בדיקות והמלצות רופאים לאמצ"ש

m1982s

New member
חלבון עוברי

אני עשיתי בשבוע 17 - עשיתי את התבחין המרובע..

יהלי309

New member
בדיקת שק +דופק - הריונית פעורה

היי מנסה שוב,
אני בהריון ראשון , ראשונה במשפחה וכו' וכו'...
עדיין לא סיפרתי לאף אחד חוץ מאמא והבעל ולכן לא יכולה להתייעץ עם חברות....

הרופאה שלי היא ילנה רוסליק - מקסימה מקסימה.
העניין הוא שאני בשבוע 6+3 והתור היחידי שהיה לפני כשבוע (כשגיליתי...) הוא ב22.4
היה לי חשוב ללכת אליה כי יש לי וסטיבוליטיס והיא מכירה ויודעת כיצד להקל על הבעיה....(אולטרסאונד וגינלי)

השאלה היא , איך בכלל קובעים תור ? צריך רופא נשים ? רק לאולטרסאונד?
אני מתנצלת על שאלות הקידבק אבל אני באמת לא יודעת איך זה עובד בדיוק.

אודה לעזרתכן

monshu

New member
תבקשי מהמזכירה תור מוקדם יותר

או שתרשום אותך ברשימת ההמתנה למקרה שמישהי מבטלת.
תמיד יש ביטולים
ברגע כשאת כבר מטופלת אצל הרופאה במעקב הריון אז היא תקבע לך מראש תור פעם בחודש

thekt

New member
גם אני אצלה!!!

היא באמת מהממת, אם כי עמוסה ברמות אחרות.

יכולה להגיד לך שלא היא עשתה לי את בדיקת הדופק כשהגעתי אליה, אלא הטכנאית שבחדר האולטראסאונד ליד...

וכן, את חייבת אולטראסאונד.
את יכולה ללכת לרופא אחר אם אין לה תורים, כי אם התור הפנוי הוא רק עוד חודש, את תהיי כבר שבוע 10... לא שזה נוראי, אבל כדאי גם לקבוע תור לשקיפות וסקירה ועדיף לראות שההריון בגיל הנכון, מספר עוברים וכמובן לשלול הריון מחוץ לרחם, שאם היה לך כנראה היית סובלת מכאבים עזים, אז זה בטח לא המצב.

ממליצה גם להתקשר ולהגיד למזכירה שלה את המצב שושתנסה למצוא לך מועד קרוב יוצר, או תמליץ לך מה לעשות.
ברוכה הבאה והמשך תקין ומצ'עמם..

יהלי309

New member
היי

תודה...

אמנם את מטופלת של ילנה, אבל יש לך המלצה לרופא/ה אחר/ת בנטקה /קטוביץ׳ ?

thekt

New member
לא יצא לי ללכת לרופא אחר בנטקה

הייתי בקטוביץ אצל דוידסון שהיה ממש ממש חמוד.
כשהוא ראה את העובר בפעם הראשונה הוא אמר: "הנה התינוק שלך"

Blackbird8

New member
נשמע לי קצת רחוק המועד של הבדיקה

אני הייתי בשבוע 8 +0 - אבל נראה לי שהיה לי קשה לחכות עד שבוע 10.
מה גם שאחרי בדיקת הדופק את אמורה לעשות בדיקת שקיפות עורפית שמתבצעת בשבועות 11-13.
לדעתי, אם תלכי אליה בשבוע 10 יהיה לך קשה לקבל תור לשקיפות אצלה.

מה שאני יכולה להציע לך - תתקשרי למרפאה שלה ותבקשי: א. שיקבעו לך גם תור לשקיפות לאמצע הטווח (שבוע 12 וקצת - כי לפעמים בהערכה של גיל ההיריון התאריך קצת זז) כדי שיהיה לך כבר תור משוריין. ב. שתוציא לך הפניה לאס דופק במרכז לבריאות האישה / באחד המכונים.
אם תקבעי את התור לשבוע 8 - יש סיכוי שיוכלו לעשות את בדיקת הדופק עם אס בטני... (אצלי הרופא בשבוע 8 ראה בבטני- אז אמנם בשביל למדוד את העובר הוא עבר לויגנלי- אבל כדי לאמת שהעובר שם ושיש דופק - הוא הצליח לעשות בבטני).

