שרשור הכרות......

aשרון

New member
היי Alaunus

אני לא זוכר אם ראיתי אותך בפורום בעבר או לא , אבל בכל מקרה, אני רוצה להגיד..

ברוך הבא לפורום

Alaunus

New member
אמ..

זאת הפעם השלישית או הרביעית שאתה מקבל אותי לפורום.. אני כותב פה רק פעם בכמה חודשיים..

aשרון

New member
זה אומר 2 דברים....

1. המוח שלי הולך אחורה כשהוא לא פוגש אנשים בצורה מסודרת, במיוחד בקטע הוירטואלי.
2. אתה צריך לכתוב יותר בפורום .

3. ברוך הבא לג'ונגל...
https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg

ItsikH

Member
תוציא, תוציא לי את העינים כזכור, גם באוסטרליה אהובתי וגם עם הבעל שם...

dontevenknow

New member
יאללה

שם:

מזל אסטרולוגי: לא רואה איך זה רלוונטי למשהו...
מאיפה בארץ: מרכז
עיסוק: "פסיכומטרי" (במרכאות כי אני אמור ללמוד אבל אני לא
)
אילו שפות אתה דובר: עברית, קצת אנגלית.

מוסיקה אהובה: כל מיני. כרגע מחבב את האלבום האחרון של כריסטינה פרי.
מאכל אהוב: משנה לקינוח - וופל בלגי

חטיף אהוב: אפרופו?
תחביבים: אינטרנט, סדרות, סרטים.

סוג בילוי מועדף: קולנוע, מסעדה.

משהו שאתה אוהב לעשות: לראות סדרה טובה. לעשות מרתון של סדרה חדשה שגיליתי, כיף. אבל לא טוב בפסיכומטרי.

משהו שאתה שונא לעשות: לדבר מול קהל.

לא יכול ללכת לישון בלי: האייפון לידי

Acoustic 3

New member
אתה יכול להמליץ על שירים ספציפיים של

כריסטינה פרי?
אני מאוד אוהב ארבעה שירים שלה.. שמעתי עוד אחד ולא אהבתי אז חששתי להמשיך.

אגב, באיזה סדרות אתה צופה?
יש לך המלצה?

dontevenknow

New member
אל תחשוש!

מקס' לא תתחבר (ואז תשמע שוב ותאהב?
קורה לי).
אני ממש אוהב את כל האלבום. יש לו הרגשה קצת אפלולית כזאת שמתאימה לי ולתקופה הזאת.
גם האלבום של לורד (שגם אהבתי) ככה.

הבחירה המובנת מאליה תיהיה הסינגל שלה: http://youtu.be/r5yaoMjaAmE
אני יכול להגיד שחוץ מזה, נראה שהפופולאריים כרגע הם: http://youtu.be/AluJQ0QFSHg ודואט עם אד שירן (אם מכיר): http://youtu.be/awMQlSqI564
זה גם יצא 3 שירים שונים בסגנון. אני מציין את הפופולאריים כי אני מניח שכל אחד יתחבר למשהו אחר, גם קשה לי לדרג את זה, ואתה מפחיד אותי אם אחרי שיר אחד ויתרת

מציע לך פשוט לנסות את האלבום! יש פה את הכל אם תרצה: https://www.youtube.com/playlist?list=PLsf1T8nxmxmIASlvY7jCHw7HdpspRGihN

סדרות- יש לי הרגשה שלא אקלע לסגנון שלך. מה אתה אוהב?
אני רואה דיי הרבה שטויות. האשה הטובה, כבר הוזכר. החץ, חליפות, נקמה, כל מיני ריאליטי (הישרדות), משפחה מודרנית, קומיוניטי. ועוד...

Acoustic 3

New member
בעניין השירים.

את HUMAN אהבתי מאוד. זה חלק מהארבעה שכ"כ אהבתי.
את השני לא כ"כ אהבתי. הוא לא שיר גרוע אבל בטח לא שיר להאזין לו סתם ככה מרצונך.
הדואט לא בשמיים.

אהבתי מאוד את Jar of hearts
Arms
Thousand years
Human
אלה הארבעה שלי.

סדרות - כרגע התחלתי את בית הקלפים. ממש יפה. מתוחכם מאוד רוב הזמן.
אני בעונה העשירית של האנטומיה של גריי. ומאוכזב מאוד. אבל ממשיך לצפות.
אני צופה גם בOnce upon a time. בארץ קראו לו "עד עצם היום הזה" ולא "היה היה פעם" כמו התרגום המילולי של זה.
אני ממש אוהב את הסדרה הזאת. היא נהיתה טיפה דביקה וצ'יזית בעונה השניה.. בעונה השלישית פחות דביקה אבל מופרכת לחלוטין.. ועדיין אני רואה כי כיף לי!

אני רואה גם המפץ הגדול ואני לא אוהב. הסיבה היחידה שאני רואה היא כי זה גונב לי רק 19 דקות מהזמן. אבל באמת, זה הסיטקום הכי לא מצחיק שצפיתי בו.

ציפיתי גם במשחקי הכס בכל הפרקים ששודרו (חוץ מהעונה שמשודרת עכשיו בחו"ל). אבל אני לא בטוח אם אמשיך לעונה הנוכחית.

