שרשור שאלות ליום חמישי 30.5

Hilula21

New member
מאיזה אתר הכי הייתן ממליצות לקנות קלריסוניק?

תודה!

סופ"ש נעים

marina4o

New member
אני חושבת שאתרים אנגליים כמו לוק פנטסטיק

אבל קחי בחשבון שתצטרכי כנראה לשלם מעמ/מכס בגלל המחיר

otherthings

New member
לפי מה שהבנתי זה לא כזה שוס גדול

תראי ביוטיוב של גוס מה זה עשה לו.

ספרפור

New member
הוא ציין במפורש שזו רק מברשת ספציפית,

המברשת של הפילינג העמוק... וגם לא מזמן הוא פרסם סרטון של שגרת הטיפוח שלו ואר שהוא עדיין משתמש בקלריסוניק כל יום, פשוט עם המברשת העדינה.

רשף13

New member
kiss and makeup

המחירים בארה"ב זול יותר, והם גם כותבים על החבילה ערך נמוך.

patita

New member
שאלה לגבי Mac mineralized foundation loose

המאפרת במאק המליצה לי ממש על המייקאפ הזה, יש לי עור מעורב ואני אוהבת מייקאפים קלילים עם כיסוי נמוך יחסית. חיפשתי המלצות ברשת ואני לא כ״כ מוצאת. מישהי מכירה? יכולה להמליץ או לא להמליץ?
תודה

Santa Inc

New member
הנחות באיל מקיאג'

היי,
אני רוצה לעשות קניה לא קטנה באיל מקיאג', מישהי יודעת אם הם מקבלים תלושים מסוג שהוא? הנחות באשראי? מבצעים כלשהם? באתר שלהם אני רואה באנר של 1+1 אבל לא ברור למה זה מתייחס...

scarlet moon

New member
כמעט תמיד יש שם הנחות

אולי כי המחירים המקוריים שלהם מנופחים בצורה לא הגיונית

Santa Inc

New member
תודה אני אבדוק, ועוד שאלה - אייליינר

יש אייליינר מומלץ למתחילות? הבנתי שיותר קל להתחיל עם דק, מחפשת משהו שאפשר לקנות בסופר פארם ובמחיר נורמלי.

האייליינר טוש של קרליין

אמור להיות נוח למתחילות. במבצעים המחיר שלו ממש משתלם.

רוזטה5

New member
למי שמקבל החזר מאתרים מחו"ל (Ebeats וכו') |תו

צ'ק ע"ס 60 שח' שחשבתי להפקיד אך בירור בבנק העלה שבעצם אזוכה - אקבל רק 20 שח', נראה לכן הגיוני שהעמלה-עמלות מגיעות ל-40 שח'?!

:( מתסכל, זה הרבה כסף (יחסית)

שני שליש מהסכום?! אני משערת שיש פשוט עמלה קבועה- של 40 ש"ח- עד סכום מסויים.
נסי ליצור קשר עם איבייטס ולהסביר את הסיטואציה, יכול להיות שיסכימו שתשלחי להם את הצ'ק והם יזכו אותך בפייפאל. שווה לפתוח פייפאל בשביל זה לדעתי (אני קונה כבר שנים מהאינטרנט בלי פייפאל אבל השבוע פתחתי כדי להעביר לחברה כסף. זה ממשק די נוח, אין סיבה לא להשתמש).

זה קצת מתסכל אותי שבכל הבלוגים שממליצים על איבייטס זה לא הוזכר. בכלל, לוקח הרבה זמן ללמוד לאילו בלוגריות כדאי להקשיב ולאילו לא, אני נפלתי כמה פעמים עם מוצרים גרועים שקיבלו תהילה מטורפת בכל רחבי הבלוגספירה. לא תמיד זה עניין של לספק את היח"צ, לפעמים זה תחקיר לא מספק או סטנדרטים שונים למהו מוצר טוב.

בכל אופן, תודה שהבאת את העניין לידיעתנו :) מעכשיו נדע!
ובהצלחה.

רוזטה5

New member
עזרת לי מאוד

כעת אני מבינה למה הרוב הולכים על פייפאל, עדין לא ברור לי איך עושים את זה וכל התהליך אך הצלחת לחדד את העניין ונראה לי שאבדוק יותר לגבי הפייפאל. ממש תודה לך על ההתייחסות וההרחבה.

בשמחה, בהצלחה ועדכני אותנו.

אגב, מה הזמנת דרך איבייטס? אני לא מוצאת שם הרבה אתרים שעושים משלוח לארץ...

למעלה