

המון תודה על כל השנים יחד.
באהבה,
לאה

florentin

New member
לאה - תודה גדולה גדולה!

על התשובות הנבונות, על הסבלנות הרבה, על ההשקעה ועל הקול הייחודי שלך!
למדתי ממך המון (לצערי, הרבה דברים שאני קוראת אצלך אני מאוד אוהבת אבל מתקשה ליישם...).
אין ספק שבזכותך זה בית משמעותי מאוד!
המון הצלחה לך בדרך החדשה!

אגוז יקר - ברכות! ובהצלחה!

נשתדל לא לעשות לך ברדק... ולהיות ילדים טובים

לאה, הרבה תודות

אני בעיקר קוראת פה, ותמיד נהנתי לקרוא את התשובות שלך.
אני חושבת שגם הילדים שלי מודים לך

בהצלחה לאגוז הגדול!

לאה היקרה....

אין לי מילים לתאר כמה אני לומדת ממך, מהתגובות שלך, מהאנושיות שלך,
מדרך החיים שאת מתארת.... כל פעם מחדש....
לגבי הדברים מהווים גיבוש והבאה לביטוי של תפיסה שמהותה לכבד את
הילדים במלוא מובן המילה. יש גישות שונות שנותנות יותר מקום וביטוי לילדים,
אבל במהלך הזמן למדתי ממך שפה שונה לגמרי, ולא רק "שיפצורים" (שיפוץ-שיפור)
לשפה הקיימת....
אז המון המון תודה, וכל השתתפות ותרומה שלך פה היא מבורכת ותורמת ומשמחת
...

ולאגוז הגדול, לגבי אתה כבר מזמן חלק מבורך מ"צוות חשיבה" - נותן היבטים מקוריים
מרעננים ורובם מוזנחים (הקשר לגוף, לתגובות הבסיסיות וכו').... כמובן שגם מתוך כבוד
ומבט בגובה העיניים לילדים שלנו...
אז כמובן שיותר מאשמח להמשיך ולקרוא אותך פה....

בהצלחה....

אביבקיץ

New member
תודה על הובלת הפורום

ככל שבנותי בגרו ביקרתי כאן פחות ופחות, אבל בכל פעם שקפצתי לביקור - הרגשתי כמה הדיונים כאן נעימים ועינייניים.

תודה רבה, ובהצלחה בעסק החדש.

נייטי

New member

ואני כנראה אהיה זאת שארוויח מיעוץ צמוד לחינוך בגיל הרך (ומי כמוך יודעת שאני זקוקה למורה פרטית).
לא זוכרת אם אי פעם כתבתי כאן אבל עוד הרבה לפני שהכרתי אותך שמעתי עליך, על הפורום שלך ועל חוכמת ההורות העצומה שלך.
תם עידן ומתחיל עידן ובסוף כל הנקודות יתחברו להן.

בהצלחה גדולה גדולה

TheGreatNut

New member
לאה, המון תודה והמון בהצלחה...

את בן אדם כל כך מקסים, כל כך מדהים... פשוט מורה לחיים.

את עזרת ועוזרת לכל כך הרבה אנשים שזה פשוט מעורר השראה.

הדעות שלך תמיד גורמות לי לחשוב ולתהות, ולבדוק עם עצמי האם ומה כדאי לי לשנות.

אם אני אצליח לתרום לפורום הזה אפילו רבע ממה שתרמת את אני אהיה ללא ספק מרוצה.

וכמובן! שאני בונה על זה שאת לא הולכת לשום מקום, כן?

TheGreatNut

New member
וגם כמובן תודה חמה לכל מי...

שאיחל לי בהצלחה בתפקיד החדש!

לשניכם.

לאה - אהבתי לקרוא את התגובות המעשירות, הענייניות והמקצועיות שלך. המילים שלך תמיד נוגעות ומעוררות השראה.
מצדיעה לך על היושרה ועל הנתינה ארוכת השנים ומעריכה מאד את ההחלטה האמיצה שלך. מאחלת לך בהצלחה בעסק החדש עם הרבה סיפוק, צמיחה ושגשוג.
אותך "אגוז גדול" אני מקדמת בברכה חמה ומשוכנעת שכולנו ניתרם מהידע ומהתובנות שלך.
בהצלחה רבה לשניכם,
כרמית

תודה על הכל
ובהצלחה לאגוז

את מדהימה!הילדים שלך זכו לאמא נהדרת.
עשית בחירת יורש טובה ללא ספק

Manty

New member
נכנסתי לפה היום לאחר העדרות של מעל שנה

כשגם לפני כן תמיד הייתי קוראת סמויה, אם זאת נלהבת!
טיימינג מושלם להודות לך לאה על המקם הזה שיצרת, על המענה המעמיק והחכם שנתת לסוגיות השונות, ולאוירה הנפלאה ששררה פה.

גם אני, כמוך, נטולת גיל רך (ומכאן העדרותי) והפורום כבר לא רלוונטי לי כל כך, אך טוב לשמוע שעדיין יהיה ניתן למצוא אותך פה לכשאצטרך

למנהל החדש

שירהד1

Member
מנהל
תודה ללאה-

על ניהול הפורום, התשובות המעמיקות והאמפאטיות, וגם על הפרגון לי, כאשת מקצוע שהתארחה בפורום ואשר עונה לשאלות באופן שוטף, בשאלות שהן רלוונטיות מבחינת תחומי הידע שלי.
בהצלחה ל"אגוז", ואשמח להמשיך להיות פעילה בפורום תחת הנהלתך.
שירה.

תודה, היית נפלאה!

גם אני נכנסת לפורום בתדירות נמוכה, נעזרתי בעבר בפורום והעצות שלך לאה היו עבורי מאד מאד מועילות, תודה רבה על כל העזרה שקיבלתי פה.

חילופי ניהול בפורום

גולשים יקרים,

אנו מודים ל לאה_מ על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

בהזדמנות זו, אנו מברכים את TheGreatNut עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

למעלה