מהי מנהרת הרכבת הארוכה ביותר בישראל ?

מצב
הנושא נעול.

רמז: היא לא בקו המהיר ירושלים - תל-אביב...
יש פה חבר אחד בפורום שיתכן שיוכל לשפוך אור על מנהרה זו, אם כי לא לגמרי ברור מה הקשר שלו אליה...

david80

Member
המנהרה של הקו האדום בת"א?

יש פה חבר אחד בפורום שיתכן שיוכל לשפוך אור על מנהרה זו, אם כי לא לגמרי ברור מה הקשר שלו אליה...
המנהרה של הקו האדום בת"א?

nitro11

New member
מנהרות קיימות או גם כאלה בתיכנון?

מנהרות קיימות או גם כאלה בתיכנון?

כתבת שהיא לא בקו המהיר ירושלים-ת"א, האם היא קשורה

אתה בכיוון מעניין...יש לך מידע עליה?
כתבת שהיא לא בקו המהיר ירושלים-ת"א, האם היא קשורה
לקו האיטי ירושלים/בית שמש - תל אביב?
נדמה לי שבעבר כבר הוזכר בפורום משהו...
הרי אם יש כאן מישהו שיודע באמת ולא משמועות הוא לא יכתוב זאת בפורום. ומי שיכתוב ניזון משמועות וספקולציות.

מקוה שיתאפשר לי לספר יותר בקרוב. אני זלזלתי בקיומה

אני לא יודע כלום
אתה רמזת בעבר משהו לגבי מסילות ברזל באיזור בית שמש וציוד מסילתי שנעלם מהרישומים...
של המנהרה הזו מאז ומעולם אך המציאות טפחה על פניי בזכות אדם יקר מאוד ששפך אור וגם נתוני ציוד נייד.
ברכבת ישראל יודעים מעט מאוד על הנושא, אם בכלל.

אם השקיעו במנהרה שכזו אין סיבה שלא ישקיעו בציוד חדש

של המנהרה הזו מאז ומעולם אך המציאות טפחה על פניי בזכות אדם יקר מאוד ששפך אור וגם נתוני ציוד נייד.
ברכבת ישראל יודעים מעט מאוד על הנושא, אם בכלל.
אם השקיעו במנהרה שכזו אין סיבה שלא ישקיעו בציוד חדש
לא צריך לקחת ציוד מרכבת ישראל.

אני מכיר אדם שטוען שיש מנהרה (לא הזכיר רכבת) המחברת בין הבסיסים בהרי ירושלים לבסיסים במרכז ובדרום. לך תאמין...

לפני לפחות 12 שנה הוא סיפר לי על המנהרה הסודית בליפתא וגם אז צחקתי...

jp3raptor

Member
חיובי. אחרי הרבה שנים של חוסר ודאות, מתברר השבוע

כי הסיפור או שמועה בענין לא היו סתמיים. אחרי מאמץ כביר, הצלחתי להגיע לאלו שבנו אותה במשך העשור 1985-1995. והיא הרבה יותר ארוכה מכל מנהרה אחרת. למרות שנטיתי לפסול את שנכתב בענין זה באתר ארמגדון ואפילו על הסף, צצו מדי פעם בפעם רמזים או חלקי מידע מכל מיני סוגי מקורות. אספתי אותם לפאזל וכך הגעתי למי שבעצם בנה אותה או תיכנן אותה. בשלב הזה לא אוכל למסור פרטים טכניים או מידע על הציוד המתופעל שם אך אני תקוה שעם הזמן אפשר יהיה לספר יותר.

jp3raptor

Member
מיותר לציין שחייל האוויר רגיש מאוד לגבי הנושא

כי הסיפור או שמועה בענין לא היו סתמיים. אחרי מאמץ כביר, הצלחתי להגיע לאלו שבנו אותה במשך העשור 1985-1995. והיא הרבה יותר ארוכה מכל מנהרה אחרת. למרות שנטיתי לפסול את שנכתב בענין זה באתר ארמגדון ואפילו על הסף, צצו מדי פעם בפעם רמזים או חלקי מידע מכל מיני סוגי מקורות. אספתי אותם לפאזל וכך הגעתי למי שבעצם בנה אותה או תיכנן אותה. בשלב הזה לא אוכל למסור פרטים טכניים או מידע על הציוד המתופעל שם אך אני תקוה שעם הזמן אפשר יהיה לספר יותר.
לא אהיה מופתע אם ינסו ליצור איתך קשר\ לעקוב אחריך

כל המידע לקוח ממקורות ציבוריים ולא חסויים

לא אהיה מופתע אם ינסו ליצור איתך קשר\ לעקוב אחריך
ואין שום דבר סודי במיוחד במנהרה הזו שפרטיה ידועים לכמה מאות בני אדם בישראל. מנהרות כאלו יש בהרי האלפים באוסטריה ובשוויץ והן לא בגדר של משהו מי יודע מה. הן אפילו לא קשורות לביטחון בדרך כלל אלא מהוות מנהרות חירום והצלה בהרי האלפים במקרה של אסון. הן שייכות בפועל לצבא האוסטרי או למקבילו השוויצרי. לצערי הרב בעידן האינטרנט אין יותר סודות צבאיים. זה פאסה קומפוזה.

DanielOne

New member
אין ספק שזה משהו שמצית את כל הקונספרטיבים

ואין שום דבר סודי במיוחד במנהרה הזו שפרטיה ידועים לכמה מאות בני אדם בישראל. מנהרות כאלו יש בהרי האלפים באוסטריה ובשוויץ והן לא בגדר של משהו מי יודע מה. הן אפילו לא קשורות לביטחון בדרך כלל אלא מהוות מנהרות חירום והצלה בהרי האלפים במקרה של אסון. הן שייכות בפועל לצבא האוסטרי או למקבילו השוויצרי. לצערי הרב בעידן האינטרנט אין יותר סודות צבאיים. זה פאסה קומפוזה.
אין ספק שזה משהו שמצית את כל הקונספרטיבים
אני מדבר מהשארה בלבד, קודם כל קשה לי להאמין שהצנזורה תיתן לפרסם דברים בנושא, למרות שתמיד נותנים לפרסם חלקי דברים.
&nbsp
אני מאמין שזה מתחבר למתקן התת קרקעי שנמצא בהרי ירושלים, כמו שהבור בקריה מתחבר למתחם החירום בדיזינגוף סנטר, ולמקומות נוספים בעיר.
&nbsp
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה