שרשור מקוון - פורים

iefrat

New member
המ.אפ המושלם עבורי לעונה

העור שלי התחפש למושלם בקלילות רבה
(בהסתייגות אחת - לא לעור מעורב שמן/שמן)

קישור

SuperKeren

New member
סוף סוף!!

השרשור האחרון היה ביום ג'... חיכיתי בסבלנות
!.

השנה החלטתי להראות איך ליצור מראות איפור פשוטים שאפשר להגיע אליהם באמצעות שימוש במוצרים שכבר יש לכן בבית או שאפשר להשיג בקלות ובזול. בעקבות בקשות של גולשות שונות, החלטתי ליצור השנה סדרה של לוּקים שונים לכבוד החג: נמר (חברבורות), מלאך, פוייזן אייבי (או אמא אדמה) וארנב.
הראשון בסדרה, הוא כאמור, מראה הנמר – החתולי והפרוע. השני בסדרה הוא פוייזן אייבי \ אמא אדמה (תלוי אם יש לכן פאה אדומה\כתומה בבית).

בהמשך פורים (מחר ויום שני) יעלו טוטוריאלים למראה מלאך
וכמובן לארנב
!

danra

New member
עיתון ידיעות בעקבות פוסט מהבלוג

במוסף ממון של ידיעות עושים פולו אפ על פוסט האייליינרים

shiribt

New member
שניים חדשים אצלי!

מראה יומיומי חדש!

טעימה מהקולקצייה החדשה שיוצאת במאק בחודש הבא!

מקווה שתציצו, תיהנו ותגיבו

לפוסטים

ליאתו2

New member
קודם כל עלייך הכל נראה טוב..
.

כשיש פנים כל כך יפות לפעמים לא צריך בכלל להתאפר...
לטעמי המראה הראשון יפה יותר. אבל זה בגלל שאני אוהבת מראה יותר טבעי כשיש יופי טבעי...

FalseAngel

New member
איפור נקי וכמעט בלתי נראה

וקצת תמונות של אגם ז'נבה על הדרך..

Kettercat

New member
קיט התנסות Discovery של ל'אוקסיטן ב-99 ש"ח

ערכת Discovery כוללת: קרם ידיים חמאת שיאה 30 מ"ל, שמן רחצה שקד 35 מ"ל, קרם גוף שקדים 50 מ"ל, קרם לחות אנג'ליקה 15 מ"ל, סבון מוצק עשיר במיוחד חמאת שיאה בריח ורבנה 50 גרם ושמפו משקם על בסיס שמנים אתריים 50 מ"ל
http://www.groupon.co.il/deals/rama...301181059/18115698/.H0Scjh?RAF=RFO_CPY_USRCLK

marina4o

New member
תות מעושן בקלי קלות!

מראה עיניים לא מסובך למתחילות או פשוט לימים שאין בהם זמן להשקיע יותר מדי

מקווה שתהנו

SuperKeren

New member
עוד טוטוריאל לפורים! הפעם מלאך

כשביקשו ממני ליצור טוטוריאל למראה מלאך לכבוד פורים חשבתי לעצמי שלא מדובר במשימה שמצריכה וידאו או הסבר מפואר, הרי שכמה נצנצים וצללית לבנה בדרך-כלל מסדרים את המראה. אבל אז זה נקלט. רגע, אם בחורה כמוני הייתה רוצה להתחפש למלאך – האם היא הייתה מסתפקת באיזו צללית לבנה וכמה נצנצים בזווית העין?? Hell no! אופסי, בחירה לא נכונה של מילים.

תמונות הסטילס לא מייצגות את המראה במציאות. הפלורסנט גרם למראה להיראות מפחיד ולא מלאכי, לכן אני ממליצה להיכנס לוידאו ולראות את השניות האחרונות בו... רואים שם איך האיפור נראה באור נורמאלי.

למעלה