בכל מקרה, תחזרי אליה בשבוע 8 למעקב... ואז שוב לשקיפות.

monshu

New member
מחפשת רופא למעקב הריון בתל אביב שעובד עם מכבי

עדיפות לרופא שמקבל גם בשעות הערב - 19:00-20:00

סקירה מאוחדת - קופ"ח מאוחדת (דחוף)

בנות זהו הריון שלי ואני הכי לא מסודרת, לא זוכרת לקבוע בדיקות, הכל ברגע אחרון...התעסקתי בשבועות אחרונים במי שפיר (כן או לא, איפה וכו...) והיום רק הבנתי שנותר לי ממש מעט זמן לסקירה השניה, היום אני בשבוע 21 בדיוק וטרם קבעתי תור, עד היום הכל עשיתי אצל רופא שהיה בסבסוד, רופא פרטי שעלה לי לא הרבה ואחר כך הקופה החזירה, היום אני מנסה לקבוע תור ואין תורים, או שיש במחירים הזויים ביותר (2000 בעיניי זה המון) והקופה מחזירה רק 400+....

מישהי מכירה רופא שעושה מסובסד ע"י מאוחדת? אזור מרכז/שפלה....

המון תודה!

eירה1

New member
תנסי במרכז לבריאות האישה

ברמת אביב 03-7620620
אצל ד"ר סוירסקי או אצל ד"ר דקל.
ממליצה גם להירשם ברשימת המתנה למקרה שיהיה ביטול .
בהצלחה!

sveta n

New member
ואם את עושה בפרטי בקשי 2 חשבוניות

לייעוץ ולא סקירה.

ואז תקבלי 625 על כל אחת

היי

קודם כל אצלנו ההחזר 400 על סקירה (הזוי)
אבל הרופאים נוהגים לעשות את זה? והאם הם צריכים לתת לי מכתב על מה היעוץ?

sveta n

New member
אני גם במאוחדת...

והכי אבסורד זה שאיפה שאני יש רק רופא אחד בהסדר. אם אני רוצה רופא אחר לחוות דעת שניה אז רק בפרטי וכמובן החזר של 400 ש"ח. אז בחיפושי אחר רופא לסקירה מאוחרת התקשרתי למזכירה ושאלתי כמה עולה אז היא אמרה XXX ש"ח ונפצל לשתי חשבוניות ( שמעתי על זה רק השבוע...)...

אגב, הייתה לי בעיה עם הילדה שלי והלכתי לרופא פרטי, לא זוכרת שהגשתי משהו חוץ מהקבלה ( לא מכתב) והחזירו לי 625 ש"ח כשהרופאה גבה ממני 800 ש"ח.

תבדקי עם המזכירה של הרופא שאת רוצה וגם במקביל תבררי מול המזכירות בקופה עם האפשר לקבל החזר על 2 ייעוצים אצל אותו רופא באותו יום או שיכתוב לך על חשבונית אחת סקירה = 400 ש"ח החזר וחשבונית שניה שיכתוב ייעוץ = 625 ש"ח החזר

לפחות משהו....

ד"ר שרוני בנתניה. מקצועי ונעים.

ובלי קשר, תתקשרי שוב למקומות שאמרו לך שאין מקום, כי הרבה פעמים יש ביטולים ברגע האחרון, ואז אפשר להכנס
וכשאת מתקשרת, תבדקי אם יש רשימת המתנה, ותיכנסי אליה.

נרשמתי בחלק מהמקומות אבל נראה לי שלא יתפנה

בשבוע הקרוב, אני בשבוע 21+1 ובשבוע 22 בדיוק עוברת מי שפיר ואז נראה לי מנטרל אותי לאיזה כמה ימים (מפחדת ללחוץ על הבטן אחרי מי שפיר)
אוף!

BooWho

New member
המלצה על רופא\ה לסקירות באזור המרכז?

היי לכולן!

הריון ראשון וממש בהתחלה. קצת מבולבלת ומרגישה אבודה...

אני בשבוע כנראה חמישי וניסיתי לקבוע תור לרופאה שלי בקופ"ח מאוחדת ויש לי תור רק מתישהו בתחילת מאי שאני משערת שזה רחוק מידי. מה עושים?

חוץ מזה היא כנראה עושה רק מעקב הריון רגיל ולא סקירות וכו". למישהי יש המלצה על רופא\ה טוב\ה באזור המרכז אפשרי עם הסדר עם מאוחדת אבל לא חייב?
רצוי כזה שמרגיע ולא מלחיץ :)

תודה מראש לכל העוזרות!

למעלה