התחלה-לה-לה לשבת-ראשון

8 ליבי

New member
חישוב ימי המחזור

היי בנות,
אומנם עברה רק שנה וחצי מאז ההריון הראשון אבל אני לא זוכרת
איך לחשב את ימי המחזור. כעיקרון אני רוצה לחשב את ימי הביוץ אך תחילה עליי
לחשב מהו משך המחזור החודשי. אני יודעת שסופרים מהיום הראשון של המחזור של חודש אחד ועד תחילתו של המחזור בחודש הבא. אבל משום מה זה יוצא מספר ימים לא הגיוני.
מישהי יכולה לעזור? ולשם ההמחשה
3.4.2012- 8.4.2012
8.5.2012 - 13.5.2012
10.6.2012

תודה

ט ו ש ה

New member
לא הבנתי מה לא הגיוני לך

בין אפריל למאי היה לך מחזור של 36 ימים (מה - 3.4 ועד ה - 8.5). זה אומר שהביוץ היה בסביבות יום 22 (כיוון שהביוץ מתרחש 14 יום לפני המחזור אצל רוב הנשים). כלומר. בין אפריל למאי היית פוריה בתאריכים 23-26 לאפריל (באופן עקרוני, זרע שורד 3 ימים בעוד ביצית שורד יום אחד, ככה שיש בערך 4 ימים פוריים בכל מחזור פלוס מינוס....הזמן הכי פורה הוא ב - 12 שעות שלאחר הופעת סימני הביוץ).

בין מאי ליוני היה לך מחזור של 34 ימים (מה - 8.5 ועד ה - 10.6). זה אומר שהביוץ היה בסביבות יום 20 (שוב, ביוץ 14 יום לפני התחלת הדימום). כלומר, בין מאי ליוני, היית פוריה בתאריכים 26-29 למאי.

באופן עקרוני, אפשר להגיד שבממוצע, המחזור שלך הוא בן 35 יום, ולכן הימים הפוריים בכל מחזור הם פחות או יותר ימים 20-24 פלוס מינוס ככה שאת יכולה להתחיל להתייחס לימים האלה בתור הימים שבהם את בודקת ביוץ באופן יותר מדוייק, או לחילופין, הולכת בשיטה הותיקה יותר, ופשוט עושה הרבה סקס

בהצלחה

אושמי 5

New member
אהבתי את ההמלצה על השיטה הותיקה

אנחנו מנסים להכנס עכשיו להריון, (רביעי) ובעלי תמיד צוחק שהלוואי ויקח לנו כמה חודשים עד שנכנס להריון כי אני בגישת השיטה הותיקה חחחחח

לילך 56

New member
לא צריך לחכות עד שמנסים להכנס להריון בשביל

ליישם את השיטה הותיקה

bakllawa

New member
הפרשת חלה

היי,
הוזמנתי להפרשת חלה. האם מקובל להביא משהו? איזו מתנה?

נועה871

New member
בדר"כ לא. אבל יכולה להביא צלחת עוגיות/קופסאת

עוגיות עם כשרות(אם הם שומרים) למרות שבאים בלי כלום...

למעלה