פארק יוסימיטי

פארק יוסימיטי

שלום

אנחנו מתכננים טיול בפארק יוסימיטי בחודש מאי
רציתי לדעת האם יש מסלולים שאישה בהריון(חודש 7) יכולה לצלוח?
או שכדאי לנו לוותר על הפארק?

כמו כן אשמח להמלצות למקומות לינה בפארק או בעיירות קרובות במחיר סביר

ומסעדות/חנויות/סופרים כשרים באזור

כל המלצה תתקבל בברכה

אפשר לעשות את הפארק עם מעט הליכה ברגל

אפשר להגיע ברכב קרוב מאד לאטרקציות המרכזיות. אם יהיו לך עדיין בחילות (לאשתי בהריון האחרון היו בחילות גם בחודש ה-7) כדאי לשקול לוותר על בריכות הגפרית

לא הייתי מוותר על הפארק.

רכב פרטי או תחבורה שנמצאת בתוך הפארק?

וואו בחילות עד חודש 7-תודה על העידוד

האמת שלא הבחילות מדאיגות אותי
אני חוששת מקושי פיזי לטייל
כי האמת היא שבלי קשר להריון אני די פדלאה...

sailor

New member
בתוך העמק יש שאטל

שמביא את המטילים קרוב לכל מוקדי הענין והשבילים. חלק מהמקומות במרחק הליכה נח של כמה דקות מתחנת השאטל.
יש הרבה מקומות אחרים נגישים ברכב.
מומלץ להכנס לאתר http://www.nps.gov/yose/index.htm ל- Plan Your Visit, שם אפשר למצוא את כל המידע הדרוש.

אני לא יודע, אנחנו תמיד היינו עם רכב פרטי

מממממ... "תמיד" זה פעמיים

את לא צריכה לצאת לטרקים. יש חניונים ליד האטרקציות העיקריות ומשם שבילים ודקים כאלה מעץ. לא צריך ללכת עקרונית יותר מק"מ אחד לכל היותר כדי להינות מהרבה מאד אטרקציות. בואי לא נשכח איזה אומה בנתה את הפארק. אבי ז"ל היה משתעשע שהאמריקנים הם יצור מוזר עם ראש, שתי ידיים וארבע גלגלים.

sailor

New member
יש דרך מעגלית סגורה לרכב פרט לרכב של הפארק

לשם מביא השאטל. מחוץ לדרך זו אפשר להגיע ברכב פרטי.
ותמנעו ממזון ברכב, הדובים קורעים דלתות כדי להגיע למזון.

ליד הכניסות יש שפע מלונות ומוטלים

בכל התקציבים. גם הזולים טובים למדי ומקובל מאד לבקש מפתח לראות החדר קודם. בכל המוטלים ששהינו הניקיון היה טוב, החדר גדול ומרווח והמיטה גדולה ונוחה. אנחנו אוהבים מאד את המוטלים האמריקניים הטיפוסיים שבנויים סביב החנייה ומגיעים עם האוטו עד לפתח החדר. ולא צריך להיסחב עם הפקלאות דרך לובי ומסדרונות. פתרון זול ואפקטיבי.

בעלי היקר לא אוהב דברים לא מתוכננים

מבחינתו הכל צריך להיות מוזמן מראש

מה גם שהבנתי האזור נאוד מתוייר קצת מפחיד להשאר בלי חדר או סתם לבזבז זמן עד שנמצא משהו

תודה בכל אופן

אני מקווה, שאתם לא הולכים להיות שם בסוף מאי

קחו בחשבון, שהסופ"ש האחרון של מאי הוא סופ"ש עמוס מאד באופן כללי במקומות התיירותיים בארה"ב, וביוסמיטי בעיקר. כבר עכשיו הסיכוי שלכם למצוא לינה לסופ"ש באיזור הקרוב לפארק, ועוד במחירים סבירים, הוא נמוך מאד. אם אתם מדברים על תאריכים אחרים - יש הרבה פחות בעיה.

בכל מקרה, מבחינת מקומות לינה אופצינאליים:
ליד הכניסה הדרומית לפארק ישנה העיירה OAKHURST, שמציעה מגוון גדול של פתרונות לינה;
ליד הכניסה המערבית של הפארק (שהמרחק מסן פרנסיסקו אליה או אל הכניסה הדרומית הוא מאד דומה) ישנה EL PORTAL עם שני מלונות שהם לא ממש זולים, אבל היתרון הוא הנסיעה הקצרה מאיזור העמק, שהוא האיזור המרכזי בפארק;
קצת רחוק יותר נמצאת העיירה MARIPOSA, שמציעה גם היא מגוון אפשרויות לינה במגוון מחירים. רק שצריך לקחת בחשבון סדר גודל של שעה נסיעה בכל כיוון רק כדי להגיע לכניסה לפארק.

תודה על המידע

אנחנו מתכננים על הסופש לפני האחרון במאי

אפשר לשאול למה כ"כ עמוס בסוף מאי? יש חג?

RoyG NJ

New member
כן MEMORIAL DAY

יום שני ה27 למאי, זה מעין יום הזיכרון, אבל זה יותר מזכיר יום עצמאות, חופש סיילים, על האש , חג פתיחת הקיץ .

תותח9

New member
תשובות

מסלולים קלים בעמק המרכזי
Mariposa Grove בכניסה הדרומית

בארה"ב יש שפע מוצרים כשרים (חפשי את ה-OU) בכל סופרמרקט,לא מכיר מסעדות כשרות בסביבה

אנחנו ישנו בכניסה הדרומית בצימר בישוב fish Camp, ובכניסה המזרחית (לא רלוונטית עבורך)

למעלה