ניסיתי לראות את "דם אמיתי" - אבל זה היה כ"כ טיפשי ואחרי שלושה פרקים כבר מחקתי את כל העונה שהורדתי.
ניסיתי לראות את דקסטר. מיד הבנתי שזה פשוט לא מעניין אותי.. אבל לקח לי עונה וחצי כדי להתייאש לחלוטין.
ניסיתי גם את שובר שורות - אני בעונה השניה בפרק 7 נראה לי. לא אהבתי בכלל והפסקתי לראות.

אני די ביקורתי. אבל בכל זאת, אני אוהב סדרות

Acoustic 3

New member
ראיתי שיקאגו פייר! מלא חתיכים בלי חולצה

ועוד כבאים

אבל עלילה לא משהו בכלל
בכלל בכלל
אז הפסקתי אחרי שני פרקים

dontevenknow

New member
מה לגבי

Distance, מהאלבום הקודם שלה: http://youtu.be/ROqTa1mn_qc
אני חוזר על ההצעה שלי ממקודם, תשמע לאלבום. אני מנסה לחשוב מה לשים פה אבל באמת שהכל טוב בעיני, אני לא רוצה לצמצם את זה לשיר אחד/שתיים.
תנסה לשמוע את האלבום ותגיד לי מה חשבת... אישית לפעמים אני מגלה את השיר מחדש אחרי שמיעה ראשונה, אבל נראה שאתה דיי החלטי בקטע הזה

איזה עוד סגנונות מוזיקליים אתה אוהב?

את Once Upon אני גם רואה! לא טרחתי להזכיר כי אני מרגיש בדיוק כמוך, היא הדרדרה לאחרונה ואני מוצא את עצמי לפעמים בפיגור של כמה פרקים מחוסר עניין.
לאחרונה זה טיפה משתפר כי אנחנו לקראת סוף העונה, אז כל הסדרות מתחילות להיכנס לשיא של עניינים.
המפץ ניסיתי ממש מזמן ואני שמח שאתה חושב ככה
לא מבין מה אנשים מוצאים בזה. עזוב, תלך על סיטקומים מוצלחים באמת (כמו שהזכרתי, משפחה מודרנית וקומיוניטי הן מהמוצלחות)
דקסטר ראיתי בהפסקות, ושובר שורות השלמתי בתקופה שהיה לי משעמם. עונות 1+2 היו באמת קשות לעבור, הרבה פעמים דילגתי על קטעים משעמום. אבל בשלב מסוים, עונות 3-4 זה צובר תאוצה ומתחיל לעניין יותר.

אמממ נראה שבאמת יש לך טעם מגוון.
רוב הסדרות שאני רואה הן סדרות קלילות, אני פחות אוהב דרמות כבדות שכאלו.
אתה מחפש משהו ספציפי? דרמה/קומדיה/מותחן/פנטזיה?
"חליפות" זו סדרה שהשלמתי לא מזמן במרתון ונורא נהנתי. אם אתה בקטע של מותחן-פוליטי (כדוגמת בית הקלפים, שאני לא רואה) אז אולי "הומלנד"?
לגילטי פלז'ר יש את "יומני הערפד" המהנה. "החץ" סדרה מאוד פופולארית היום.

Acoustic 3

New member
מה עם סאות' פארק? יצא לך לראות?

אני מת על הסדרה הזאת!!

חליפות - אני אבדוק.
החץ - זו הסדרה עם החתיך הזה?
ראיתי את הפיילוט ולא המשכתי. אני אולי אוהב גברים כאלה חתיכים אבל זה לא מספיק כדי להמשיך ולצפות בסדרה

dontevenknow

New member
האמת שלא,

אני לא ממש מתחבר לסדרות מצוירות..

אכן הסדרה עם החתיך

האמת שגם אני לא אהבתי בהתחלה, וניסיתי שוב רק כשהתחילה העונה השניה (יצא שדילגתי על עונה), ומאז נהנתי!

ItsikH

Member
פעם, כשהייתי צעיר [יש לקרוא במבטא המתאים] *לימדתי* לפסיכומטרי, כשרק החל הטרנד הזה של קורסים. המלצתי - תשקיע כמה שיותר לבד, זה הכי רלוונטי.

dontevenknow

New member
כבוד.

אכן ידוע שמה שמשנה פה זה ההשקעה האישית. נקווה שאצליח להיכנס לזה בקרוב, כי בנתיים אני לא שם

אז אולי לא צריך? מה רע במקצוע טוב

שאין לו קשר לפסיכו או למטרי או לתואר אקדמי?

ItsikH

Member
ראשית מצער להודות אבל בימינו יש רק שתי דרכים להתפרנס בכבוד, האחת היא ללמוד מקצוע אקדמי - כי מקצועות שאינם אקדמיים לא מאפשרים פרנסה בכבוד, ואפילו לא כל האקדמיים - השניה היא לקנות בזול ולמכור ביוקר, כי מי שיודע חשבון לא הולך ללמוד באוניברסיטה.

ושנית אם כבר הולכים לאקדמיה, ציון הפסיכומטרי הוא מדד קריטי ממש בתנאי הקבלה למקצועות מבוקשים, כשכמובן הביקוש נמצא ביחס ישר להכנסה הצפויה. למי שרוצה להתקבל לאקדמיה למוזיקה ולמחול ע"ש רובין, ציון הפסיכומטרי לגמרי לא מעניין.

למעלה